Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-11-05, 18:25   #1
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default 4tuning: obiectiv?

Quote:
Originally Posted by \"micutzu_mrc\"
Doresc sa ii anunt pe aceia care nu inceteaza sa inteleaga de buna voie ca membri nostri nu sunt curve ca vom lua masuri impotriva lor daca mai incearca sa ii ademeneasca in cluburile lor formate sau pe cale de formare.

De asemeni doresc sa ii avertizez, prieteneste acum, pe aceia care jignesc sau continua sa jigneasca membri MR atat pe forum cat si in alte ipostaze ca vom lua atitudine. Cei care au probleme cu membri MR le vor discuta cu mine sau cu membri fondatori MR urmand ca noi sa hotaram vreo sanctiune la nivel de club pentru ei.

CU RESPEKT MICUTZU.
Vorbeste clar sa inteleaga toata lumea!
Eu unul nu pricep nimic, si daca nu era pentru toti nu-ti permiteai sa scri un topic nou pe aici.
Oricum ai fost in stare de a pune un anunt, pe prim planul siteului, in GLOBAL si sti bine la ce ma refer , cand vroiai sa anunti membri tai si ai NSL-r, sa nu participe.
Gratian este impotent ca nu se poate impune si-l rog sa explice de ce un comunicat pt doua cluburi a stat pe GLOBAL, nu privea pe toata lumea.
Impotent in sensul ca s-a dovedit a fi slab si nu a luat masuri, inteleg diplomatia dar nu si lipsa de reactie. Urat!
Personal nu am nimic cu Gratian, e febletea mea...
aviator is offline  
Old 01-11-05, 18:36   #2
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: DE RETINUT!

Quote:
Originally Posted by \"aviator\"
Quote:
Originally Posted by \"micutzu_mrc\"
Doresc sa ii anunt pe aceia care nu inceteaza sa inteleaga de buna voie ca membri nostri nu sunt curve ca vom lua masuri impotriva lor daca mai incearca sa ii ademeneasca in cluburile lor formate sau pe cale de formare.

De asemeni doresc sa ii avertizez, prieteneste acum, pe aceia care jignesc sau continua sa jigneasca membri MR atat pe forum cat si in alte ipostaze ca vom lua atitudine. Cei care au probleme cu membri MR le vor discuta cu mine sau cu membri fondatori MR urmand ca noi sa hotaram vreo sanctiune la nivel de club pentru ei.

CU RESPEKT MICUTZU.
Vorbeste clar sa inteleaga toata lumea!
Eu unul nu pricep nimic, si daca nu era pentru toti nu-ti permiteai sa scri un topic nou pe aici.
Oricum ai fost in stare de a pune un anunt, pe prim planul siteului, in GLOBAL si sti bine la ce ma refer , cand vroiai sa anunti membri tai si ai NSL-r, sa nu participe.
Gratian este impotent ca nu se poate impune si-l rog sa explice de ce un comunicat pt doua cluburi a stat pe GLOBAL, nu privea pe toata lumea.
Impotent in sensul ca s-a dovedit a fi slab si nu a luat masuri, inteleg diplomatia dar nu si lipsa de reactie. Urat!
Personal nu am nimic cu Gratian, e febletea mea...


Vezi tu eu nu iti fac jocul de cuvinte aviator ............apropos auzi IMPOTENT Gratian ca nu a putut sa se inpuna .......pa i nu sa inpus punand la sfarsit semnul intrebari cum a fost organizarea de la Craiova si plus de asta o poza de prezentare a pus de 2 masini........hmmm.......asa bataie de joc.......dar eu nu uit !!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline  
Old 02-11-05, 06:02   #3
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

de-a lungul timpului, am punctat de nenumarate ori pozitia dificila a 4tuning intr-un mediu de tensiuni in care incearca sa pastreze o linie neutra.
simplu: daca esti la centru, intr-un duel, trag ambii in tine..

hai sa vedem:

Quote:
AVIATOR - LR:
Gratian este impotent ca nu se poate impune si-l rog sa explice de ce un comunicat pt doua cluburi a stat pe GLOBAL, nu privea pe toata lumea.
Impotent in sensul ca s-a dovedit a fi slab si nu a luat masuri, inteleg diplomatia dar nu si lipsa de reactie. Urat!
Quote:
MICUTZU - MRC:
Gratian....pai nu sa inpus punand la sfarsit semnul intrebari cum a fost organizarea de la Craiova si plus de asta o poza de prezentare a pus de 2 masini........hmmm.......asa bataie de joc.......dar eu nu uit !!!
SI ASTA INCA.. INTR-UN CONTEXT in care era pe tapet un conflict intre Micutzu si Lucian... care sigur isi aduce aminte de cate ori a dat si el in mine....

Fratilor ! nu trageti in pianist...

HAI SA VEDEM IMPREUNA CUM STA SITUATIA SI CARE E SI PAREREA 4TUNING.
Gratzian is offline  
Old 02-11-05, 06:05   #4
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

UNU:

AVIATOR - LR:
ma acuza ca am facut un favor MR prin faptul ca l-am lasat Global. Intr-o discutie cu el, la tel, acum catva timp, m-a sunat si mi-a spus ca:

\"\"ce ii priveste pe toti cateva mii care intra zilnic pe 4tuning si care poate deschid forumurile din 4tuning de audio-car sau styling sau sunt din alte cluburi, o intalnire MR? sau o decizie MR? de ce global?\"\"

Am facut asta deoarece am tinut cont ca LR are in acest moment moderarea curselor, si la reclamatiile altor cluburi, privitor la obiectivitate, justificate sau nu , am lasat aceasta facilitate pentru a da posibilitatea ambelor parti sa se exprime in mod egal.

Am facut asta ca sa aduc un echilibru.
Aviator oare... de ce uita ca LR are moderarea curselor?
Micutzu oare... de ce uita ca a avut libertatea de exprimare preferentiala pe care mi-o acuza LR?


1. Sunt prezentate evenimente de la orice organizator
2. Liderii de opinie din partile in tensiune au avut SI AU dupa cum vedeti libertatea de exprimare neingradita.

PUTETI VEDEA ASTA IN TOPICURI IN ORICE MOMENT
CHIAR SI IN ACEST TOPIC.
Gratzian is offline  
Old 02-11-05, 06:10   #5
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

DOI:

MICUTZU - MRC:
Ma acuza ca am prezentat incorect si in bataie de joc un eveniment MR....
inainte de a continua, invit in primul rand membrii MR sa urmareasca ultimele 2 articole ale evenimentelor care au vizat MR:

https://www.4tuning.ro/Evenimente/Mid...acers_1_an.asp
https://www.4tuning.ro/CURSE/racing_r...on_craiova.asp

ce cred membrii MR de modul in care prezinta 4tuning evenimentele?
hai sa vedem:
lasam cheful deoparte, caci e clar ca am criticat organizarea, nu? m-au murdarit cu tort pe camera de filmat, pe cuvant... rusine...

la cursa:
Alexius, era ca drogat in ziua cursei, de nesomn. Sa il intrebam pe el cate nopti nu a dormit echipa de organizare Ghost-MR ca sa pregateasca totul in asa fel incat publicul sa stea la locul lui, concurentii sa fie tinuti in frau, sa fie o disciplina organizata, DUPA CUM AM SUBLINIAT???

aaa am glumit ca nu era sampanie in cupe, dar publicul si concurentii fara o organizare buna mereu isi vad de cap... DUPA CUM STIM... asa ca practic nu am subliniat decat o disciplina precisa, obtinuta dupa multa munca de organizatori.

cine poate spune ca am prezentat cursa in bataie de joc?
si cine poate spune ca am avut laude asupra ei?....
astept pareri

hmmm... poate am fost prea subtil?
eu, dimpotriva, cred ca am laudat ce s-a intamplat acolo:
\"NUMAI DE BINE\", am scris explicit
si daca am punctat citandu-l pe alexius o mica deficienta organizatorica, asta fac la orice cursa de un timp, vedeti cursa de la galati, unde am punctat la fel minusurile DE ORGANIZARE.

dar per ansamblu, insist sa cititi inca o data articolele si sa va dati cu parerea....
https://www.4tuning.ro/Evenimente/Mid...acers_1_an.asp
https://www.4tuning.ro/CURSE/racing_r...on_craiova.asp

cat despre fotografia de pe 1 pagina?
pai... 2 bmw la start se vad des... pe cand aia e o poza in care vedem o masina perfecta, intretinuta impecabil, piese originale, o raritate... mie mi-a placut foarte mult, si poza aia a atras conform statisticilor la fel de multe clickuri ca si alte articole, mai mult decat unele, mai putin decat altele.

si chiar DACA un leader de opinie al unui club crede ca imaginea lui are de suferit dintr-un cuvant, O poza, sau o interpretare, dupa cum stiti, telefonul meu nu e secret, cred ca oricine de pe 4tuning il poate afla...
NU am refuzat niciodata o dorinta a nici unui leader, de a face, schimba, modifica o poza, o fraza care a considerat ca ii este defavorabila...
de ce nu am primit un telefon?
de ce, micutzu, sa imi spui ca am prezentat in bataie de joc?
de ce de exemplu, nu apreciezi, (asta in spirit de gluma) fotografia pe care o afisezi la semnatura, si care este facuta de mine PESONAL?
un simplu telefon, schimba fotografia...
eu acum nu te sun, scriu, cum ai facut si tu...
si nu spun \"eu nu uit\" ... spun: nu ma supar, inteleg, sa rezolvam.... asta vreau si de la tine, micutzu...

NU TRAGETI in pianist... daca nu va place muzica, doar rugati-l

sa schimbe partitura, e simplu!!!
Gratzian is offline  
Old 02-11-05, 06:14   #6
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

PENTRU CA !!!!

Dupa cum m-am straduit, am incercat sa fiu corect si obiectiv, in toate situatiile...
Si ma bucura acest topic, va dau cuvantul meu.
Este cel mai mare compliment pentru mine si 4tuning, cand sunt acuzat de toate partile.
Este o dovada ca reusesc sa mentin un echilibru in barca asta atat de supusa furtunilor...

DAR !!!

Provoc pe toti liderii la o mai buna comunicare.
Nu trebuie ca noi sa dam mereu acest exemplu de tensiune celor care urmeaza ceea ce vad in exemplul nostru.
De ce nu aratam celor care au incredere in noi, in voi, luati cum vreti.... ca putem sa controlam barca, si sa punem mana pe telefon, sa rezolvam problemele si sa ii aducem pe pista, sa ne luptam pentru ei constructiv! ei vin si platesc, si se dau...
fara leaderi, nu fac asta... se dau fara sa plateasca...

Ma bucur ca m-ati atacat. Eu nu va atac.
Eu va convoc la o intalnire in care sa discutam problemele care apar.. nu una generica.
ci una precisa, oricand doriti, caut un loc, in care sa fie suficient spatiu incat sa vina cine vrea din orice club.

Eu cred ca am confirmat in timp chiar si prin ce cititi acum, ca lupt cu o pozitie foarte dificila, in care dupa cum vedeti, nu sunt ajutat, ci impuscat.
Este cea mai grea pozitie, si imi sum riscurile.
iar voi, multi, toti care cititi, membrii de club, sau useri 4tuning, va convoc la orice discutie personala, in orice moment in care aveti intrebari.
SI VA ROG! PUNETI-VA INTREBARI!

Multumesc LR, multumesc MR, multumesc tuturor care ma acuzati.
Ma bucur ca NU ma acuza NUMAI o parte din comunitate
caci m-ar fi pus pe ganduri... cumva... daca nu gresesc fata de cealalta parte.
Gratzian is offline  
Old 02-11-05, 06:16   #7
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

LA FINAL:
EU ma conduc dupa mai multe pricipii, idei.
una este:
SA TE CERTI? ESTE CEL MAI USOR LUCRU, IL FACE TOATA LUMEA !
Sa reusesti sa construiesti si sa creezi armonie este dificil.


CERETI LIDERILOR VOSTRI SA LUPTE PENTRU INTELEGRERE SI ARMONIE.

si nu uitati:
nimeni nu e favorizat sau defavorizat pe 4tuning
orcine, orice face, este de fapt supus analizei intregii comunitati
la fel am fost si eu, si mi-am spus punctul de vedere:

Nu trageti in pianist! daca nu va place muzica, un telefon, ca sa schimbe partitura!

DAR !!!
DACA PRIMESC 10 TELEFOANE PENTRU PARTITURI DIFERITE?
II INVIT SA SE INTELEAGA, SA GASEASCA UN RITM COMUN
DAR SA NU MA IMPUSTE

ideea e ca ma impusca fara sa-mi dea un telefon !
Gratzian is offline  
Old 02-11-05, 06:20   #8
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

intrebare:
este obiectiv 4 tuning?


eu cred ca este, altfel, nu erati toti aici, sa cititi ce scriu...
eu cred ca este, altfel nu era atacat de-a lungul timpului, ca si acum, de toate partile in conflict
eu cred ca este, caci nu este club, grupare sau persoana care sa fi fost atacata, denigrata sau defavorizata nejustificat de 4tuning
eu cred ca este, caci nu este persoana, club sau grupare careia sa nu ii acord timpul unei discutii si explicatii in orice situatie cu argumente
eu cred ca este, pentru ca multi au fost intai useri 4tuning inainte de a fi membrii ai unui club
eu cred ca este, pentru ca:
1. Sunt prezentate corect evenimente oricarui organizator
2. Liderii de opinie din partile in tensiune au avut SI AU dupa cum vedeti libertatea de exprimare neingradita.
eu cred ca este, caci o cred cu toata sinceritatea
eu cred ca este, caci daca nu ar fi, nu ar exista 4tuning

nu facem poll, astept raspunsuri argumentate si sincere
si nu uitati sa cititi articolele
frumoase poze, si texte, nu?
Gratzian is offline  
Old 02-11-05, 06:26   #9
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

iar tu, cel care vrei sa raspunzi, te rog, ai rabdare si citeste TOT ce am scris, ca sa nu scrii ceva ce ar fi deja contrazis in unul din posturile mele...
daca nu ai rabdare sa citesti, sa intelegi, nu iti bate capul sa dai un raspuns de dragul de a te lega de un cuvant al meu fara sa intelegi intregul...

acest topic este adresat doar celor interesati si avizati, de aceea nu il fac global, si voi da linkuri in toate cluburile
este un apel catre membrii 4tuning apartenenti la cluburi si implicati in tensiuni.

si care au rabdarea sa citeasca tot ce am avut eu rabdarea sa scriu.
respekt

RESPEKT-UL se dovedeste prin rabdare si intelegere
eu am rabdare si intelegere, va rog sa aveti si voi
Gratzian is offline  
Old 02-11-05, 09:25   #10
AudiPerformance

Stage 5
 
AudiPerformance's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 804
Default

Am stat si am citit tot topicul asta de cand a aparut si pana acum... Iar acum nu inteleg un lucru: de ce a fost prins gratzian la mijloc?!

Si totusi cred ca pot spune de ce... Conflict intre 2 persoane care au interese diferite si normal isi apara fiecare \"patratica\" si iarasi normal fiecare vrea dreptatea de partea lui... atunci normal ca cel ce incearca sa medieze acest conflict este luat in colimator de ambele persoane si pe el pica tot parca uitandu-se de la ce a plecat conflictul initial! Nu este normal!! Mai bine v-ati analiza fiecare propriile actiune si l-ati lasa pe omul asta in pace, el care asa cum a spus a tinut cu toti!

Iar referitor la ce ai zi tu Gratzian... Pai cam ce raspuns mai vrei atat timp cat ai reusit sa acoperi cam toate raspunsurile posibile tu insuti!??
__________________
fel de fel de oameni cu fel de fel de idei: PUTINE SI FIXE!!!
SCUMP doamna SCUMP, dincolo era mai ieftin!
AudiPerformance is offline  
Old 02-11-05, 09:53   #11
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Frumos, intr-adevar frumos scris. Am avut rabdarea si am citit tot. Si randurile si printre randuri. Pot sa-ti spun ca-ti dau dreptate. Dar vezi tu? Suntem toti oameni si deci, supusi greselilor. Cineva spunea ca \"a gresi e omeneste, dar a persevera in greseala este diabolic\". Multi dintre noi am ajuns sa perseveram in greseala. De ce? Pentru ca atunci cand vezi un topic care te deranjeaza, pana termini de citit posturile te enervezi si te gandesti cum sa raspunzi mai acid si sa-ti expui punctul de vedere cat mai \"convingator\". Pe cand, in discutiile face-to-face, daca interlocutorul tau spune ceva ce nu-ti convine il poti intrerupe, sau daca vezi ca interlocutorul tau nu ti-a inteles punctul vedere, i-l expui din alt unghi si astfel conflictele, chiar daca se nasc, se sting mai repede.

Dupa parerea mea, cea mai mare calitate a omului este uitarea. Daca am trai fiecare lucru din vietile noastre la intensitate maxima, am innebuni cu totii. Asa ca ar trebui sa lasam un timp sa treaca, sa uitam scandalurile sau mai bine zis neintelegerile dintre noi. Eu sunt dispus sa stau la o discutie deschisa cu oricine. Dar acea/acele persoane ar trebui sa vina cu mintea deschisa si cu rabdarea de a-mi asculta si mie punctul de vedere. S-au impacat tari care erau in razboi, eu cred ca ne putem impaca si noi...noi, niste oameni care ar trebui sa fim uniti de aceeasi pasiune si nu dezbinati. Acum daca ma uit inapoi, parca-mi pare rau de unele cuvinte rostite la nervi, dar ma intreb eu oare...persoanele carora le-am adresat acele cuvinte simt la fel referitor la ce mi-au spus ele mie?

Sa speram ca timpul le va vindeca pe toate....

In incheiere as vrea sa-ti spun Gratzian ca cele doua articole (legate de MR) mie chiar mi-au placut. Au fost foarte inteligent scrise si deosebite. Chiar am apreciat asta. Imi pare rau ca nu toti le-au inteles asa cum ai fi vrut tu sa fie intelese.

Si pot spune ca dupa parerea mea 4tuning-ul este impartial...doar atunci cand vrea...uite, sa-ti spun ceva: sambata seara, dupa cursa de pe Baneasa, cineva se juca cu un bilet de intrare LR. M-am uitat pe el si scria: site LR: www.4tuning.ro. Oare ce sa intelegem din asta? Sau oare ce sa intelegem din prima pagina 4tuning unde este o sigla LR? Poate si d-asta comenteaza lumea ca voi n-ati fi impartiali. Ca se gandesc la o oaresce influenta din partea LR-ului...adica doar a conducatorului...

Gandeste-te si tu la ce ti-am scris. Si sper sa iti dai seama ca am fost cat am putut de sincer....

Multumesc frumos,
,Catalin (JKV)
JKV is offline  
Old 02-11-05, 11:13   #12
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Am avut si eu rabdare si am citit tot...de fapt, am mai citit si inainte articolele.Si im spun si eu parerea...4tuning a fost si va fi obiectiv. normal ca depinde cine ce organizeaza, si mediatizarea e diferita in functie de importatna si perioada. Dupa parerea mea nu ar trebui sa existe atatea \"bisericute\" intre pasionatii de tuning, si nici atatea divergente si certuri intre cluburi, conducatorii etc.
Pana la urma toti avem aceeasi pasiune si vrem acelasi lucru...sa vdem masini cat ma frumoase si mai puternice, sa ne intrecem legal de cate ori putem, sa nu ne mai alerge politia sau altcineva...
Asta e paraea mea, normal ca suntem oameni si mai gresim, dar, si o greseala se poate repara sau corecta, deci...nu riscati sa pierdeti singurul site si singurii oameni care chiar sunt imartiali si incearca sa fie bine in lumea asta atat de plina de orgolii a tuningului., si a curselor.
Cum zicea si Gratian, nu trageti in pianist! daca e moare, ce se alege in viitor de noi, atatia pasioinati carte intram , poate chiar zilnic sau de mai multe ori pe zi, in functie de timp, pe 4tuning?nu stim...si nici nu am vrea sa aflam in curand.IN loc sa ajutam comunitatea , noi o dezbinam...
Sper ca se intelege si mesajul meu, poate nu prea coerent, dar am incercat sa spun ce cred si ce simt...
Respect 4tuning !
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline  
Old 02-11-05, 12:59   #13
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

am o singura intrebare:
stiai ca aviator nu este LR?
stii din ce grupare este aviator?

asta este o greseala care iti anuleaza toata teoria, deoarece nu te afli intre doi care trag ci te afli intre doua cluburi ce manifesta o rivalitate naturala.

iar intre aceste doua cluburi ai ales sa te bagi singur, deci nu este nimic obiectiv deoarece un singur club din aceste doua are puterea data de tine de a face anunturi globale.

in aceste conditii nu esti obiectiv. de acord?
__________________
SKN ROMANIA
www.skn-tuning.ro
andreitentean is offline  
Old 02-11-05, 13:58   #14
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"

Eu va convoc la o intalnire in care sa discutam problemele care apar.. nu una generica.
ci una precisa, oricand doriti, caut un loc, in care sa fie suficient spatiu incat sa vina cine vrea din orice club
Salut , solutie mai buna decat ce ai scris tu mai sus nu exista , ca raspuns la intrebarea ta , da , 4tuning e obiectiv , sau daca nu , incearca , nu exista pozitie mai dificila decat cea de ... \"pianist\" cel care tre` sa-i multumeasca pe toti ..

Astept cu nerabdare sa aiba loc ...
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 02-11-05, 15:37   #15
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Am stat si eu si am citit tot topicul !

Gratzian , sincer sa fiu la prima vedere cand am vazut articolul am zis : \"What the fuck ? parca iesise bine cursa?\" ...cand am inceput sa-l citesc am prins ideea...Don parte Ghost Racing Team sa stii ca a fost reusit articolul, mie unu chiar mi-a placut !
In legatura cu topicurile de pe Global...poate si eu mi-am dorit ca topicul cu cursa \"Racing Revolution\" sa fie pus pe global...insa nu am comentat nimic cand am vazut ca cea de la Galati era pe global...mi-am zis in sinea mea : \"ce conteaza daca e pe global sau nu?...cine vrea vine ...si cine vine va vedea munca pe care am depus-o noi pt. aceasta cursa!\"
Mai multe nu are rost sa spun , sunt si obosit acum si sincer sa fiu la ora asta nu pot scrie posturi foarte lungi !

Ii voi raspunde lui Gratzian : 4tuning este obiectiv si PUNCT! A ajutat cred ca pe toata lumea cand i s-a solicitat ajutorul si cine va nega asta este rugat sa o faca acum, aici pe acest topic !



La final o sa pun si o poza, o poza facuta de 4tuning dupa cursa de pe 23 ! Eu intotdeauna , pe sub tricoul cu Ghost port tricoul cu 4tuning, pentru ca 4tuning este primul forum pe care am intrat, primul forum pe care mi-am facut noi prieteni, primul forum unde am invatat destule lucururi incat sa nu regret niciodata ca am dat \"Login\" !


__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -