Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-10, 22:19   #3136
Opportunity

Stage 5
 
Opportunity's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Moderators]
[SKODA]
[FOTO]
[Opel]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by Bogdy_DK View Post
salut baietii sunt o personalitate importanta in lumea lfs-istilor romani.Am o echipa dedicata driftului din LFS daca sunteti interesat nu ezitati sa ma contactati: bogdan_dk_666 . Participam la campionate de drift,race,drag contra celorlalte echipe. deci? ce mai astept? dai drumu.... GO GO GO!!!!SMOKEEEEEEEEEEE
PS:daca aveti si aptitudini de a transforma replayurile si a adauga efecte ca si in sony vegas de exemplu si a fi in stare sa faceti filmulete editate sunteti bine primiti in echipa
situl echipei: www.sidesmoke.ueuo.com


Cine esti? Nu a auzit nimeni de tine, ne pare rau.


Nu stiu daca a auzit cineva de aici de lfsromania din 2005~ (sau cat era catalanule?..cand eram noi..lks..etc). Nu mai vorbiti aiurea.
Opportunity is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 18:41   #3137
Liberta

Stage 4
 
Liberta's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 227
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by Bogdy_DK View Post
salut baietii sunt o personalitate importanta in lumea lfs-istilor romani.Am o echipa dedicata driftului din LFS daca sunteti interesat nu ezitati sa ma contactati: bogdan_dk_666 . Participam la campionate de drift,race,drag contra celorlalte echipe. deci? ce mai astept? dai drumu.... GO GO GO!!!!SMOKEEEEEEEEEEE
PS:daca aveti si aptitudini de a transforma replayurile si a adauga efecte ca si in sony vegas de exemplu si a fi in stare sa faceti filmulete editate sunteti bine primiti in echipa
situl echipei: www.sidesmoke.ueuo.com
Mda , mare personalitate , vad ca nu ai nici liceenta de S2 , si din pacate , nici nu am auzit de tine dar , daca este asa buna asteptam provocari din partea ta . A si ca sa fiu umpic rau asta este Licenta mea , poate te intereseaza " Ady_Romania " o gasesti pe lfs world daca sit sa cauti


P.S Parca am vazut numele tau prin " MOE " dar sigur nu erai TU
Liberta is offline   Reply With Quote
Old 01-04-10, 09:08   #3138
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Default Re: Live for Speed

Unii sa renunte la impresiii , iar altii la off-topic.
Oxide is offline   Reply With Quote
Old 06-04-10, 10:18   #3139
alinutzu05

Stage 2
 
alinutzu05's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 61
Default Re: Live for Speed

In primul rand salut pe Dan si ceilalti membri GTS deoarece avem multe de invatat de la ei.
Am infintat o noua echipa in LFS S2 si totul a inceput de la o simpla provocare care deja incepe sa dea roade.
Acum participam la campionatele organizate de Fun Racing League desi este greu pentru noi in noua formatie,incercam sa tinea pasul cu ei pe fiecare km parcurs in speranta ca am putea obtine rezultate bune atat pentru noi cat si pentru ceilalti membri LFS din Romania.

Membri Segra racing : Nume real :
[S-R]COOKIE B. Alin Gabriel
[S-R]PILU B. Alexandru
[S-R]09P.CONSTANTIN P. Constantin
[S-R]DARIUS B. Darius Gabriel
[S-R]RYCYU M. Florin


Asteptam Cereri de inscriere in echipa de la Toti membri LFS care au LICEENTA S2.
alinutzu05 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-10, 11:24   #3140
JuST_GiuGiu

Stage 5
 
JuST_GiuGiu's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,934
Member of:
[4Rally]
[Honda]
Default Re: Live for Speed

De unde fac si eu rost de LFS S1??
Am nevoie neeaparat de el
JuST_GiuGiu is offline   Reply With Quote
Old 07-04-10, 11:44   #3141
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Live for Speed

ce rau imi pare ca m-am lasat de drag...vad ca unii de pe aici au impresii de cei mai tari =)) imi aduc aminte de multe chestii funny pe servere de romani fitosi =)) batuti cu hardtrack stock =))
__________________
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
Old 07-04-10, 13:05   #3142
Liberta

Stage 4
 
Liberta's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 227
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by Bogdy_DK View Post
Nu stiu de cat timp jucati voi lfs,sau dak aveti sau nu licenta aia nu ma intereseaza,pe pista se vede ce stiti.
Nu neaparat dak ai licenta s2 esti si tare oricine poate da 1 mil pe licenta si sa se loveasca de toti parapetii pe toate serverele de drfit,drag,race.
dak te crezi tare ia intra aici :https://forum.4tuning.ro/510-pc-games...ml#post3176812
degeaba ne iei u cu impresiile tale de licentiat s2 ,din partea mea poti sa tio bagi...... in fine hai sa nu ne certam pe pista sa vad ce poti
PS:inscriete pana maine dak te crezi tare
Drift , frumos , provocarile unor romani nu au sens la ceea ce spui tu .

1. Nu ma intereseaza driftul
2. Eu nu m-am laudat , ti-am aratat si am incercat sa te deschid putin sa nu vezi doar hamacki
3. Sunt jucatori de LFS care au aratat in toata lumea ca in Romania sunt si cativa foarte buni , ca urmare si locurile pe care au iesit , nu are rost sa le enumar
4. voi cei care folosit hamacki 20-30 50 de jucatori nu aveti niciodata cum sa avansati , sa fiti din ce in ce mai buni , INTRABATII pe cei care au jucat si au cumparat liceenta , va facati un " IDOL " si ala este cel mai bun , GRESIT cand vei avea ocazia sa alergi langa piloti mari gen " karolist, hugoluis , arrechee , Rocabili " si multi altii atunci o sa spui DAA avea dreptate prostul ala , pana atunci nu mai faceti provocari aiurea , nu va mai ambitionati voi si vorbiti numai prosti .
5. au mai fost cativa ca tine , care aveau idoli pe hamacki gen PILU si asta ti-o confirma multi , intreabai cum au reactionat dupa ce s-au distart putin cei cu liceenta de ei .

P.S Nu va suparati pe mine dar asta este adevaru , daca v-ati comporta ca nista oameni maturi v-ati da seama de acest lucru .

Nu promit ca m-a voi inscrie in campionatul tau , din lipsa de timp , si am un alt campionat pentru care trebuie sa ma pregates cel de la OLFS " http://www.lfs-league.com " in care sezonul trecut romania a iesit campioana la tari , si echipa PRODRIVE lafel .
Liberta is offline   Reply With Quote
Old 07-04-10, 15:53   #3143
Raz6633

Stage 5
 
Raz6633's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,153
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by Bogdy_DK View Post
sa nu te sperii ca datele trecute akolo au fost .a fost din cauza sarbatorilor nimeni nu dadea pe acasa si a trebuit sa reorganizez etapele.
succes!
Ba copil cordit, imbecil si prost, auzi la tine.. "sunt o personalitate importanta in lumea lfs-istilor romani" ia zi ba baiatule, ce mare rahat ai facut tu frate pentru comunitatea LFS Romania, pun pariu ca nici macar volan n-ai, o arzi aiurea cu tastatura si mouse-u. Bai mare vedeta, te rog da-te la o parte, ca ne imputi si pe noi.

Ia zi vedeta lu peste, in ce competitii ai participat tu? Ce palmares ai tu? Cum poti sa scrii mizeria asta.

Si ce rahat de competitie organizezi tu, prin Hamachi, ba baiatule, revino-ti vezi ca ce faci tu este Ilegal, ip patch si alte prostii sunt ilegale, iar moderatorii acestui forum ar trebuii sa ia masuri impotriva acestor retele.

si pe final... NU TE CUNOASTE NIMENI, eu sunt in comunitatea asta, de cel putin 5-6 ani de zile... am organizat, am participat, am alergat, si am ajutat... dar nu ma vezi nici pe mine, nici pe Ady, nici pe nimeni, sa se laude.. cum ca am fi mari vedete.

Te rog eu, sa ma anunti cand te da la TV
__________________
1999' E46 320i (M52TUB20) - Status: Sold
1979' E12 525i (M30B25) - Status: Sold

2007' Infiniti G35s Coupe - Status: Confirmed

Raz6633 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-10, 21:54   #3144
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Default Re: Live for Speed

Ia-o mai usor cu limbaju' Razvane , suntem totusi pe forum.
Oxide is offline   Reply With Quote
Old 07-04-10, 23:08   #3145
catalanu
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 597
Member of:
[4Rally]
Default Re: Live for Speed

Pustiu cand iti iei S2 facem un twin tu cu ce set vrei si eu cu hard track , pe ce traseu vrei....accepti domnu Dk San?
catalanu is offline   Reply With Quote
Old 07-04-10, 23:29   #3146
Gorby

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 490
Default Re: Live for Speed

Pe vremea aceea (of, maică ) nici vorbă de asemenea "campioni"...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1pf7.jpg
Views:	120
Size:	562.0 KB
ID:	1408351   Click image for larger version

Name:	LFS5.jpg
Views:	123
Size:	580.7 KB
ID:	1408352   Click image for larger version

Name:	LFS6.jpg
Views:	119
Size:	696.4 KB
ID:	1408353  

Click image for larger version

Name:	mass drag.jpg
Views:	120
Size:	353.3 KB
ID:	1408354   Click image for larger version

Name:	poli4765.jpg
Views:	105
Size:	70.0 KB
ID:	1408355  
Gorby is offline   Reply With Quote
Old 08-04-10, 00:58   #3147
L4uR

Stage 5
 
L4uR's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,445
Default Re: Live for Speed

nustiu exact daca am voie sau nu sa cer asa ceva...imi poate da cineva kitul pentru blituri, girofare?
L4uR is offline   Reply With Quote
Old 08-04-10, 23:30   #3148
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by Gorby View Post
Pe vremea aceea (of, maică ) nici vorbă de asemenea "campioni"...
Frumoase vremuri.
Oxide is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 10:35   #3149
Bogdy_DK

Stage 3
 
Bogdy_DK's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 88
Member of:
[DACIA]
[SKODA]
Default Re: Live for Speed

k baieti eu nu jok cu hamachi ,da intradevar sunt de acord cu Liberta,numai ca eu numi fac idol oricat de buni sau slabi ar fi.Si apropo am facut si pauza akm cativa ani pentru ca nu am cunoscut atata lume ce joaca lfs .asa ca ce sa zic imi pare bine ca ati raspuns mesajului meu foarte "modest".Se pare ca ati avut o reactie buna.Imi pare bine ca sunt atatia care joaca.
De indata ce o sa gasesc 2-3 motive serioase sami cumpar licenta o sa va contactez pentru un twin ceva.

PS:nu vreau sa ma mai cert cu voi,asa ca ridic steagul pacii ) ,nu de alta dar zi de zi cand intru in email toti imi dati mesaje...in fine sper ca neam impacat ,defapt initial am vrut sa vad cati raspundeti la mesajul meu.
sunt foarte multumit inseamna ca,chiar sunteti interesati de lfs.

Last edited by Bogdy_DK; 09-04-10 at 10:37.
Bogdy_DK is offline   Reply With Quote
Old 10-04-10, 13:14   #3150
MarioCrT

Stage 5
 
MarioCrT's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,234
Member of:
[DACIA]
[SKODA]
Default Re: Live for Speed

Am observat ca aici sunt pasionaţii de LFS . Am si eu o intrebare ..VW Scirocco poate fi adăugat in joc in vreun fel , sau de maşină pot beneficia doar cei care au licenţă ?
__________________
http://originals.ro/101590org
MarioCrT is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -