NFS nici nu intra in discutie aici.
NFS:Porsche a fost singurul NFS cat de cat decent.
In Gran Turismo 4 s-a pus suflet nu femei.
NFS in general ii jucat de cei care nu sunt pasionati de masini, pentru distractie

si atunci isi face fbine treaba pentru ca nu vrei sa te chinui cu subvirare si supravirare.
Da asa ca si joc ii 0.
Gran Turismo nush de ce nu e foarte cunoscut pe la noi...
Dar cea mai tare faza a fost cand am trecut pe langa niste colegi care discutau despre jocuri de masini si le-am povestit despre Mercedes-Benz World Racing(iarasi simulator, acesta este si pe PC) si Gran Turismo 4.
Si a venit un coleg mai \"rasarit\" si a spus : \"Las ca apare Most Wantedu si ii caca pe toti\"