salut am si io overspeed dar cand intru si vreau sa dau clik pe vreun player mi se duce imaginea cateodata mai raman cu figurile oamenilor atat si nu mai pot face nimik...nici sageata de la mause nu mai merge ! stie cineva care ar putea fi cauza ??? ms