Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Piese Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-07-05, 17:51   #46
Clau

Stage 2
 
Clau's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 68
Default

cutie de viteze pentru VR6 ?
Clau is offline  
Old 12-07-05, 20:32   #47
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Deevylls\"
Deci cat poti sa minti beck... el a sunat si a intrebat cand se poate vedea motorul... s-a dat si de gol ca are nr de la tine... spunand ca el n-are nici o treaba cu ce s-a discutat cu baiatul de la Bucuresti...

Si noi n-am zis ca nu este motorul, am spus ca este...

Termina cu tampenile astea si cu tot felul de afirmatii... cred ca-ti este ciuda ca n-ai ajuns sa-l iei... dar daca chiar te intereseaza... noi inca stam cu oferta deschisa... adica poti sa vii sa-l iei sau cu avans de 100 Euro... daca nu, nu te mai prosti atata cu jocuri dinastea de copil mic...

Stie toata lumea acu, ca scriu oficial ca poti sa vii sa-l iei si ca nu este vrajeala... la ora asta inca mai este... daca chiar vrei suni sa-l retinem ( sa nu fie nici un fel de problema )...

Noi nu avem de gand sa ne batem joc de cineva, mai ales in nici un caz cand ne aratam asa oficial, adica pe site...

BA...EU AM SUNAT.......SI CUM ADIKA...NU MAI IMI VINZI MOTORU?EJTI NEBUN FRATE...CA M-AI ENERVAT.....AM VRUT SA VIN SA VAD MOTORU SI TU IMI DAI MESAJ CA MAI BINE SA NU MAI VIN CA NU MI-L MAI VINZI?......CE SA INTELEG IO DE ACI MA?

ASTEPT MESAJ...SI MAINE SA VIN SA VAD MOTORU..PT CA MA INTERESEAZA......
__________________
j
aR99bMw is offline  
Old 12-07-05, 20:34   #48
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

SMS PRIMIT:

\"Salut.Eu nu am inteles exact de ce sa iti arat motorul de vreme ce nu vi-l vand.Ne auzim cu alte ocazii cand e vorba de alte motoare.Pt nelamuriri sa sune din Bucuresti.\"


bhawhwhhahahahhaha.....faina treaba?
aR99bMw is offline  
Old 12-07-05, 22:46   #49
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default

aR99bMw: Nu cu mine ai vb ci ai vb chiar cu baiatu din AR, care apropo a facut si masina lu Oli, daca chiar te intereseaza... pe langa asta nu ma lua cu vere, si motorul nu-l vrei tu ci il vrea beck de la Bucuresti, pt ca ne-a luat asa la dume pe noi, si ai sunat tu asa, o sa ti-l arate motorul, dar de vandut o sa-l vanda mai mult ca sigur doar cand o sa vina baiatul din Bucuresti, ca stiim ca pt el este... Noi nu ne-am batut joc de nime dar nici altii sa nu-si bata joc de noi!

Apropo, parca era si vb sa suni pe la 10:00 nu pe la 18:00!
__________________
Service Auto - Comert cu Autovehicule - Piese si accesorii auto
( Tuning ) DTS - www.dtsshop.de
Produse Sparco, OMP, Sandtler, Sabelt, Momo, Wichers, Bosch - Combinezoane/Roll-Bar/Scaune/Hamuri cu omg. FIA, Pompe benzina, Volane, Kit-uri Ambreiaj, etc. http://sandtler.de/inhalt_index.htm

Tel: 0726176548
Deevylls is offline  
Old 12-07-05, 22:50   #50
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default

AR12OCP: nu am scris ca e 3.0L Turbo... e 3.0L
Deevylls is offline  
Old 12-07-05, 23:01   #51
beck

Stage 5
 
beck's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,108
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Deevylls\"
aR99bMw: Nu cu mine ai vb ci ai vb chiar cu baiatu din AR, care apropo a facut si masina lu Oli, daca chiar te intereseaza... pe langa asta nu ma lua cu vere, si motorul nu-l vrei tu ci il vrea beck de la Bucuresti, pt ca ne-a luat asa la dume pe noi, si ai sunat tu asa, o sa ti-l arate motorul, dar de vandut o sa-l vanda mai mult ca sigur doar cand o sa vina baiatul din Bucuresti, ca stiim ca pt el este... Noi nu ne-am batut joc de nime dar nici altii sa nu-si bata joc de noi!

Apropo, parca era si vb sa suni pe la 10:00 nu pe la 18:00!
lol stai linistit daca chiar ai motorul o sa il cumpere el.. are tot pisica.
beck is offline  
Old 12-07-05, 23:19   #52
[T3m]b3||
Midnight Racers Member

Stage 5
 
[T3m]b3||'s Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,570
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
[2 Roti]
Default

Man...chill motorul il vrea pt el omu [AR99BMW] !
-are pisika
-e din AR [Beck e din Buc]
Cu toate k principal este interesul tau in afacerea asta...sper k am ajutat!
P.S. : Sper k nu insinuezi k am ji yo vre1 interes din treaba asta sau k fac mijto... Incerc doar sa ajut mai multzi 'amici'...acu, iara nu te gandi k le fac manevra tipilor, sa ajunga motorul la Beck! :P
Hai...Bafta !
__________________
BMW E36 340Ci BMW E30 328CTi VW Golf I 1.3CD Ducati 996S Honda 600RR
[T3m]b3|| is offline  
Old 12-07-05, 23:26   #53
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Mane, mai ai 2 zile sa faci ceva cu aceste motoare daca exista.

Vreau niste poze cu V12 si cu cel de Ferrari. Sau topicul dispare, ca imi miroase a bagare de seama.
Hondarul is offline  
Old 13-07-05, 00:35   #54
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Deevylls\"
aR99bMw: Nu cu mine ai vb ci ai vb chiar cu baiatu din AR, care apropo a facut si masina lu Oli, daca chiar te intereseaza... pe langa asta nu ma lua cu vere, si motorul nu-l vrei tu ci il vrea beck de la Bucuresti, pt ca ne-a luat asa la dume pe noi, si ai sunat tu asa, o sa ti-l arate motorul, dar de vandut o sa-l vanda mai mult ca sigur doar cand o sa vina baiatul din Bucuresti, ca stiim ca pt el este... Noi nu ne-am batut joc de nime dar nici altii sa nu-si bata joc de noi!

Apropo, parca era si vb sa suni pe la 10:00 nu pe la 18:00!

Omule....vezi bine ca sunt pe forum de mult timp...mai mult ca tine......NU AM VAZUT TOPICUL CA SUNAM DIRECT.......beck mi-o dat numaru ....pe alt forum am vorbit cu el....nici nu stiam ca era pe 4tuning treaba cu motoru.....n-am bagat io de seama....ca sunam direct la tine.....pe numaru afisat aci...El....doar mi-a zis ca stie un M3 in Arad.....cum te cunosc pe tine la fel il cunosc si pe beck....Intelegi??????

Nu inteleg toata tzarania asta frate.......

Chestia cu sunatu la 10......io deobicei pana la 4-5 dimineatza stau prin orash...deci mi foarte greu sa ma trezesc la 10 dimineatza

In Arad este cumva vorba de cineva din Bujac ....cam pe langa Kid Tuning?ca poate stiu cine.........las ca vorbesc cu Oli .....sa ma duca la ala.....ca vad ca nu m-am inteles....nici cum cu baiatu cu m3`u la telefon.....

Motorul vreau sa-l vad pt mine....am un 325 .....si vreau sa pun M3....nu vreau sal trimit la Bucuresti.....got it?



Io nu pot intelege....o faza...lol......adika daca io maine vin cu 500 de euro.......nu-mi vinde motoru...ca poate il dau la ala la Bucuresti?????

Mai bine merg main vad motoru si gata.....atata agitatzie......lol......cica nu-mi vinde oricum motoru..hahaha....
aR99bMw is offline  
Old 13-07-05, 00:41   #55
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Mane, mai ai 2 zile sa faci ceva cu aceste motoare daca exista.

Vreau niste poze cu V12 si cu cel de Ferrari. Sau topicul dispare, ca imi miroase a bagare de seama.
nu cred ca e tzapa topicu........este cineva in Arad....ce se ocupa cu treburi de astea...da nustiu sigur daca e cel care stiu io......
aR99bMw is offline  
Old 13-07-05, 09:04   #56
DanielSRE

Stage 5
 
DanielSRE's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 599
Default

Cu motoru de 2.5 pt pisica ce se mai aude?
DanielSRE is offline  
Old 13-07-05, 09:10   #57
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default

aR99bMw: Da presupun ca stii cine este si da poti sa-l suni pe Oli si sa vb cu el, dupa cum ti-am zis ca vine si el cred azi pe acolo... acusi plec si eu pana la AR... ( sper sa ne intalnim, ca sa vezi ca totul e in ordine... apropo mersi ca ai zis ca nu e vrajeala si la dl. Moderator )

Hondarul: Dupa cum am scris si pe YM, n-am de ce sa fac topic de genu, si sa fie doar la vrajeala, doar mi-as pierde timpul atunci daca ar fi asa...

Cer scuze pt neintelegerile ce au aparut si incerc sa pun si de fiecare data niste poze, ca sa nu mai fie tema de discutii, daca e sau nu adevarat!

P.S. Cu beck n-am nimica, si nici n-am avut, dar daca a fost problema ca nu ne-am putut intelege ( e normal daca pot sa zic, cand este vb de bani, nu poti sa lasi asa usor, nici unu de la el... )

Sa ne auzim cu bine...
Deevylls is offline  
Old 13-07-05, 19:26   #58
AR120CP

Stage 5
 
AR120CP's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 988
Member of:
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Deevylls\"
AR12OCP: nu am scris ca e 3.0L Turbo... e 3.0L
Mda, am inteles eu gresit, dar tot nu mi-ai dat celelalte date despre motor. Pe ce tip de Alfa a fost folosit. Pune te rog o poza .

Merci
AR120CP is offline  
Old 14-07-05, 11:59   #59
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default

Pt DanielSRE: Nu-mi amintesc sa fi vb, dar spune-mi te rog inca odata ce te-ar interesa exact... chiar pe YM!
Deevylls is offline  
Old 14-07-05, 12:01   #60
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default

Pt Clau: Astept raspuns si eu, cum aflu iti spun...
Deevylls is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -