Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Piese Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-08-06, 16:16   #31
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

Si eu am comandat de la ei.. intr-adevar a durat mai mult.. dar mi-au venit pana la urma produsele.. chiar cand nu ma mai asteptam..
B|shOp-VR6 is offline  
Old 21-08-06, 18:51   #32
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

ce se mai aude de SCC ?
Michael is offline  
Old 22-08-06, 08:34   #33
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

De CTA se aude de bine.
ERY is offline  
Old 22-08-06, 09:07   #34
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

pentru un om neserios trebuie sa injurati oameni care v-au ajutat si care au fost linga voi tot timpul?
Cei avizati stiu despre ce vorbesc...
ct77pia is offline  
Old 24-08-06, 20:26   #35
elspa

Stage 5
 
elspa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 10,815
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

Quote:
Originally Posted by Michael View Post
ce se mai aude de SCC ?
e aude ca si-au reluat activitatea
elspa is offline  
Old 25-08-06, 03:04   #36
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

asta sunt vesti bune... sper sa se si confirme
Achim is offline  
Old 28-08-06, 13:30   #37
ALEXXA

Stock
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

muhhaaaa.... cine mai are incredere
ALEXXA is offline  
Old 01-09-06, 11:15   #38
vlad_cielo

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 117
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

Si din pacate revin si eu si Elspa: am vorbit pe 16.08 cu ei dupa scandalul iscat. Ne-am inteles ca o sa ne dea banii pentru ca nu au nimik din piesele promise. Probleme mari cu FK. Noi le-am spus ca nu ajungeam la nebunia asta daca raspundeau la telefon si ne spuneau din prima ce se intampla. Bun, a zis Danii ca sa il lasam cateva zile sa stranga banii sa ni dea. Eu am plecat din Bucuresti o saptamana si azi am vb. cu Elspa sa vb. cu ei. Vinerea trecuta inainte sa plec am incercat sa dau de ei si aveau tel. inchise, iar la magazin nu era nimeni. Azi la magazin nu era nimeni, si tel. inchise. Suntem in 1 septembrie! AM auzit de la chelnerita de la terasa de alaturi ca au fost pe la magazin miercuri. Ei ne-au promis la ultima discutie ca o sa ii gasim in fiecare zi la magazin si ca raspund la tel. Acum iar nu dam de ei! Pur si simplu nu inteleg. SUmele in cauza sunt 2850 RON - eu si parca 2000 RON Elspa. Postez pe forum in speranta ca asa vor vedea si ei sau vor auzi si imi vor raspunde la telefon, sau poate chiar mai bine ma vor suna si pe mine si pe Elspa sa ne dea banii! Sincer nu ii inteleg. AU vazut ca intelegem ca au probleme, dar e lipsa de respect deja. Sper sa auda, sau sa vada si sa ne contacteze pentru ca eu unul vreau banii inapoi. Stau de o vara asa sa astept.... Rabdarea a ajuns la final.
vlad_cielo is offline  
Old 01-09-06, 11:17   #39
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

da ... beton ... acum kiar mi se pare exagerat ceea ce fac... da' poate totusi au un motiv intemeiat

X-Ray... tu mai stii ceva de ei!? poate ii ajuti pe oamenii de pe aici
Achim is offline  
Old 01-09-06, 12:41   #40
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

nici lui andrei si nici lu ceres nu le raspund la telefon .. , ...
Psycho is offline  
Old 01-09-06, 13:23   #41
elspa

Stage 5
 
elspa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 10,815
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

gata, oricum mie mi-a ajuns, luni stiu ce trebuie sa fac...
elspa is offline  
Old 01-09-06, 16:20   #42
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

cam aiurea uite ca pana la urma lumea a avut d c sa fie nervoasa inca de la inceput
Achim is offline  
Old 06-09-06, 10:01   #43
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

Quote:
Originally Posted by Achim View Post
X-Ray... tu mai stii ceva de ei!? poate ii ajuti pe oamenii de pe aici
Nu cred ca are cum sa ii ajute Andrei.... si nici Ceres.

Aaaa...si Andrei e plecat din tara pt vreo saptamana ....nu va speriati...el nu a fugit cu banii....
__________________
ERY is offline  
Old 06-09-06, 10:55   #44
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

el a fugit cu produsele ..

am inteles k ieri ... adica martzi a fost cu cristi la bucureshti k iar nu dau de daniall
Psycho is offline  
Old 06-09-06, 16:25   #45
vlad_cielo

Stage 3
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 117
Default Re: CINE mai are de recuperat bani sau produse de la Street Car Concept Bucureti ?

Eu am vb. cu Dani luni si mi-a promis ca pana joi se rezolva. Azi din curiozitate l-am sunat. Ce ziceti? A mai raspuns? Nope. So maine joi, eu cu Elspa, ne duceti la politie. Nu mai accept nimic. Ori vine cu banii pana maine, ori mergem la politie. Am obosit si am fost mult prea intelegator. E treaba lui de maine, dar sigur nu o sa ii fie bine cu politia. Daca asa vrea el...
vlad_cielo is offline  
Closed Thread
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -