Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 08-12-04, 07:55   #16
D O G

Stage 4
 
D O G's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 206
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

SOCANT, SOCANT...
Daca acesta este hotararea luata de LEGAL RACING, as dori ca Sebastian sa ne spuna care au fost motivele care au stat la baza acestei decizii, motivele reale... si daca s-a luat in calcul si efectele secundare ce rezulta din acesta (vezi Bogdan 16_v)...
Poate LR se mai gandeste si la cei pasionati de acest fenomen auto din Romania...


Astept comentariu din partea lui FLORICA - NSL, si nu numai...
__________________
I'm a dog, a red dog...
Just a little PITBULL...

D O G is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 08:38   #17
bog88

Stage 3
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 156
Default

ce aere de vedete avem...nici o explicatie nimic...pana la urma \"suporterii\" nu se trateaza asa
bog88 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 08:54   #18
Hazbulatov

Stage 4
 
Hazbulatov's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 181
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

NOOOOOOOO (Monica), de ce fratzilor de ce.
Macar ilegale organizatzi ??? CEVA TRE' SA ORGANIZATI PLSS, dar sa fie legat de mashini.
Hazbulatov is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 09:00   #19
Ali G

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 12
Default

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
*** hai ca am primit eu vesti proaste in viatza dar o veste mai proasta ca asta cu sigurantza nu am primit *** sper ca cei de la Legal Racing sa revina asupra deciziei si sunt sigur ca nu sunt singurul !!!!!

TUNING 4 LIFE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali G is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 09:06   #20
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Asa cum s-a mai zis: nu mi se pare sfarsitul curselor legale dar este o decizie regretabila si dupa parerea mea un pas in spate. Lucrurile tocmai incepusera sa intra pe o cale foarte buna. Sincer nu inteleg decizia lor, DAR este decizia lor si trebuie respectata.
Asta e, vom traii si vom vedea!!!!
__________________
De vanzare: Honda Civic Type R FN2 2.0 i-VTEC: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3673736

shadow is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 09:24   #21
supersev

Stage 4
 
supersev's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 170
Member of:
[Insomnia]
Default

Tre sa privim si partea buna a lucrurilor .... o gasiti voi ca eu nu prea stiu care e ... dar oricum ...
cat timp vor exista motoare sub capote si cat timp aceste motoare vor vrea sa fie turate ... va fi competitie ...
o sa fie mai riscant un pic ... dar totusi ... legalele reprezentau oricum prea putin din cat alergam noi ....
__________________
Ultima stire din irak.. نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبيل.. سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبيل.. سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبي سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا nu pot sa cred ce s-a intamplat........................
supersev is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 09:28   #22
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

De ce nu precizati si cauzele ?????????? sa stie toata lumea ce s-a intamplat . Asa deodata?!?!?!?!?!?!
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 09:45   #23
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Fratilor, aveti emotii????? cum adik anul 2005 nu va mai aduce legale???? SEBASTIANE te-ai certat cu Mos Craciun? hai frate k eu nu cred....e imposibil sa se intample asa ceva.... macar spuneti cauzele ce v-au determinat sa luati aceasta hotarare....
Dak intr-adevar este adevarata aceasta decizie, atunci NSL va face ceva, se va implica in vreun fel pt. ca legalele sa fie si in 2005????Asteptam toti raspunsuri si explicatii!!!!!!


PEACE

Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 10:05   #24
Aki

Stage 4
 
Aki's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 224
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D O G\"
SOCANT, SOCANT...
Daca acesta este hotararea luata de LEGAL RACING, as dori ca Sebastian sa ne spuna care au fost motivele care au stat la baza acestei decizii, motivele reale... si daca s-a luat in calcul si efectele secundare ce rezulta din acesta (vezi Bogdan 16_v)...
Poate LR se mai gandeste si la cei pasionati de acest fenomen auto din Romania...


Astept comentariu din partea lui FLORICA - NSL, si nu numai...
DOG, ai PM!
Mihai- Honda
Aki is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 10:15   #25
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mr.Nice\"
[b]Fratilor, aveti emotii????? cum adik anul 2005 nu va mai aduce legale????
Legale se vor mai face iti dai seama.Mai sunt cluburi care cu siguranta nu ne vor lasa pe bara.
Pacat, LR era baza cea mare.
tng is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 10:23   #26
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

daca nu mai organizeze l.r cred ca o sa organizeze nsl


cu sigurantza curse vor fii
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 10:25   #27
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default

ce texte avetzi sa mor yo...parca n-ati fi dintre noi...voi si guvernul ce mai aveti comunicate d'astea oficiale fara nici o explicatie...mai coborati cu picioarele pe pamant
__________________
Hell is empty. All the Devils are here.
ffocus is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 10:27   #28
Hazbulatov

Stage 4
 
Hazbulatov's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 181
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

NU sunt ei de vina, cred ca sistemu este de vina :P fratzilor da-ti un raspuns, cerem indurare.
Hazbulatov is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 11:20   #29
Gti_Turbo

Stage 5
 
Gti_Turbo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 746
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
Default nu se poate.... cand toate mergeau mult prea bine..

bai fratilor ati innebunit?!?! ce naiba!! gluma vad ca nu este... mai e pana la 1 aprilie.. unde se mai dau baietii??? orice ar fi poate ne spuneti si noua cauzele care v-au adus la decizia asta.... HAL poate ne spui tu ceva ca esty in BUCALE .. tu styy ce e p-acolo.. vezi ca te sun diseara...
__________________
2013 Audi a3 2.0 16v tdi daily car / renault 5 gt turbo weekend car
Gti_Turbo is offline   Reply With Quote
Old 08-12-04, 11:38   #30
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

sincer sa fiu.. ma lasa rece decizia lor.. pentru mine e inutila.. nu ma omor dupa curse legale.. doar o adunatura de oameni care se uita ca disperatii la cate 2 care \"se intrec\".. FOARTE interesant (n-am emoticon \"somnoros\").. si, VAI!, odata cu LR au intrat in pamant toti maniacii cu masini.. o sa murim.. a venit sfarsitul lumii! ganditi si voi putin.. si daca se poate, cat de cat realist.. mai bine putini si buni, decat multi si.. stiti voi (nu incercam sa atac pe nimeni.. se simte cine vrea)

ILEGAL racing rulz!
pav[] is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -