Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 01-10-09, 12:21   #31
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Oferta lunii Octombrie!!!

Doar in luna Octombrie beneficiati de reduceri importante la aplicarea foliei LLumar. Astfel preturile speciale pentru mebrii forumului devin :

- Folie lateral spate si luneta 390 RON (reducere 110 ron de la 500 ron)
- Folie lateral spate + luneta + lateral sofer 560 RON (reducere 140 ron de la 700)



Va puteti alege orice grad de opacitate, singura conditionare este pentru geamurile fata unde daca vreti sa fiti in ton cu legea trebuie sa fie o vizibilitate minima de 30%

Last edited by zoneprotect; 01-10-09 at 12:24.
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 12:15   #32
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

pentru programari sau informatii puteti suna la 0215693033 sau 0728318370
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 03-11-09, 11:13   #33
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Oferta Lunii Noiembrie

Pregatire de iarna : consta in degresarea completa si aplicarea unui strat protector de ceara solida pe caroseria masinii. Aceasta ceara acopera toti porii din lac si vopsea si ofera o protectie indelungata impotriva agentilor corozivi ai mediului inconjurator. Deasemenea dupa cerurire vopseaua isi recapata stralucirea si luciul. Efectul dureaza aproximativ 3 luni

Pret special forum 80 RON

Cei care se opteaza pentru oferta lunii noiembrie beneficiaza deasemenea si de oferta lunii Octombrie ( folie auto 360 ron).

Pentru programari sunati la 0728318370 sau intrati pe site www.zoneprotect.ro
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 06-11-09, 18:07   #34
-VTM-

Stage 3
 
-VTM-'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 152
Smile Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Am si eu o intrebare, se pot polisha faruri din sticla la voi?Am fost acum cateva luni la voi si am polishat un far de BMW E39 (plexiglass) am fost foarte multumit, m-a intrebat cineva daca cunosc un loc unde sa-si polisheze farurile din sticla, exista solutie si pentru cele din sticla sau doar cele din plastic merg polishate?Multumesc!
-VTM- is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 19:27   #35
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

esti sigur ca sunt din sticla? Sa nu fie un plastic care imita sticla! Sau este un model mai vechi de masina?
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 12:35   #36
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

pentru programari sunati la 0728218370 , 0215693033 sau www.zoneprotect.ro
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 23-12-09, 21:17   #37
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Tuturor membrilor 4tuning le uram Sarbatori fericite si un sincer La multi ani! Va multumim ca ati fost aproape de noi in anul care a trecut si speram intr-o colaborare cat mai buna in anul care vine.

Va anuntam pe aceasta cale ca incepand cu data de 24.12.2009 intram in concediu de iarna pana pe data de 04.01.2010 cand va asteptam cu forte proaspete.
Sarbatori fericite!
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 20:23   #38
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

S-a terminat vacanta !
Am revenit cu forte proaspete in noul an si cu o oferta speciala pentru toti membrii 4tuning
In luna Ianurie beneficiati gratuit de un tratament special de iarna in valoare de 100RON daca optati pentru aplicarea foliei auto sau curatarea profesionala a tapiteriei.

In acelasi timp raman in vigoare reducerile de 10% la toate serviciile noastre.

Pentru programari sunati la 0728318370 sau 0215693033
www.zoneprotect.ro
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 12:33   #39
carbitescu

Stock
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 4
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

salut. am vazut cupra aceea a user-ului xel'naga de pe acest forum si e foarte bine folia pusa . voi ati facut aceea masina? daca da m-ar interesa si pe mine cat ma costa pt un bmw seria 3
carbitescu is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 13:38   #40
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Sincer am pus f multe masini si nu le mai stiu pe toate. Cel mai bine este sa-l intrebi pe el. Oricum cele mai frumoase masini puse de noi sunt postate si pe site , in galerie http://www.zoneprotect.ro/galerie.htm, sunt sute de masini.
Pt un bmw seria 3 te costa 450 ron si primesti cadou si un tratament caroserie ceara solida in valoare 100 ron.
Te asteptam cu o programare la 0728318370
o zi buna
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 21:52   #41
tatutzu

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 56
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Am vazut pe site la voi la adresa http://www.zoneprotect.ro/preturi.htm ca la foliile LLumar din "Gama AT" oferiti "Garantie 5 ani" ....! Este posibil? Si daca da spuneti-ne exact la ce se refera aceasta garantie?

Idem si la foliile 3M la "gama Color Stable - Garantie 7 ani" ! Precizati-ne in ce consta garantia oferita de dvs....

Aceasta intrebare este pusa de un prieten de-al meu care doreste sa va devina client si inainte de toate are nevoie de aceste precizari.

Va multumim anticipat!
tatutzu is offline   Reply With Quote
Old 01-02-10, 10:59   #42
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Perioada de garantie de 5-7 ani certifica faptul ca folia aplicata la noi in atelier este pusa la standardele impuse de producatorul american. Aceasta inseamna ca timp de 5 ani aceasta folie nu se va exfolia, nu se va decolora, nu vor aparea bule si isi va pastra toate calitatile de respingere a energiei solare in perioada respectiva. In cazul in care apar probleme dupa o anumita perioada inclusa in perioada de garantie defectul se va remedia gratuit de catre firma noastra.
Pentru programari puteti suna la 0728318370
Va asteptam
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 01-02-10, 11:37   #43
tatutzu

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 56
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Quote:
Originally Posted by zoneprotect View Post
Perioada de garantie de 5-7 ani certifica faptul ca folia aplicata la noi in atelier este pusa la standardele impuse de producatorul american. Aceasta inseamna ca timp de 5 ani aceasta folie nu se va exfolia, nu se va decolora, nu vor aparea bule si isi va pastra toate calitatile de respingere a energiei solare in perioada respectiva. In cazul in care apar probleme dupa o anumita perioada inclusa in perioada de garantie defectul se va remedia gratuit de catre firma noastra.
Pentru programari puteti suna la 0728318370
Va asteptam
In primul rand nu ai inteles intrebarea. In al doilea rand raspunsul tau contine si erori.
Intrebarea era : cum puteti voi sa dati garantie 7 ani la foliile din seria AT de la Lumar atata vreme cat producatorul nu le garanteaza decat 3 ani!!! Acelasi lucru si la 3M. Seria Color-Stable este garantata doar 5 ani la absolut tot ce ai spus tu mai sus EXCEPTAND ..... GARANTIA LA DECOLORARE! Si daca nu ma crezi citeste mai bine certificatul de garantie dat de Llumar si 3M.

Nu scriam aceste randuri si nu vreau sa vorbesc de munca voastra (care este meritul vostru SI PE CARE O APRECIEZ FOARTE MULT) dar am vrut sa corectez o greseala pentru cleintii vostri.
Bafta
tatutzu is offline   Reply With Quote
Old 01-02-10, 15:27   #44
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

Nu doresc sa intru in polemici cu tine, tot ce am scris mai sus este inclus in certificatul de garantie inclusiv garantia de pastrare a culorii foliei in timp. Folia Llumar gama at are 5 ani garantie iar folia 3M gama color stable are 7 ani garantie. Daca vrei o garantie diminiuata iti putem oferi doar pt 3 ani, noua ne convine
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Old 05-03-10, 17:46   #45
zoneprotect

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 59
Default Re: ZoneProtect-Folii Omologate, Polish, Cosmetica Auto

oferta speciala 4tuning, igienizarea instalatie de aer conditionat doar 80 ron!!!
pt ptogramari puteti suna la 0728318370
zoneprotect is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -