Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 11-05-05, 03:00   #1
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default cherche la femme

\"cherchez la femme\"
spun francezii....

atat de multi barbati aici, atat de putine fete, si asa de mari dispute !

oricum, e un subiect de meditatie, faptul ca aparitia catorva fete la cursa naste atatea tensiuni...

ca or fi ele de vina, ca e LR, ca e 4tuning, deja este secundar, neimportant...
se pare ca simpla lor aparitie naste dispute?

poate ar fi bine sa le eliminam, sa pastram conurenta intre noi? sa facem separat curse pentru femei? pana la urma si la gimnastica participa separat, nu? deci nu e o discriminare...
daca ne gandim, chiar pe topicurile lor, mereu sunt dispute cu si impotriva lor... e posibil ca simpla lor prezenta sa fie o sursa de tensiune?
prea multe tensiuni de cand patricipa in mod organizat la curse...

\"cherchez la famme \"
spun francezii

de ce sa mai cautam?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 11-05-05, 07:10   #2
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Cred ca ar fi o pierdere pentru toata lumea daca fetele s-ar retrage sau ar urma o linie separata fata de noi. Intr-adevar la gimnastica datorita performantelor fizice participa separat.....dar la raliu se bat cot la cot cu barbatii (si unele chiar f bine as putea adauga).
Am mai scris o gramada de aberatii pe care le-am sters deoarece pot fi interpretabile sau considerate aiureli , sau dupa cum zic unii ca ne dam la Lory. doooh.
Cred ca si tu ai o mica parte de vina aici. Si nu ca le-ai promovat.
COObra is offline   Reply With Quote
Old 11-05-05, 08:11   #3
RaveBoy

Stage 5
 
RaveBoy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 302
Member of:
[AfterDark Racing]
Default

pai daca nu ar mai fi fete la curse parerea mea ca o sa fie un pic mai monoton pt. ca odata ajuns la o cursa primu lucru ma gandesc pe cine mai fac fetele .... sincer ..... oricum sa speram ca ,,eliminarea\" lui LRY fie ea ,,fondata\" sau nu sa fie o eliminare temporara
RaveBoy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -