Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-10, 22:19   #721
SST 06

Stage 5
 
SST 06's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 314
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Choby View Post
new cars in showroom :X buna treaba fraticaa !
consider ca si un multumesc nu ai dc asa tre sa facem fiecare sa ne ajutam nu sa ne injuram !
SST 06 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 22:23   #722
Drift.King

Stage 3
 
Join Date: May 2010
Posts: 83
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Eu zic ca in semn de respect pentru marius sa nu facem poze la logan ! sau sa postam macar ceva cu loganul lu marius cateva zile ! eu asa am sa fac si nici nu am sa il descarc mi se pare lipsa de respect pentru marius !
sst - eu am impresia ca masinile acelea sunt vechi :-j
__________________




Last edited by Drift.King; 30-05-10 at 22:26.
Drift.King is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 22:28   #723
Choby

Stage 5
 
Choby's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 616
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

parerea mea este k daca nu il descarci inseamna ca nu ii dai importanta , nu ii respecti munca lui de a o utiliza el a creato pentru a fi folosita nu a sta acolo si ea pe un forum... asi zice sa creeam cele mai frumoase loganuri si sa le postam aici ! ca marius sa fie mandru de munca lui si sa vada ca cuiva ii pasa de ea !
Choby is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 22:30   #724
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Bun...si ce treaba are asta cu topicul?
Uite si din cauza asta s-a enervat Marius, prea mult off-topic. Ia mai discutati si prin pm sau prin alta parte, suntem ca niste babe la piata care vorbesc intr-una si fara folos . . .
Andu_RacE is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 22:35   #725
Mr.Extasy

Stage 4
 
Mr.Extasy's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 188
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Asta e, mergem mai departe, trebuie sa ii respectam decizia, desi cred ca nu sunt singurul care ar vrea ca decizia sa sa fie alta. Lumea nu incepe sau nu se termina cu Marius sau cu oricare din noi, dar va fi al dracului de urat si de nasol fara el.

WE WANT YOU BACK
Mr.Extasy is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 22:40   #726
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Da,vad ca sunt un nesimtit,multumesc frumos SST.
Si ce faceti voi aici,se numeste circ ieftin pe threadul Slrr. Puteati frumos sa ii trimiteti fiecare un pm.

Si sa fie circul complet.

maryus x90: uite care e treaba
maryus x90: esti nesimtit
maryus x90: m-ai intrebat ceva daca poti sa modifici ceva la masina?
maryus x90: ai postat aiurea pe gom
maryus x90: si deja aia au inceput sa faca misto
maryus x90: ce plm, era greu sa dai un pm maryus x90: ?
Sergiu: si tie chiar iti pasa ?
maryus x90: da imi psa maryus x90: pasa
Sergiu: daca vrei nu le pui pe logan si gata
maryus x90: conteaza daca lumea o sa posteze poze cu loganu sau nu Sergiu: sa zicem ca as tine modificariile pentru mine
Sergiu: ca oricum nu le pun nici unde daca te deranjeaza ..
maryus x90: conteaza daca lumea o sa posteze poze cu loganu sau nu Sergiu: sa zicem ca as tine modificariile pentru mine
Sergiu: ca oricum nu le pun nici unde daca te deranjeaza
maryus x90: si o sa tii si masina maryus x90: pt asta ma asigur ca va ajunge decat la cn vreau eu
maryus x90: si ma pis pe toti de pe 4 tuning
Sergiu: tu stii man
maryus x90: ca m-am si saturat de forumu p*lii numai cu noobi
Sergiu: eu am crezut ca te ajut..
maryus x90: puteai sa intrebi totusi
maryus x90: ma p*s pe el
maryus x90: poti sa dai versiunea care o ai
maryus x90: la tot forumu
maryus x90: oricum ce va urma nu veti mai avea
Sergiu: de ce as dao ?
Sergiu: sa inteleg ca o faci vip ?
maryus x90: da
Si asa s-a incheiat discutia,eu recunosc,am gresit,putea sa nu reactionezae,sa zicem ca ma lu pe mine,ca's fraier,prost,nesimtit,dar ce are el cu cei care nu stiu ? Putea sa va dea voua in privat masina.
Eu recunosc,tot ce stiu,e de la el,toate treaba cu convertitul,ce mi-a explicat el si din tutoriale,si unele chestii le-am aflat singur.

Last edited by StreetStyle22; 30-05-10 at 22:56.
StreetStyle22 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 22:51   #727
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Rezultatu meu la drift


@off: voi va certati ca niste papagali, si probabil o sa fie inchis si topicu asta, din cauza ca ne certam ca niste hahalele, si plus de asta, oricine e incepator (noob) la unele chestii ca nu te nasti invatat cu ele, de ex eu sunt mai noob la slrr dar sunt mai pro la alte jocuri si la alte chestii si sunt oameni care ma intreaba zi de zi ce si cum, si nu reactionez asa, bine acum depinde de temperamentu` fiecaruia, ce a facut marius_x90 pentru joc am inteles, dar cred ca de acum, ar fi frumos sa nu ne mai certam daca nu stim sa facem ceva, sau nu gasim solutii, se poate vorbi foarte frumos si civilizat, SI PROPUN SA FACEM PACE si sa o luam de la zero, adica sa ne postam masini, lucrari, rezultate la concursuri, cine stie sa mai modifice slrr, poate face si tutoriale, etc... adica ne putem perfectiona si noi "nubbii" ...de ex eu nu puteam sa trec de 5 ture si imi faceam masina zdrente, uite ca acum am reusit sa scot un scor mare, e ceva nu ?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sl_shot258.jpg
Views:	77
Size:	146.2 KB
ID:	1496476   Click image for larger version

Name:	sl_shot259.jpg
Views:	87
Size:	177.0 KB
ID:	1496477   Click image for larger version

Name:	sl_shot260.jpg
Views:	98
Size:	181.6 KB
ID:	1496478  

__________________

Last edited by bLoNduL; 30-05-10 at 23:06.
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 23:03   #728
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by KrYpToN View Post
E postata cu cateva pagini in urma X( uite deasta sa enervat si maryus din cauza unora ca voi .. puneti intrebari aiurea fara sa va documentati inainte
Ce rau tea deranjat postu meu...
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 23:40   #729
SST 06

Stage 5
 
SST 06's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 314
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Drift.King View Post
Eu zic ca in semn de respect pentru marius sa nu facem poze la logan ! sau sa postam macar ceva cu loganul lu marius cateva zile ! eu asa am sa fac si nici nu am sa il descarc mi se pare lipsa de respect pentru marius !
sst - eu am impresia ca masinile acelea sunt vechi :-j
Vechi sau noi le-am postat pentru cine le vrea...Postezi pentru +1 Rank ?
SST 06 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 00:50   #730
razvan17r

Stage 4
 
razvan17r's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 197
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
@off: voi va certati ca niste papagali, si probabil o sa fie inchis si topicu asta, din cauza ca ne certam ca niste hahalele, si plus de asta, oricine e incepator (noob) la unele chestii ca nu te nasti invatat cu ele, de ex eu sunt mai noob la slrr dar sunt mai pro la alte jocuri si la alte chestii si sunt oameni care ma intreaba zi de zi ce si cum, si nu reactionez asa, bine acum depinde de temperamentu` fiecaruia, ce a facut marius_x90 pentru joc am inteles, dar cred ca de acum, ar fi frumos sa nu ne mai certam daca nu stim sa facem ceva, sau nu gasim solutii, se poate vorbi foarte frumos si civilizat, SI PROPUN SA FACEM PACE si sa o luam de la zero, adica sa ne postam masini, lucrari, rezultate la concursuri, cine stie sa mai modifice slrr, poate face si tutoriale, etc... adica ne putem perfectiona si noi "nubbii" ...de ex eu nu puteam sa trec de 5 ture si imi faceam masina zdrente, uite ca acum am reusit sa scot un scor mare, e ceva nu ?
Blondul are perfecta dreptate , hai sa incercam sa o luam de la 0 , vorba lui nimeni nu se naste invatat ! Poate si maryus era de rangul nostru , dar l-a pastionat acest lucru si a realizat ce multi dintre nou nu pot face . Pentru asta cred ca trebuie respectat si nu criticat !
Dar ca sa facem ceva calumea trebuie sa ne vedem de treaba noastra si sa ne bazam pe tema topicului SLRR ! Sa faca moderatorul un topic "Offtopic" sa va destrabalati acolo daca e cazul ...

Corect ?
razvan17r is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 00:59   #731
ady96

Stage 2
 
ady96's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 61
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Foarte corect Razvane dar asta se putea si inainte ca Maryus sa se lase de postat te acest topic
ady96 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 01:13   #732
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by razvan17r View Post
Blondul are perfecta dreptate , hai sa incercam sa o luam de la 0 , vorba lui nimeni nu se naste invatat ! Poate si maryus era de rangul nostru , dar l-a pastionat acest lucru si a realizat ce multi dintre nou nu pot face . Pentru asta cred ca trebuie respectat si nu criticat !
Dar ca sa facem ceva calumea trebuie sa ne vedem de treaba noastra si sa ne bazam pe tema topicului SLRR ! Sa faca moderatorul un topic "Offtopic" sa va destrabalati acolo daca e cazul ...

Corect ?
marius a fost la fel ca noi, sa atasat de joc, si apoi a inceput usor usor sa modeze jocu, pana a ajuns la nivelul la care este actual, si eu zic CAZ INCHIS cu marius, e treaba lui ce vrea sa faca si ce face, prietenii ii sunt alaturi si il vor ajuta sa se calmeze din nervii pe care ia avut din cauza unora dintre noi
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 01:59   #733
ady96

Stage 2
 
ady96's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 61
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Audi R8 pentru a reveni la subiectul nostru S.L.R
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	01.JPG
Views:	63
Size:	60.2 KB
ID:	1496592   Click image for larger version

Name:	02.JPG
Views:	47
Size:	50.9 KB
ID:	1496593   Click image for larger version

Name:	03.JPG
Views:	59
Size:	64.0 KB
ID:	1496594  

ady96 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 02:07   #734
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Bai nene vorbiti de parca , DOAMNE FERESTE , a murit.. zici ca suntem la ceremonie .
S-a lasat maryus_x90 de postat pe forumul acesta , omul care a convertit loganul pentru GTA intr-o masina compatibila cu Street Legal Racing . Nu se inchide topicul pentru ca numai posteaza el , nu moare topicul , nu se sterge jocul , nu se sfarseste capitolul street legal racing , el a decis ca nu mai posteaza aici din cauza acelor categorii de useri ( din care poate fac parte si eu si tu , si ceilalti ) . Nu el a creeat jocul , nu el a facut versiunea 2.2.1 MWM , el a facut doar o singura masina , atat! .... Nu zic ca nu merita apreciat , dar faceti prea mult caz.
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 06:42   #735
JuST_GiuGiu

Stage 5
 
JuST_GiuGiu's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,934
Member of:
[4Rally]
[Honda]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Voua va merg motoarele puse mai sus cu doua pagini pe logan?
Am luat masina nu am kit motor insa am blocu si alea de logan dar nu il pot pune
__________________

Fotografiile mele - GiuGiu
JuST_GiuGiu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -