Daca ai jucat 2Moons, stii despre ce e vorba.. este acelasi joc, numai ca gametribe a venit cu banii si a cumparat varianta europeana, astfel despartindu-ne pe noi de americani..
Daca nu ai jucat 2Moons, e vorba despre un MMORPG korean, prin urmare apare succesiunea quest-quest-quest-grind-grind-dp-dp-grind-quest-dp-grind (koreans have no soul)
In fine, Dekaron EU este in varianta closed beta, si a inceput de pe 25 feb. Daca sunteti interesati, trebuie sa stiti ca se dau coduri promotionale pe niste siteuri.. nu dau nume pt ca lista apare pe site-ul gametribe.com
Site oficial EU
http://www.gametribe.com/gt/dekaron.do
Enjoy!
PS: Jocul este marcat (18+) din cauza violentei.