Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-10-09, 14:35   #3901
Maryus_x90

Stage 5
 
Maryus_x90's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,201
Default Re: Street Legal Racing - Redline

poftim masina:: http://kistappancs.extra.hu/autok_lap/plymouth.htm si jentile daca nu ma insel sunt astea :::: http://street-legal-mods.com/page.php?al=alias4879
Maryus_x90 is offline  
Old 26-10-09, 14:53   #3902
drifter01

Stage 3
 
drifter01's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 154
Default Re: Street Legal Racing - Redline

nu gasesc nicaieri le221mwm plz zicetimi de unde sal iau si io plz(
drifter01 is offline  
Old 26-10-09, 15:36   #3903
Maryus_x90

Stage 5
 
Maryus_x90's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,201
Default Re: Street Legal Racing - Redline

greu de cautat.... http://street-legal-mods.com/page.php?al=alias3511
Maryus_x90 is offline  
Old 26-10-09, 15:57   #3904
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

felicitari disperatilor (defapt e unul singur aici, dar poate se mai simt cativa)...tocmai ati distrus un proiect care era cat de cat avansat ... un om si'a batut capul ore si nopti la rand sa'l faca cat de cat ok, l'a postat pe gom (daca nu ma insel) sa'l ajute cineva de acolo si voi il lansati ca disperatii prin alte parti asa nefinalizat cum e si ... in fine, daca tot sunteti asa destepti pune'ti mana si voi si lucrati la un proiect sa vedeti cat este de greu :P voi credeti ca voi ati inventat mersul pe jos? ca nimeni nu s'a gandit la a finaliza logan'ul sau celelalte dacii care au mai fost postate pe aici? va treziti multi sa va afirmati prin munca lui altul si pe urma sa va dati destepti ....sunteti chiar penibili unii, dar asta e ...
Andu_RacE is offline  
Old 26-10-09, 17:37   #3905
andreyuu

Stage 2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 44
Default Re: Street Legal Racing - Redline

prietene cine se afirma prin munca altuia?ca oricine putea sa ia de pe gom loganu sa vada macar progresu lui si cum arata in joc,si ce e rau ma in asta ca lam postat eu aici pe 4tunning ma?numai sti sa dai din gura ce nu trebuie
andreyuu is offline  
Old 26-10-09, 17:38   #3906
andreyuu

Stage 2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 44
Default Re: Street Legal Racing - Redline

si in primu rand ce te ridici tu ma cu replici,in plus cu asta am vb csi cu marius de proiectu" logan"...
andreyuu is offline  
Old 26-10-09, 17:43   #3907
Mikidude

Stage 5
 
Mikidude's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 438
Default Re: Street Legal Racing - Redline

@andreyuu: omule eu nu vreau sa se certe nimeni pe aici, dar Andu are f mare dreptate, ai si tu 10 postari aici si vb-esti f aiurea, bine ar fi sa terminam cu chestile astea..Sergiu s-a chinuit cu Loganu a cerut ajutor pe GSM si l-a pus acolo si tu l-ai luat te intelg dar nu trb sa`l mai Up nicaeri nu`i lucrarea ta
__________________
"Are jante pe 20 are garda jos, toarce ca felina si se-aude frumos, pe bord e gradata pana la 300 bestia asta are tot, numa nu te f**e "
Mikidude is offline  
Old 26-10-09, 17:49   #3908
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Frumos. !!! n-am ce zice. Uite numa de'al dracu o sa'mi bat capu o sa'l finalizez si o sa'l dau la cine cred eu ca merita,la cei care m-au ajutat,si prieteni atat,restu sa'si faca singuri Asa sa va fac in ciuda,daca rabdare n-ati avut. Sau ce eu is mai fraier ?
StreetStyle22 is offline  
Old 26-10-09, 17:55   #3909
edinho_realmadrid

Stage 5
 
edinho_realmadrid's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 684
Member of:
[VW]
[Opel]
[SEAT]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

andreyuu: Cred ca data viitoare ar trebuii sa vorbesti cu toti cei care sunt implicati intr-un proiect pentru a-l putea uploada pe alt site ! Facand asta vei evita toate problemele astea ! BAFTA
__________________
sunt fan drift deci,fan-ul celor doi : HAI si KNS




https://forum.4tuning.ro/191-bazar-a...vw-passat.html
edinho_realmadrid is offline  
Old 26-10-09, 18:31   #3910
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by andreyuu View Post
prietene cine se afirma prin munca altuia?ca oricine putea sa ia de pe gom loganu sa vada macar progresu lui si cum arata in joc,si ce e rau ma in asta ca lam postat eu aici pe 4tunning ma?numai sti sa dai din gura ce nu trebuie
Quote:
Originally Posted by andreyuu View Post
si in primu rand ce te ridici tu ma cu replici,in plus cu asta am vb csi cu marius de proiectu" logan"...
Mai controleaza'te cand vorbesti omule ca nu sunt vre'un fraier de'al tau din spatele blocului sau de la coltul strazii uita'te pe spate si ai sa vezi ca ti'au crescut pene, esti un papagal si asta vei ramane ... iar data viitoare cand mai intri pe vre'un forum, citeste regulament forumului si mai citeste si paginile din urma a topicului unde vrei sa postezi ...asta asa in cazul in care vrei sa ai o impresie buna pe unde calci .... bafta
Andu_RacE is offline  
Old 26-10-09, 19:39   #3911
Mr.Extasy

Stage 4
 
Mr.Extasy's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 188
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by Mr.Extasy View Post
Marius,cu BMW de la semnatura ta ce se mai aude?
A ramas tot WIP,sau e abandonat/terminat?
Mr.Extasy is offline  
Old 26-10-09, 19:41   #3912
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by Mr.Extasy View Post
A ramas tot WIP,sau e abandonat/terminat?
N-a ramas wip. Se lucreaza la el. Ideea e sa nu mai intrebati...puteti astepta frumos.
StreetStyle22 is offline  
Old 26-10-09, 19:48   #3913
taz1vas

Stage 4
 
taz1vas's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 293
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by StreetStyle22 View Post
N-a ramas wip. Se lucreaza la el. Ideea e sa nu mai intrebati...puteti astepta frumos.
wip= work in progress ) deci nu are cum sa nu fie wip si sa se lucreze la el ?
taz1vas is offline  
Old 26-10-09, 20:02   #3914
Mikidude

Stage 5
 
Mikidude's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 438
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Da e W.I.P si dupa ce se finalizeaza o sa fie si V.I.P !!! Pentru ca uni nu au stiut ca nu se uploadeaza asa aiurea fara nici o intrebare pusa autorului, mai si zice "v-a place loganu`l meu"
Mikidude is offline  
Old 26-10-09, 20:04   #3915
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Va rog frumos (sper sa nu ma injurati foarte tare) , acum l-am instalat si habar nu am ce sa fac ca sa am si eu masini reale , si motoare si tuning si tot ce inseamna modificari , cat se poate de scurt sa-mi faceti o lista cu ce trebuie schimbat si cum.
Billy c25xe is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -