Quote:
Originally Posted by jipy_4u
poate cnd o sa apara pt pc o sa il incerc..pana atunci mai astept  ....oricum nu prea imi place mie seria 2f2f....cred ca si jocu o sa fie la fel ca si filmu  ......pana apare joc lfs 
|
te asigur eu ca n-o sa apara.. la ce nota o luat pe gamespot, nu se mai risca producatorii sa il bage si pe PC .. intradevar e cam low quality
si apropo.. in filmuletu` ala ce l-ai pus u.. nu vad nici un drift..

sau mi se pare mie.. merge pe autostrada si tot face stanga-dreapta. dak ala-i dridt.. atunci toti soferii is drifteri..