Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Piese Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-03-10, 08:50   #181
SEE85YA

Stage 1
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 22
Default Re: PRODUCERE PIESE DIN FIBRA DE CARBON, ACUM SI IN ROMANIA

Eu nu te cred ... mie imi raspundea la telefon era super ok , baiatul asta George este sooper tare !

ps: imi raspundea la telefon dupa o luna
omu este foarte calitativ ...calitatea lui vine din canada ... acum cred k toti canadienii sunt asa ... bwaaaa omu se da canadian , dar e rroman de-al nostru , pacat de parintii lui !
pacat de el ... hai k alea ieseau cum ieseau ...da daca ai 2 telefoane ... nu le-ai luat sa le ti de bibelou ... mama ce se mai lauda ca are i phone de parca avea maseratti quatroporte!
am pus eu la vanzare volante si kituri de ambreaj pt vw audi skoda etc si omu imi da dupa adresa asta de mail sdm311@yahoo.com vroia sa ne vedem , fraieru nici macar nu are nici o treab a cu netu ...omu zicea k sunt asa fraier si nu ma prind ca este el ...si a fost singurul care a dat mail pentru ca nu avea bani =)) saracu de el si la propriu si la figurat nu mai zik k de fiecare data knd il vedeam era tras ... imi zicea mie frate tu nu tragi marijuana inseamna k esti fraier ... credeti-ma ca in romania niciodat nu va mai face piese pt ca nimeni nu va mai venii la el ....si daca era baiat destept facea 2 3 piese sa fie clientul multumit si isi lua si el la 4tuning days un scaun si statea cu ele pe acolo si credeti-ma k facea o galagie de bani , dar nu te poti droga si face treaba in acelas timp (imi povestea ca mergea cu prietena lui cu RATB-ul si erau trasi amandoi si il vazuse pe unu avea niste adidasi cu imitatie de carbon ... ba si saracu radea... ma si radea ...ce fain i se parea lui ... cine stie ce o mai fi in capul lui ... NUMAI FUM VERDE ! )
SEE85YA is offline  
Old 27-03-10, 09:05   #182
matacheo

Stock
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 2
Default PRODUCERE PIESE DIN FIBRA DE CARBON, ACUM SI IN ROMANIA

app de 4 TUNING SHOW erau mortale capotele din carbon tocmai de aceea cand am ajuns acasa am cautat daca se face asa ceva in romania ... sincer eu vreau sa incerc , cu riscul ca imi iau teapa ... daca nu risti nu castigi !

Cu stima,
OANA M.
matacheo is offline  
Old 27-03-10, 09:22   #183
Harry_87

Stage 2
 
Harry_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 64
Default Re: PRODUCERE PIESE DIN FIBRA DE CARBON, ACUM SI IN ROMANIA

Quote:
Originally Posted by danny80 View Post
pentru mine povestea asta s-a incheiat...unele piese au fost finalizate in alta parte

Unde au fost finalizate si daca tot in carbon?
Harry_87 is offline  
Old 27-03-10, 17:06   #184
Seryoga

Stage 4
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 191
Default Re: PRODUCERE PIESE DIN FIBRA DE CARBON, ACUM SI IN ROMANIA

Quote:
Originally Posted by SEE85YA View Post
Eu nu te cred ... mie imi raspundea la telefon era super ok , baiatul asta George este sooper tare !


omu este foarte calitativ ...calitatea lui vine din canada ... acum cred k toti canadienii sunt asa ... bwaaaa omu se da canadian , dar e rroman de-al nostru , pacat de parintii lui !
In Canada ii inchideau buticul dupa prima reclamatie,aici nu ar fii facut asa ceva niciodata.Nu ii judeca pe toti dupa el,poate ai spus-o in gluma sau nu, insa canadienii sunt oameni seriosi si de cuvant in general.
Seryoga is offline  
Old 19-07-10, 11:58   #185
TAZ

Stage 5
 
TAZ's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 607
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: PRODUCERE PIESE DIN FIBRA DE CARBON, ACUM SI IN ROMANIA

George, mai traiesti?

Sa mai sper ca imi recuperez piesa de la tine?!
TAZ is offline  
Old 09-08-10, 14:17   #186
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: PRODUCERE PIESE DIN FIBRA DE CARBON, ACUM SI IN ROMANIA

Quote:
Originally Posted by TAZ View Post
George, mai traiesti?

Sa mai sper ca imi recuperez piesa de la tine?!
alt excroc international,si eu acre ma pregateam sa ma uit prin masina sa vad ce as imbaca in carbon)noroc ca am citit si ultima pagina.RUSINEEEEEEEEEE!!(mai fumeaza omu marijuana dar odata ce te ai apucat de ea fi sigur ca nui mai pasa de nimic pe lume totul trece pe langa el ca un val)daca e fumat acum se terorizeaza singur))))))))))))))))))))
__________________
REVO ST3,APR RSC exhaust,ITG intake,Sachs Perfomance Clutch with SMF,QUAIFFE lsd,update breather kit,FORGE dv&bov,NEUSPEED dog bone,NEUSPEED rear sway bar link,H&R sway bars,EIBACH pro kit springs,BILSTEIN B8 shock absorber,VDO TURBO boost gauge,OZ ULTRALLEGERA 18"rims with MICHELIN PS2,AUTOTECH HPFP,S3 brakes pads DS2500,S3 intercooler,FORGE twincooler,IE rods,KO4 turbo,S3 injectors,S3 camshafts,RS4 FPR VALVE,Wot box,Boost controler,MOTUL fluids,CARBON LOOK.etc
naka66vio is offline  
Old 31-10-10, 08:33   #187
TAZ

Stage 5
 
TAZ's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 607
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: PRODUCERE PIESE DIN FIBRA DE CARBON, ACUM SI IN ROMANIA

Omu a disparut complet...
Eu inca nu mi-am recuperat piesa si am fata de usa incompleta
A mai auzit cineva de el?
Vreau sa imi recuperez piesa indiferent de starea in care se afla.
__________________
TAZ is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -