c-bodo a incercat sa ne pacaleasca cu masina lui kenji si apoi a postat ceva urat
Yonut21 are el ceva misto, dar decalul cu TOYO de pe partea dreapta nu se incadreaza deloc
a lui Nubyan nu-mi place pt ca nu a ales bine culorile
rx7-le lui Rookie imi aduce aminte de o patura veche a bunicii
deci sunt nevoit sa-i dau votul meu lui Yonutz21, ca e cel mai rasarit dintre toti, dar mai are mult pana cand o sa fie mai tare ca jiji si ca sabia lui zorro