Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 20-01-06, 17:16   #1
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 968
Default Aniversare \"Noi 2 Racing Club\" cam 1 an si ceva

Cu aceasta ocazie vrem sa va anuntam ca aceasta este o zi speciala pentru toti membrii clubului nostru.In aceasta seara ne vom intalni toti sa sarbatorim faptul ca au trecut EXACT un an,cinci luni si un pic.

In seara asta o petrecere MONSTRUASA va avea loc.
TOATA LUMEA ESTE INVITATA.
Locatia este secreta ca sa nu vina persoane neinvitate
Sunt acceptati doar membrii clubului, asa ca nu va faceti griji

As dori sa va aduc la cunostinta cateva din realizarile clubului,acum dupa ce au trecut FIX un an si aproape jumate:
-Suntem cel mai integru club.De cand am luat nastere,nici un membru nu s-a gandit macar,sa ne paraseasca clubul
-Suntem singurul club din tara care are un fan-club foarte bine organizat
si se bucura de mare succes
-Am organizat curse atat de bine,incat nici unul dintre voi nu a auzit vreodata de ele,deoarece dupa cum va aminti,accesul strainilor este interzis

Fan-Clubul nostru va face sa va simtiti ca un adevarat FAN,si cu aceasta ocazie,va prezinta o mega-oferta:
Nu numai ca puteti primi invitatii oficiale la toate petrecerile speciale,dar de acum am redus tariful lunar de 100e/luna la 99,99e/luna si platiti in avans pentru 12 luni si primiti O LUNA gratuit !!
Pe langa toate acestea puteti sa discutati despre noi toata ziua la un tarif special (1E pe minut pentru detinatorii cardului Noi2RC Fan Club Platinum, 100E pentru restul de fani)

Ne-am gandit ca la o asemenea aniversare speciala sa oferim si un premiu, care sa devina o traditie in anii ce urmeaza, premiul \"CLUBUL ANULUI\"
Anul acesta castigator este ....Clubul \"Noi Doi Racing Club\" (\"N2Oi R.C.\") !!! FELICITARI CASTIGATORILOR !!!

Pentru fanii care doresc autografe de la membrii aflati la conducerea clubului,am atasat poze cu cei doi,pe care se vor da autografele.

Va multumim tuturor care ne-ati fost aproape,la bine si la bine,mamei mele,familiei,impresarului nostru,si ar mai fi cateva persoane foarte importanta care ne-au ajutat foarte mult pe care nu ni le putem aminti acum.

LA MULTI ANI \"NOI DOI RACING CLUB\" !!! TE IUBIM !!!

in caz ca nu sunteti inca membru al fan-clubului Noi2R.C. pentru ca nu ati auzit de ei pana acum ... sunteti penibili si trebuie sa va fie rusine si sa urmati urmatorul link : https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?t=3926
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	poza6_148.jpg
Views:	202
Size:	125.7 KB
ID:	62948   Click image for larger version

Name:	img_466652_253.jpg
Views:	184
Size:	37.2 KB
ID:	62949  
__________________
Follow my e36 Project - Street Performance: https://facebook.com/e36snk
synkro is offline   Reply With Quote
Old 20-01-06, 17:18   #2
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default

as vrea sa fiu primul care felicita toti membri clubului in calitate de membru fondator, presedinte si co-presedinte ... FELICITARI SI TINETI-O TOT ASA !
Morro is offline   Reply With Quote
Old 20-01-06, 17:23   #3
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default

Felicitari!Va respect si va apreciez!Sunteti niste modele demne de urmat pentru tinerele generatii de raceri.
Rabanne is offline   Reply With Quote
Old 20-01-06, 17:55   #4
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Rabanne\"
Felicitari!Va respect si va apreciez!Sunteti niste modele demne de urmat pentru tinerele generatii de raceri.
Absoult bineinteles
ERY is offline   Reply With Quote
Old 20-01-06, 21:59   #5
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Hai noroi şi LA MULŢI ANI!!!

Gabi is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -