Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Piese Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-10-05, 05:10   #16
pushtiulk

Stage 4
 
pushtiulk's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 178
Member of:
[Insomnia]
Default

si hai sa iti demonstrez ca nu ai dreptate. robert bosch este cel care a infiintat firma, iar site-ul firmei bosch romania este http://www.bosch-romania.ro. Iar pe prima pagina scrie asa:

Robert Bosch SRL.
Departamente: Scule electrice portabile Bosch şi Skil şi Bosch Service Center, Piese şi accesorii auto Bosch, Blaupunkt, Termotehnică-Junkers.

Iar daca te uitzi pe site-ul www.castrol.com o sa vezi ca exista si reprezentatza castrol in romania.

Contact your local office Name: Castrol Romania

Address: B-dul Pache Protopopescu nr.20 sect.2
Bucharest
Romania
Phone: 00 40 1 3123722
Fax: 00 40 1 3120976

VANZARE PLACUTA
pushtiulk is offline  
Old 08-10-05, 09:32   #17
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"pushtiulk\"
nu cred ca u esti un simplu idiot. eu itzi spun ca firma bosch romania aduce numai produse bosch. si in primu rand firma bosch nu importa uleiuri. dupa parerea mea este un pic logic. iti dau un ex. u crezi ca mercedes ar importa bmw in romania? nici nu vreau sa am contract cu firma robert bosch. dap si ai dreptate aici este bazar, unde oricine vinde ce vrea, dar nu spune ca u cumperi uleiul castrol de la robert bosch cand cei de la bosch nu importa uleiuri. succes la vanzarea uleiului. chiar este cel mai bun ulei pt motoarele sport.
OOk. Cum spui tu. Ai si tu dreptate numai ca mai exista artificii legale prin care .... oricum nu conteaza. Nu mai vand uleiul asta decat la prieteni si cunoscuti. Deci topic inchis. Cine ma cunoaste stie ca e original .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 09-10-05, 23:43   #18
pushtiulk

Stage 4
 
pushtiulk's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 178
Member of:
[Insomnia]
Default

stai linistit ca nu am spus ca nu este original uleiul. daca o sa mai ai si pe viitor poate cumpar si eu de la tine, pt ca chiar ai super pretz.

bafta la vanzari
pushtiulk is offline  
Old 09-10-05, 23:55   #19
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"pushtiulk\"
stai linistit ca nu am spus ca nu este original uleiul. daca o sa mai ai si pe viitor poate cumpar si eu de la tine, pt ca chiar ai super pretz.

bafta la vanzari
10x .Te-am vazut prin Dr Taberei (daca tu ai golful 3) . Poate te opresc la un semafor la o vorba .
Lucian is offline  
Old 16-05-06, 13:11   #20
No-X-Cape
BMW Driver

Stage 5
 
No-X-Cape's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 359
Default Re: Ulei Castrol RS 10w60

hei luciane ..ia vezi cum ma faci si pe mine un cunoscut ca vreau neaparat 5l de ulei Castrol RS 10w60 ..te rog mult lasa-mi un nr de telefon sau un mijloc de a putea lua legatura multumesc ( trimite-mi un mail la Adi.Artem@gmail.com ) multumesc
__________________
Viatza e ca hartia igienica .... lunga si folositoare !!!
No-X-Cape is offline  
Closed Thread
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -