Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 08-12-04, 19:08   #46
bimmer5

Stage 5
 
bimmer5's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 943
Default

Cand vad cu cata indiferenta tratati acest subiect ma ia durerea de cap.
Am citit mai sus : ce ca sunt si altii care or sa faca lucru astta...cum poti ma ***** sa zici asa ceva dupa cat au luptat baietii astia ca voi sa va bucurati de etapele pe care ei le organizau acum cand ei isi anunta retragerea voi veniti si spuneti : \"si ce daca puteti sa va retrageti ca or sa vina altii in locul vostru\"Treaba asta a inceput sa se infunde in c**** rau de tot si eu le respect decizia care au luat-o...nu au de ce sa mai lupte si in primul rand pentru cine

Poate ca nu era finala decizia dar dupa ce vor citi ce s-a scris pe aici sigur nu va mai exista cale de intoarcere.

Va respect si va urez succes in continuare ...daca va mai exista \"in continuare\" ..eu sper sa exista.
__________________
Magazin Tuning pentru orice model auto : www.bmw-shop .ro

Faruri angel eyes,faruri cu DLR , stopuri cu leduri , suspensii , spoilere , arcuri sport , eleroane , pleoape si multe altele !

Chip tuning Germania : www.speeed-buster.ro
bimmer5 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 19:09   #47
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default

poate s-au saturat baietii sa-si bata capul cu toti tampitii....
bobbyadr is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 19:22   #48
bimmer5

Stage 5
 
bimmer5's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 943
Default

Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
poate s-au saturat baietii sa-si bata capul cu toti tampitii....
ai scris cele mai putine cuvinte dar cele mai importante
bimmer5 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 19:29   #49
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bimmer5\"
Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
poate s-au saturat baietii sa-si bata capul cu toti tampitii....
ai scris cele mai putine cuvinte dar cele mai importante
asta cam asa este, pctul pe I, probabil ca s-au saturat sa vina X si cu Y cu tot felul de critici, pretentii si etc.....
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 20:07   #50
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default

Nu va pot spune din ce surse am aflat dar asta este unul din motivele principale ale acestei decizii.SEBASTIAN si Asociatia pe care o conduce s-au saturat de critici si scandaluri!La orice cursa organizata de LR si NSL toata lumea are ceva de reprosat...E normal ca la un moment dat cuiva sa i se faca scarba!Se pare ca acum s-a intrecut masura...Oare nu v-ati gandit niciodata la o asltfel de consecinta?Marea majoritate a celor care posteaza si aici pe forum au ceva de comentat,de reprosat,de criticat!Eu nu zic ca nu sunt bune si criticile ca pana la urma din greseli inveti...dar totul are o limita!
Inainte sa faceti afirmatii mai ganditi-va si la consecinte!Iata una din ele!Decizia lor e mai mult decat dureroasa!Atentie poate se vor satura si altii si atunci sa vedeti cum o sa fie ... dar ma rog ... se vor gasi destepti sa spuna ca mai pot face si altii curse ... DA ! o vor face ... dar o sa ramana sa facem si noi comparatii dupa.....
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 20:22   #51
steph

Stage 5
 
steph's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 510
Default

da o sa faca altzii o laie ... am scris si mai sus k dak altzii erau in stare si vroiau faceau da pana acuma nu s-a facut nik...

da aia adevartzii acuma datzi-va viteji k va doare-n cot k va ducetzi la ilegale ... asa sa facetzi k alztii care sa se lege la cap sis a incerce sa faca ceva nu cred k o sa se gaseask prea curand...

si acuma voi din LR nu va luatziu dupa totzi pushtanii nemultzumitzi k nu sunt cursele la noi cum sunt afara k aia nu intzeleg ce implik organizarea unei curse
steph is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 20:37   #52
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bimmer5\"
Cand vad cu cata indiferenta tratati acest subiect ma ia durerea de cap.
Am citit mai sus : ce ca sunt si altii care or sa faca lucru astta...cum poti ma ***** sa zici asa ceva dupa cat au luptat baietii astia ca voi sa va bucurati de etapele pe care ei le organizau acum cand ei isi anunta retragerea voi veniti si spuneti : \"si ce daca puteti sa va retrageti ca or sa vina altii in locul vostru\"Treaba asta a inceput sa se infunde in c**** rau de tot si eu le respect decizia care au luat-o...nu au de ce sa mai lupte si in primul rand pentru cine

Poate ca nu era finala decizia dar dupa ce vor citi ce s-a scris pe aici sigur nu va mai exista cale de intoarcere.

Va respect si va urez succes in continuare ...daca va mai exista \"in continuare\" ..eu sper sa exista.
tu spera in continuare sa exista.. eu personal nu m-am bucurat de nici o etapa de-a lor.. pentru ca eu ii consider pe cei ce participa o adunatura de agarici care nu au curaj sa se intreaca prin oras, cu riscurile aferente.. va e frica de politie? stati dreaq acasa si uitati-va la filme cu masinute teleghidate.. mari \"raceri\" va credeti si voi.. nici nu stiu daca v-ati intrecut macar O DATA prin oras sau in orice alta parte \"ilegal\" ca sa faceti gura.. nu oi avea eu masina, dar macar stiu ca am scos din DACIA mea tot ce s-a putut, pe oriunde s-a putut.. pe 80% din cei de aici eu va vad doar comentatori la cursele altora.. stiu ca nu participati, dar incepeti sa va plangeti ca nu mai aveti ce sa vizionati cand spargeti seminte pe marginea soselei..

cat despre
Quote:
Inainte sa faceti afirmatii mai ganditi-va si la consecinte!Iata una din ele!Decizia lor e mai mult decat dureroasa!
dureroasa? pe cine doare si unde? explica, te rog
pav[] is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 20:41   #53
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default :)

Cearta cu MR sa fie devina ? sau presiuni din \"outdoor\" ?
DonHacker is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 20:58   #54
steph

Stage 5
 
steph's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 510
Default

pav[] > frate tu cred k esti cel mai mare papagal teribilist de pe forumu asta!!! bai *** teribilist adik totzi cei ce vor legale si totzi de afara care au super ligi piste si organizatzii serioase sunt nijte dobitoci pt. tine.

esti dus cu pluta bai baiete lasa-ne si tu fa curse cu ***u ala de dacie k toate sunt o apa si-un pamant si poate te vedem la stiri pe sub vreun tir k vad k esti smecheras rau

dak esti atat de redus vezitzi de treaba ta si lasa-ne
steph is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 20:59   #55
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default Re:

[/quote]
dureroasa? pe cine doare si unde? explica, te rog [/quote]

Ironia ta nu face decat sa mentii aceeasi stare de tensiune in continuare!
O sa vezi mai tarziu pe cine o sa doara si unde ... poate pe tine nu ca vad ca esti mare racer pe strazile Constantei ... Dar oricum daca citeai posturile anterioare vedeai ca pe cineva chiar doare!Dar vorbesti si tu sa te afli in treaba ...

P.S. : Eu sper totusi ca totul sa revina la normal ... dar in acelasi timp mi-as dori sa vedeti cum e si fara LR !
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 21:02   #56
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default Re: :)

Quote:
Originally Posted by \"DonHacker\"
Cearta cu MR sa fie devina ? sau presiuni din \"outdoor\" ?
Cearta cu MR ... eu cred ca ai multe lucruri neclare DonHacker ... mai intereseaza-te! MR nu poate determina LR sa ia o astfel de decizie !!! despre presiuni din \"outdoor\" nu prea inteleg la ce te referi dar scuza-ma cred ca te-ai trezit vorbind ... NO OFFENCE pls ... da nu vad rostul la intrebarea asta !
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 21:15   #57
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

io zic sa nu mai tot trageti voi concluzii si lasati pe cei de la Legal Racing sa zica de ce refuza sa mai organizeze.

daca va uitati mai atent se poate vedea ca discutiile deviaza catre o forma mai mult personala imediat se ajunge la vorba aia ... care o fost primu ou sau gaina.
Piry is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 21:18   #58
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mda...
eu spun sa mai aveti putina rabdare
in cateva ore va vom oferi date suplimentare
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 23:41   #59
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bogdan\"
LR o sa supravegheze la desfasurarea curselor?!in calitate de ce?!?!
-Un singur post de la acest usergrups si asta de \"cacat\" (daca cenzureaza cineva acest cuvant iau foc rau!!!!!!!)
-Probabil ca cineva la atacat foarte rau pe Sebi si Lr-ul.
-Sigur ca multi nu au observat ca aceste curse s-au facut mai mult cu banii adusi de acasa decat cu cei primiti de la sponsori.
-Stateam si ma gandeam cat mai suporta Sebi mancatoria asta pe banii lui?
-Criticat ca a vrut sa faca ceva bun pentru toti!
-Mancava-r pamantu si sa aveti soarta cui stiu eu , a-ti reusit sa distrugeti tot!!!!!!! (Stiu ei mai bine pentru cine este adresat pamantul).
-Sunt foarte nervos si nu pot lua o decizie , maine adunam NSL-ul si vom vedea ce este de facut.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 23:48   #60
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default

V-am spus si nu ati crezut !!! V-ati batut joc de tot ce a realizat un om si prietenii lui ! Sper vreodata ca macar unul din cei care si-au adus aportul la acest dezastru sa calce pe urmele lor dar nu cred!Nu v-a mai realiza nimeni mult timp de acum incolo ce au realizat LR si NSL si nu o spun ca membru acum o spun ca om !!! Sa le fie rusine tuturor ! Se stiu ei care ...
Sper sa se revina asupra deciziei ...
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -