Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Piese Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-08-05, 18:54   #61
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default

Maine plec la munte... pe la mare... sper sa primesc eu diferitele confirmari la cerintele voastre in seara asta, ca sa va pot raspunde, daca nu e sa fie asa, va rog sa asteptati pana ce ma intorc... mai mult de 8 zile nu voi fi plecat!

Mersi de intelegere...
__________________
Service Auto - Comert cu Autovehicule - Piese si accesorii auto
( Tuning ) DTS - www.dtsshop.de
Produse Sparco, OMP, Sandtler, Sabelt, Momo, Wichers, Bosch - Combinezoane/Roll-Bar/Scaune/Hamuri cu omg. FIA, Pompe benzina, Volane, Kit-uri Ambreiaj, etc. http://sandtler.de/inhalt_index.htm

Tel: 0726176548
Deevylls is offline  
Old 02-08-05, 19:05   #62
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default

Vand Kit complet Turbo pentru Honda Prelude! 3500 Euro...

Da 100 CP... se pot si mai mult, dar pe riscul proprietarului...
Deevylls is offline  
Old 02-08-05, 19:53   #63
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default

am zis sa incerc si aici, desi te-am mai intrebat :
sincron de cutie Getrag F28(6 trepte) pt treapta a II-a de opel calibra turbo 4x4 ai?
__________________
ex LKV, now EVO IX Redefines My Cornering
radu_lkv is offline  
Old 14-08-05, 14:26   #64
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default

Topicurile: Vand orice piese din import de tuning! si Diferite motoare de masini... sunt anulate... eu nu mai postez pe ele, deoarece sunt satul sa tot caut si sa intreb si sa se trezeasca multi care dupaia sa tot zica de ex: aaa ca e scump sau de ce costa atata ca pe site e mai ieftin sau nu stiu unde e mai ieftin sau ca alea-s din Schrott si ca nu-s de nu stiu unde... oamenilor astea-s preturile, astea-s produsele... aduceti-le voi... motor BMW M3 E46 la 500 Euro sau de Ferrari tot la 500 Euro! Luati diferite piese din alt loc super preturi care \" rezista \" si pe care chiar primiti \" garantie \"!

Cine chiar e curios de ceva nu doar asa sa vada ca n-a vazut... poate sa ma sune la 0726176548 cine nu, nu si voie buna!

Rog pe Hondarul sa inchida aceste doua topicuri, ba chiar sa le stearga daca doreste!

Salut!
Deevylls is offline  
Old 31-01-07, 14:26   #65
F Sierra 2.0i Man

Stage 3
 
F Sierra 2.0i Man's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 88
Default Re: Vand orice piese din import de tuning!

ma intreseaza cam cat costa un kit de Strut Braces pt un ford Sierra 2.0 i din '89 berlina
F Sierra 2.0i Man is offline  
Old 12-02-07, 15:30   #66
cristea_rotitza

Stage 5
 
cristea_rotitza's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,090
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[VW]
Default Re: Vand orice piese din import de tuning!

frate mai e cineva p aici inafara d sierra?ma intereseaza un eleron d kadett gsi modelul original
cristea_rotitza is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -