Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 23-12-04, 02:00   #136
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Ha ha ha !!!!! ce tare!!!!!!! noi nu am auzit de ei!!!!!!!!!
-Si daca am auzit ......tot nu am auzit!!!!!!!
-Chiar nu ma intereseaza ce apare .......daca apare gresit de la inceput cred ca gresit va dispare!!!!!!!!!!!!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 09:25   #137
felix

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 13
Default cluburi


E foarte posibil sa apara, au mai fost si altii care au avut entuziasm de inceput dupa care inmormantare.
Lasa-i sa ia viteza, or sa treaca pe langa curse ca trenul prin gara.
Initiativele noi merita incurajate, sa fim totusi realisti ca altfel avem probleme.
felix is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 09:29   #138
maibunu

Stage 5
 
maibunu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,752
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

MI SE PARE CORECT !!!!
maibunu is offline   Reply With Quote
Old 25-12-04, 05:19   #139
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default

bai e naspa situatia. Ce draq facem?? Ne intoarcem la strazile drepte???
sa-mi ziceti shi mie cam pe unde va alergatzi ca poate vin shi eu cu carutza mea.
__________________
sal
cozo is offline   Reply With Quote
Old 25-12-04, 07:06   #140
maibunu

Stage 5
 
maibunu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,752
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

IN GENERAL PE LA UDRISTE PRIN FATZA SAU DE LA STOP PE STEFAN CEL MARE DE LA STADIONUL DINAMO INSPRE OBOR !!!!!
maibunu is offline   Reply With Quote
Old 08-01-05, 22:05   #141
RX-8

Stage 2
 
RX-8's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 28
Default

LR & NSL au pus bazele curselor legale si pentru asta trebuie respectati. Daca ei au motive sa faca pauza un an fara sa dea prea multe explicatii atunci trebuie sa le respectam decizia si sa fim alaturi de ei. Ganditi-va ca ei au organizat aceste curse din pasiune, nu pentru bani. Imi amintesc si acum o cursa de la Vitan unde a castigat un membru LR cateva curse si a refuzat premiul din partea sponsorilor, desi castigase cinstit si i se cuvenea. Acest respect nu o sa il primiti din partea unora care cauta imbogatire peste noapte de pe urma voastra. Si stati linistiti, ca niste impatimiti ca NSL_Florica si Sebastian nu stau degeaba. Ei vor organiza pentru voi cele mai tari curse.
RX-8 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-05, 13:15   #142
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"RX-8\"
LR & NSL au pus bazele curselor legale si pentru asta trebuie respectati. Daca ei au motive sa faca pauza un an fara sa dea prea multe explicatii atunci trebuie sa le respectam decizia si sa fim alaturi de ei. Ganditi-va ca ei au organizat aceste curse din pasiune, nu pentru bani. Imi amintesc si acum o cursa de la Vitan unde a castigat un membru LR cateva curse si a refuzat premiul din partea sponsorilor, desi castigase cinstit si i se cuvenea. Acest respect nu o sa il primiti din partea unora care cauta imbogatire peste noapte de pe urma voastra. Si stati linistiti, ca niste impatimiti ca NSL_Florica si Sebastian nu stau degeaba. Ei vor organiza pentru voi cele mai tari curse.

Cred ca ai informatii pe care nu le putem garanta.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 18-01-05, 14:16   #143
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"RX-8\"
LR & NSL au pus bazele curselor legale si pentru asta trebuie respectati. Daca ei au motive sa faca pauza un an fara sa dea prea multe explicatii atunci trebuie sa le respectam decizia si sa fim alaturi de ei. Ganditi-va ca ei au organizat aceste curse din pasiune, nu pentru bani. Imi amintesc si acum o cursa de la Vitan unde a castigat un membru LR cateva curse si a refuzat premiul din partea sponsorilor, desi castigase cinstit si i se cuvenea. Acest respect nu o sa il primiti din partea unora care cauta imbogatire peste noapte de pe urma voastra. Si stati linistiti, ca niste impatimiti ca NSL_Florica si Sebastian nu stau degeaba. Ei vor organiza pentru voi cele mai tari curse.

Cred ca ai informatii pe care nu le putem garanta.
...dar nici infirma...cred eu
ffocus is offline   Reply With Quote
Old 19-01-05, 21:18   #144
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Treaba e naspa daca nu se ocupa cineva sa faca demersuri sa se inceapa sezonu de liniute ca in cta ne-am saturat sa le tot dam pe strada si sa ne luam amenzi...respect
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 25-01-05, 19:58   #145
Speedy_Pustiu

Stock
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 5
Default

Am si eu un cuvant de spus!!!!! Sunt Speedy_Pustiu am 16 ani si Nu voi inceta niciodata sa iubesc masinile \"nervoase\"si frumoase!!!! 8)
Speedy_Pustiu is offline   Reply With Quote
Old 27-01-05, 10:11   #146
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=5153
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -