Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-02-10, 10:51   #5791
Maryus_x90

Stage 5
 
Maryus_x90's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,201
Default Re: Street Legal Racing - Redline

@Robicutz-ce good work ma...unde p l m vezi tu...masina nu e texturata, nare reflectie nu are decat o treaba paintable care dureaza 5 minute sa o faci...numai il pupati atat in c u r ............

@Robicutz-ce sa zic...sa il critic ca nu arata bine si pe urma sa imi zici ca sunt bulangiu....daca nu am comentat inseamna ca nu imi place.....

@jurec@d!xxl-arata bine grafica...bravo

@Dacia Sport BR 10 TCM-nu iti tre crack pt slrr..daca da eroare inseamna ca nu l-ai instalat bine

@drifter01-nu este niici un corado pt slrr
__________________
Maryus_x90 is offline  
Old 08-02-10, 11:20   #5792
Bmw850

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 64
Default Re: Street Legal Racing - Redline

cine are sa imi dea si mie un motor pt Golf V ???? io am unu dar este stoc al jocului si e najpoa...ms
Bmw850 is offline  
Old 08-02-10, 13:00   #5793
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Maryus, fara suparare, dar te contrazic. Trebuie si pupat putin in cur asa cum spui tu. Trebuie incurajat intr-un fel sau altul. E adevarat, dureaza putin, a facut putin, a iesit ca dracu, nu e terminata inca, dar e de mentionat, ca e incepator, ca nu prea stie cum sta treaba si ceea ce a facut ieri, a postat ca s-a reapucat de masina in continuare si ca vrea sa o termina. Ca nu a iesit asa cum trebuie, asta e. Trebuie putina rabdare sa se prina omul cum vine treaba si o sa faca pe urma lucrul pana la capat. Nimeni nu s-a nascut invatat, nu uita asta.
Andu_RacE is offline  
Old 08-02-10, 13:49   #5794
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Marius,daca ai ceva de zis,zii aici,nu ii lua altii useri la rost,sau ce ai facut o masina,5 paintjoburi te-or pupat in fund altii,si gata te crezi zeu ?
Nu m-a deranjat ca te legi de ce fac eu,dar nu te lua de altii useri ca ei nu au nici o vina ca zic un spor sau ceva. Cand ai postat printuri cu proiectul tau,te-am laudat toti,ca meriti,dar fii si tu calculat,daca te-am laudat nu inseamna sa vii si sa ne calci in picioare,suntem pe forum.
Ce se mai aude cu E34'ul ? Avand in vedere ca sunt deja 2 versiuni,ce v-a aduce in plus a 3 ?

Last edited by StreetStyle22; 08-02-10 at 13:52.
StreetStyle22 is offline  
Old 08-02-10, 13:52   #5795
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

A adus deja in plus cred ca trapa aceea. In rest nu ma bag, ca nu stiu.
Andu_RacE is offline  
Old 08-02-10, 14:01   #5796
Maryus_x90

Stage 5
 
Maryus_x90's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,201
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by StreetStyle22 View Post
Marius,daca ai ceva de zis,zii aici,nu ii lua altii useri la rost,sau ce ai facut o masina,5 paintjoburi te-or pupat in fund altii,si gata te crezi zeu ?
Nu m-a deranjat ca te legi de ce fac eu,dar nu te lua de altii useri ca ei nu au nici o vina ca zic un spor sau ceva. Cand ai postat printuri cu proiectul tau,te-am laudat toti,ca meriti,dar fii si tu calculat,daca te-am laudat nu inseamna sa vii si sa ne calci in picioare,suntem pe forum.
Ce se mai aude cu E34'ul ? Avand in vedere ca sunt deja 2 versiuni,ce v-a aduce in plus a 3 ?
am zis asta pt ca nu e normal sa nu faci ceva bine si ala care nu stie sa zica: " mama super tare frate" cand totul e gresit, ar tre sa te asculti de sfaturile lumii, cum fac majoritatea,posteaza topic WIP cu ce fac ei si ala ii zice bah vezi ca la usa nu e ceva bine, uite fai asa si o sa fie mai bine, da tu in 5 luni ai reusit doar sa faci masina paintable si toata, nu doar ce trebuia.... si daca voi nu ati apreciat nici o diferenta intre e34 meu si celelalte atunci o las balta si nu ii dau release... o sa fie vip...si o sa va arat diferente...prima versiune e low poly si e varza...a 2 este scalata incorect si daca ii pui roti de 19 zici ca sunt de 15, e texturata aiurea, are o gramada de buguri in special java...da numai zic nimik ca vad ca nu apreciati masina cum trebuie...
Maryus_x90 is offline  
Old 08-02-10, 14:12   #5797
danezubmw

Stage 5
 
danezubmw's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 722
Member of:
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Bai "Andu Race" .... decat sa "ajuti" pe cineva doar de dragul de a mai face un post ....... mai bine ai sta in banca ta! Nici linkul ala care l-ai postat nu e bun! Ms de ajutor.... "priceputule"!
__________________
BMW Power under the HOOD
danezubmw is offline  
Old 08-02-10, 14:24   #5798
izki

Stage 3
 
izki's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 80
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by Maryus_x90 View Post
@Robicutz-ce good work ma...unde p l m vezi tu...masina nu e texturata, nare reflectie nu are decat o treaba paintable care dureaza 5 minute sa o faci...numai il pupati atat in c u r ............

@Robicutz-ce sa zic...sa il critic ca nu arata bine si pe urma sa imi zici ca sunt bulangiu....daca nu am comentat inseamna ca nu imi place.....

@jurec@d!xxl-arata bine grafica...bravo

@Dacia Sport BR 10 TCM-nu iti tre crack pt slrr..daca da eroare inseamna ca nu l-ai instalat bine

@drifter01-nu este niici un corado pt slrr
@Robicutz[/B]-ce sa zic...sa il critic ca nu arata bine si pe urma sa imi zici ca sunt bulangiu....daca nu am comentat inseamna ca nu imi place.. asta e pt robicutz sau pt mine..??? ca eu team intrebat de bmw .....asta e pt toata lumea mie imi place sa isi dea omu cu parerea desprea masinile pe care le pun aici chiar dak ma critica dar dak ma critica sa imi zica si dc(asa invat) sau unde am gresit....dak am gresit... sau am facut cv far gust..pentru ca am facut niste masini si unu ca e oribila sau nustiucum si masina arata destul de bine eram si la inceput ....dak ias fi dat masina aia lui maysu sau altu mai bun de aici sa o posteze totzi ziceau ca e buna ca perfecta da na...(acuma mryus scuze ca team dat pe tine drept exemplu nu am nimic cu tine faci masini frumoase si chiar vreu sa aud parerea ta despte masinile mele ca asa invat si vad unde gresesc )
izki is offline  
Old 08-02-10, 14:32   #5799
taz1vas

Stage 4
 
taz1vas's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 293
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by Maryus_x90 View Post
da tu in 5 luni ai reusit doar sa faci masina paintable si toata, nu doar ce trebuia.... .

HaHaHaHa poate omu nu are chef sa o faca... poate lucreaza la ea cand are chef... Nu este obligat sa o faca in 2 luni . O poate face si in 9 ani care e problema ta ?

Quote:
si daca voi nu ati apreciat nici o diferenta intre e34 meu si celelalte atunci o las balta si nu ii dau release... o sa fie vip...si o sa va arat diferente...prima versiune e low poly si e varza...a 2 este scalata incorect si daca ii pui roti de 19 zici ca sunt de 15, e texturata aiurea, are o gramada de buguri in special java...da numai zic nimik ca vad ca nu apreciati masina cum trebuie...
Cred ca tu esti ala care vrei sa fie pupat in "cur" Toti de pe forum trebuie sa iti laude munca altfel ce ? nu o sa mai pui masina la download ? BRAVO

Last edited by taz1vas; 08-02-10 at 14:40.
taz1vas is offline  
Old 08-02-10, 15:35   #5800
Maryus_x90

Stage 5
 
Maryus_x90's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,201
Default Re: Street Legal Racing - Redline

@izki- da pt tine era...scz...daca vrei sa ai parerea mea de acum o sa ti-o zic

taz1vas-nu vreau sa fiu pupat in c u r , doar ca trebuie apreciat cum trebuie, nu face un k k t si astia WOW super tare ....whatever, nu vreau sa ma cert cu nimeni de pe forum....
Maryus_x90 is offline  
Old 08-02-10, 15:41   #5801
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Marius am scris mai sus ce m-a deranjat,atitudinea ta fata de altii useri,nu fata de munca mea,poti sa zici ca te pisi pe ea,ca e de cacao. Crede-ma ca nu-mi pasa,si ce am facut eu in 5 luni la ea,stiu e foarte putin,dar problema mea este ca n-am rabdare si chef nu chiar tot timpul.
Si daca omul considera ca (munca mea de rahat) e "super tare" e treaba lui. Nu vad problema.

Last edited by StreetStyle22; 08-02-10 at 15:45.
StreetStyle22 is offline  
Old 08-02-10, 15:48   #5802
Maryus_x90

Stage 5
 
Maryus_x90's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,201
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by StreetStyle22 View Post
Marius am scris mai sus ce m-a deranjat,atitudinea ta fata de altii useri,nu fata de munca mea,poti sa zici ca te pisi pe ea,ca e de cacao. Crede-ma ca nu-mi pasa,si ce am facut eu in 5 luni la ea,stiu e foarte putin,dar problema mea este ca n-am rabdare si chef nu chiar tot timpul.
Si daca omul considera ca (munca mea de rahat) e "super tare" e treaba lui. Nu vad problema.
nu am vrut sa zic ceva rau de munca ta...doar ca parerea mea este ca tre sa fim mai duri...da de ex daca eu fac lucruri de *** si toti spun bv bv ffoarte tare...ce iese ?
Maryus_x90 is offline  
Old 08-02-10, 15:59   #5803
taz1vas

Stage 4
 
taz1vas's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 293
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Da frate sunt de acord cu tine .
Dar sunt niste simple imagini ce atata scandal pentru niste poze ...
taz1vas is offline  
Old 08-02-10, 16:22   #5804
Bmw850

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 64
Default Re: Street Legal Racing - Redline

bay fratilor,am cerut si io un motor pt Golf v,nu are nimeni???? sau nu ma bagatzi in seama??? ziceti fratilor si voi "IESI MA DE AICI CA NU AI CE CAUTA",si nu mai intru...
Bmw850 is offline  
Old 08-02-10, 16:36   #5805
Mr.Extasy

Stage 4
 
Mr.Extasy's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 188
Default Re: Street Legal Racing - Redline

@Bmw850 : Ia SLR Editor si motoare de aici: http://www.slrr-mods.com/list.php?c=slra sau aici http://kistappancs.extra.hu/viewpage.php?page_id=3 sau de aici http://street-legal-mods.com
Mr.Extasy is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -