scrie pe acolo pe undeva printr-un help ca mai mult de 10 credite pe sponsor nu are rost sa irosesti.
La inceput vizeaza sponsorii de sonorizari audio .. kenwood , alpine ,sony .. blaupunkt ... samd ... undeva sus intre nitro si credites e un indicator numit RNR .... ala o sa creasca in functie de victorile tale la draguri, illegale si de nivelul de tuning la masina ta ..... Importanta lui este ca , cu cat e mai mare cu atat poti trece la alt nivel de sponsori .. mai banosi mai exact ... de exemplu pt inceput poti prosti numa cei de la audio .. sau ma rog .. ceasuri de mana si alte prostii insemnificate .. urmatorii in erarhie sunt cei de la reviste auto urmati de cei de la cauciucuri s.a.m.d
Sper ca ti-a fost de folos explicatia si sper ca nu te-am bagat in ceatza