Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-12-09, 13:57   #4486
CrazyEyes

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 168
Default Re: Street Legal Racing - Redline

@ ANDU-RACE: man, in afara sa comentezi la tot ce se intimpla aici ce altceva naspa mai sti sa faci? ia mai lasa-ne cu criticile tale, nici macar nu participi la concurs dar tu vorbesti de organizare, mai taci din gura!
__________________
In viata nu regreti ceea ce ai facut, doar ceea ce nu ai facut.
CrazyEyes is offline  
Old 18-12-09, 14:19   #4487
FesnicIlie

Stage 5
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 346
Default Re: Street Legal Racing - Redline

De drift nu se face :X concurs ca acolo ar participa mai multa lume ?
FesnicIlie is offline  
Old 18-12-09, 15:16   #4488
KrYpToN
VW Driver

Stage 5
 
KrYpToN's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,453
Member of:
[VW]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

sau facut o gramada si cand a fost de participat p***
KrYpToN is offline  
Old 18-12-09, 15:29   #4489
Mr.Extasy

Stage 4
 
Mr.Extasy's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 188
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by Mr.Extasy View Post
Salut.Ma poate ajuta cineva cu Opel Calibra?Am gasit pe GOM si pe Kistapancs,dar de pe GOM ma trimite pe Kistapancs,iar acesta este cazut,sau inchis.Deci,no Calibra for me.Ma puteti ajuta?
Mr.Extasy is offline  
Old 18-12-09, 16:08   #4490
FesnicIlie

Stage 5
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 346
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by KrYpToN View Post
sau facut o gramada si cand a fost de participat p***
pacat ca ii mai interesant ca un drag adik no mie cel putin imi place mai mult )
FesnicIlie is offline  
Old 18-12-09, 17:04   #4491
jurec@d!xxl

Stage 4
 
jurec@d!xxl's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 200
Default Re: Street Legal Racing - Redline

da ii mult mai tare derift dar cum ai vrea sa vezi cel mai frumos drift....in poze...cam naspa daka ar fi filmat ar fi super tare zic eu:>:>
jurec@d!xxl is offline  
Old 18-12-09, 17:38   #4492
FesnicIlie

Stage 5
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 346
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by jurec@d!xxl View Post
da ii mult mai tare derift dar cum ai vrea sa vezi cel mai frumos drift....in poze...cam naspa daka ar fi filmat ar fi super tare zic eu:>:>

da este pista cu punctaj ; si cine face mai multe puncte ar fii castigator !
FesnicIlie is offline  
Old 18-12-09, 17:52   #4493
CrazyEyes

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 168
Default Re: Street Legal Racing - Redline

da si la drift nu ar putea participa cei cu versiunile 230LIVE doar ceilalti
CrazyEyes is offline  
Old 18-12-09, 19:24   #4494
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Quote:
Originally Posted by CrazyEyes View Post
@ ANDU-RACE: man, in afara sa comentezi la tot ce se intimpla aici ce altceva naspa mai sti sa faci? ia mai lasa-ne cu criticile tale, nici macar nu participi la concurs dar tu vorbesti de organizare, mai taci din gura!
La ce sa particip boss? ca tot ce e aici e o tiganie ... un concurs de doamne ajuta nu am vazut ... de asta nu imi bat capul cu nimic, n'are rost si in plus nu am timpul pe care'l aveti voi ...

Asta e, macar eu fac ceva si imi dau cu parerea, tu ce stii altceva mai naspa sa faci? ca un lucru bun nu te'am vazut sa faci pentru slrr, numai de umflat in pene la cat de "tare" esti si defapt nu ai facut nimic...incearca sa taci tu cu jignirile, ca eu oricum n'am sa o fac, este un forum in care iti dai cu parerea si eu asta am facut, mi'am dat cu parerea si am dat niste sfaturi, iar cat de facut, am facut cred ca destule, dar se pare ca nu stiti sa apreciati nimic si nici de contribuit la ceea ce se face...respect ca iti faci timp pentru a te juca si de a posta masini prin forum si etc, dar totusi mai bine ti'ai vedea de treaba ta tinere si ai lasa ciocul mai mic, ca pentru mine esti tot un papagal si asta vei ramane deocamdata ...

Last edited by Andu_RacE; 18-12-09 at 19:28.
Andu_RacE is offline  
Old 18-12-09, 19:45   #4495
blackdemon1805

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 33
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Un golf 3 motor vr6 3.6
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	untitled.JPG
Views:	57
Size:	124.9 KB
ID:	1227425   Click image for larger version

Name:	untitled1.JPG
Views:	95
Size:	167.0 KB
ID:	1227426   Click image for larger version

Name:	untitled2.JPG
Views:	49
Size:	148.6 KB
ID:	1227427  

Click image for larger version

Name:	untitled3.JPG
Views:	40
Size:	157.1 KB
ID:	1227428   Click image for larger version

Name:	untitled4.JPG
Views:	57
Size:	140.1 KB
ID:	1227429  

Last edited by blackdemon1805; 18-12-09 at 19:47.
blackdemon1805 is offline  
Old 18-12-09, 19:51   #4496
blackdemon1805

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 33
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Atat am putut
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	untitled5.JPG
Views:	122
Size:	127.4 KB
ID:	1227430  
blackdemon1805 is offline  
Old 18-12-09, 20:56   #4497
CrazyEyes

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 168
Default Re: Street Legal Racing - Redline

@Andu Race: spui ca fiecare isi da cu parerea, cauta intelesurile cuvintelor "parere" si "critica" si spune-mi daca sunt sinonime

Nu te-am jignit deloc, daca te simti, asta e, nu toti avem o personalitate mai solida.

Eu chiar nu te-am vazut cu ceva ajutand SLRR-ul sincer vorbesc iar treaba cu "tigania" cand tu faci un lucru mai bun, poti spune de un altul care a facut acelasi lucru ca si tine doar ca mai prost, poti numi "tiganie" pana atunci as vrea sa numai vorbesti in necunostinta de cauza

Aaa, aproape uitasem, eu papagal? hmm Ai o imaginatie foarte bogata copile, un fel de Cartoon Network amestecata cu Animal Planet. Eu din cate imi aduc aminte nu te-am transformat in nimic, pentru ca aia esti, un nimic, atata timp cat comentezi aiurea

Have a nice TV day
CrazyEyes is offline  
Old 18-12-09, 21:24   #4498
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

nu stiu unde ai vazut tu critici mai baiatule...am si specificat ca sunt sugestii din partea mea, deci pareri...si da, am incercat sa fac o treaba pentru slrr, am reusit in proportie de 50 %, dar pentru ca nu am acel sprijin din partea voastra a cam cazut treaba si nu sunt eu de vina aici...sunt de vina persoanele ca tine, care nu sunt in stare sa faca nimic, iar nice tv day is for you eu din pacate nu am timpul tau sa ma joc toata ziua si sa'mi pierd vremea uitandu'ma la telenovele iar cat despre ceea ce se intampla aici, da e tiganie, din pacate necunostintele de cauza sunt din partea mea, nu din a mea, pentru ca eu stiu ce am facut in viata si imi cunosc limitele omule, nu mai vorbii aiurea, ca n'are rost, iar daca vrei sa mai discutam ceva despre acest subiect, hai sa discutam pe privat totusi nu sa umplem forumul cu tot felul de aberatii aiurea ... mersi
Andu_RacE is offline  
Old 18-12-09, 21:27   #4499
edinho_realmadrid

Stage 5
 
edinho_realmadrid's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 684
Member of:
[VW]
[Opel]
[SEAT]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Nu stiu cine a inceput dar cred ca e cazul sa incetati amandoi ! E urat din partea voastra sa faceti asa ceva, mai ales ca suntem o comunitate !
edinho_realmadrid is offline  
Old 18-12-09, 21:30   #4500
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline

Comunitate? In ce an? Unde? sau cum? ...sunt multe motive care demonstreaza ca nu exista nimic aici. Si nu ma refer la forumul 4 tuning:P

Hai ca nu mai zic nimic, am incercat totusi sa deschid ochii catorva, dar n'are rost, sunt prea multe impresii...va las aici in lumea viselor, ca e mai bine pentru unii :P Bafta

Last edited by Andu_RacE; 18-12-09 at 21:33.
Andu_RacE is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -