Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Piese Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-11-06, 20:07   #61
vlad_cielo

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 117
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

Pai sa se plimbe...ce sa facem sa ii fugarim, sau sa le facem praf masinile? Niciodata nu o sa fac asa ceva. Elspa cand imi vine de la banca dracovenia aia te sun.
vlad_cielo is offline  
Old 01-12-06, 15:11   #62
voinea

Stage 3
 
voinea's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 132
Member of:
[Insomnia]
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

eu nici pana acum nu am dat de ei sa recuprez avansul la piesele FK
voinea is offline  
Old 03-12-06, 20:27   #63
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

Si eu am cumparat de la SCC...mi s-a spus k jantele sunt in tzara pe stoc...shi am asteptat cu vreo doua zile mai mult ceea ce a fost ok, iar cauciucurile am inteles k au trebuit sa le aduca de afara shi a trebuit sa astept o saptamana in plus fatza de timpul preconizat...am citit toate posturile voastre imi pare sincer rau pentru ce s-a intamplat...nici mie nu imi raspunde Dani...asa k mai vorbesc din cand in cand cu fratele lui Sami macar el raspunde... Sper sa va recuperatzi banii.
vyper2thex is offline  
Old 15-02-07, 03:22   #64
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

mai stie cineva ceva de ei?
Gratzian is offline  
Old 15-02-07, 20:35   #65
elspa

Stage 5
 
elspa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 10,815
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

nimic...organizam o actiune pe cale legala...despre ei nu am mai auzit absolut nimic
elspa is offline  
Old 16-02-07, 22:49   #66
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

Quote:
Originally Posted by elspa View Post
nimic...organizam o actiune pe cale legala...despre ei nu am mai auzit absolut nimic
eu acum vreo 4 sau 5 zile daca nu ma insel i-am vazut masina lui Mario de la SCC parcata vis-a-vis de magazin langa Tip Top daca stiti unde este...asta pe la ora 4 dupaamiaza...deci in tara este...asa cred...
orlando is offline  
Old 20-02-07, 12:43   #67
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

Mario nu era angajat la SCC si nu mai lucreaza la ei de un an.
ct77pia is offline  
Old 20-02-07, 12:56   #68
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

baietii din Constanta ce mai zic!? nu de alta dar in paginile anterioare stiu ca au spus ca SCC nu se va inchide (cel putin in CT)...
Achim is offline  
Old 20-02-07, 13:12   #69
vlad_cielo

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 117
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

Eu sa nu mai aud nimik de SCC. TEPARI! Atat am de zis. Nici eu nici elspa nu am reusit sa facem nimik.
vlad_cielo is offline  
Old 21-02-07, 09:23   #70
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

Quote:
Originally Posted by Achim View Post
baietii din Constanta ce mai zic!? nu de alta dar in paginile anterioare stiu ca au spus ca SCC nu se va inchide (cel putin in CT)...

In Constanta Ceres si X ray isi desfasoara in continuare activitatea...dar ei nu mai au nici o legatura cu Street Car Concept. Ba defapt...cred ca mai au ceva de recuperat si ei de la Daniall.

Oricum...in Cta sunt baieti seriosi.
__________________
ERY is offline  
Old 01-03-07, 19:40   #71
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

da si intrebatii pe ei citi bani au de luat de la danial asa de curiozitate
ct77pia is offline  
Old 09-03-07, 01:06   #72
moise

Stage 5
 
moise's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 586
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

Baiiiii sunteti cu capu'?
Faceti imediat plangere la OPC http://www.opc.ro/anpcro/index.php, 99% va rezolva.....aveti incredere....multa bafta
moise is offline  
Old 09-03-07, 14:45   #73
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

Daca s-a declansat procedura de faliment nu mai are ce sa faca OPC.
ERY is offline  
Old 09-03-07, 21:51   #74
moise

Stage 5
 
moise's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 586
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

era doar o sugestie... incercarea moarte n-are ...
moise is offline  
Old 16-03-07, 11:33   #75
momo romania

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 416
Default Re: Cine mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucuresti ?

ca sugestie : incercati sa cumparati de la unul care a bagat ceva bani intr-un stoc .... nu ii lasati sa va vanda poze
momo romania is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -