Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 01-10-06, 19:21   #451
import_skillzzz

Stage 5
 
import_skillzzz's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 392
Default Re: Need For Speed ...NEW

Quote:
Originally Posted by Sl1V3R View Post
:d - e veche de 2 ani - era pe nfs planet - a pus fish poza asta acum vreo 1 luna aici
import_skillzzz is offline   Reply With Quote
Old 01-10-06, 19:50   #452
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default Re: Need For Speed ...NEW

Quote:
Originally Posted by DyZ View Post
am luat o arhiva de pe net cu numele nfs carbon demo ... dar are pass ... stie careva pasuu ?
incearca Royal
e posibil sa mearga
AdiNX is offline   Reply With Quote
Old 01-10-06, 20:47   #453
lucky.2k5

Stage 4
 
lucky.2k5's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 218
Default Re: Need For Speed ...NEW

Quote:
Originally Posted by sky_man View Post
dc zici k tot 'vasilica' are dreptate lucky? ... vrei sa zici k nu apare pe 1 noiembrie?
e sigur ca nu o sa apara pe 1 noiembrie! o sa apara cu o zi sau mai multe inainte de data anuntata!?
lucky.2k5 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-06, 21:09   #454
Sl1V3R

Stage 5
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,013
Default Re: Need For Speed ...NEW

Quote:
Originally Posted by import_skillzzz View Post
:d - e veche de 2 ani - era pe nfs planet - a pus fish poza asta acum vreo 1 luna aici
Ma omule tu crezi ca imi aduc aminte poza pusa de fish acu` 1k ani...anyway fish de ce nu mai intra nici p 4t sau pe mess???Cred ca stiu eu dc...dar nu zic pana nu sunt 100% singur
Am fost plecat putin si de asta nu am raspuns dyz:nu te mai chinui ca aia de 198 e buna pt ps2
Si jocul apare pe 1 respectiv 3 noiembrie in amgazine si pe 25 octombrie la tarabe
Sl1V3R is offline   Reply With Quote
Old 01-10-06, 22:01   #455
sky_man

Stage 3
 
sky_man's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 109
Default Re: Need For Speed ...NEW

Quote:
Originally Posted by lucky.2k5 View Post
e sigur ca nu o sa apara pe 1 noiembrie! o sa apara cu o zi sau mai multe inainte de data anuntata!?
Park ar fi mult de asteptat 24h ... oricum yo cred k pana pe 10 noiembrie vom avea toti jocul...
sky_man is offline   Reply With Quote
Old 01-10-06, 23:58   #456
DaBotta

Stage 5
 
DaBotta's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,413
Member of:
[Opel]
[FORD]
[VW]
[Hyundai]
Default Re: Need For Speed ...NEW

se pare ca nfsplanet nu au mai avut chef sa lanseze demoul ) , si versiunea finala cand ziceau ca apare ?
DaBotta is offline   Reply With Quote
Old 02-10-06, 07:40   #457
lucky.2k5

Stage 4
 
lucky.2k5's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 218
Default Re: Need For Speed ...NEW

daca te-ai uita cu cateva posturi mai inainte , ai vedea
lucky.2k5 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 00:25   #458
DaBotta

Stage 5
 
DaBotta's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,413
Member of:
[Opel]
[FORD]
[VW]
[Hyundai]
Default Re: Need For Speed ...NEW

puteai sa sari peste asta si sa imi dai raspunsul deoarece nu toti avem timp sa rasfoim paginile , dar ma rog , de ce sa nu comentezi prima data , nu ?
DaBotta is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 16:40   #459
lucky.2k5

Stage 4
 
lucky.2k5's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 218
Default Re: Need For Speed ...NEW

e pe pagina asta! dar .. in fine! oficial trebuie sa apara la 1 noiembrie! din cate stiu yo!
lucky.2k5 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 21:22   #460
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default Re: Need For Speed ...NEW

daca e sa intram in detalii, EA zice ca a planificat transportul pe 30 octombrie in SUA si in EU... asta inseamna ca americanii or sa stea si or sa astepte sa vina masina cu joacele de dimineata, iar in EU or sa vina by plane, ca pe 1 noiembrie sa fie in magazine... sper ca am fost clar
AdiNX is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 21:34   #461
Sl1V3R

Stage 5
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,013
Default Re: Need For Speed ...NEW

Ba nu ai dreptate deloc ...in Europa vin din 28 ca pe 29 sa il primesc acasa de ziua mea ...lasand gluma deoparte nu stiu ce e asa de important pt majoritatea dintre noi cand apare in magazine ca nu cred ca vom cumpara jocu` din magazin...eu daca ar fi l-as cumpara daca nu as gasi black edition sau cum se cheama la carbon...aia ar fi o urgenta...la fel as vrea sa-mi iau si licenta la lfs ca obositu`ala de crack nu merge...
P.S.t cei care asteapta demoul s-ar auzi ca ar aparea ori vinerea ori cu 2 saptamani inainte de lansarea jocului full[cum a fost la mw,underground]
Sl1V3R is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 23:06   #462
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default Re: Need For Speed ...NEW

Quote:
Originally Posted by Sl1V3R View Post
P.S.t cei care asteapta demoul s-ar auzi ca ar aparea ori vinerea ori cu 2 saptamani inainte de lansarea jocului full[cum a fost la mw,underground]
las-o ma... ca io trec maine pe la 'nea Viorel de la etaju 3 sa-l intreb daca i-a trimis varu-sau din state jocul full, nu demo
aruncand glumitzele la buda si tragand apa, nush daca politica celor de la EA de a lansa demo-ul asa tarziu e buna de ceva... pe majoritatea ne-a scos din minti asteptarea asta... ba ca iese pe 6 sept (si a iesit, dar pt PS2), ba ca iese pe 30, ba pe 1... si uite ca e 3 oct, si tot nimica... tu zici ca ar aparea vineri, io cred ca ori in noaptea asta, pe la ora 12-1, si il vom lua dimineata, ori vineri sau in weekend... si probabil EA ne va face, din nou, aceeasi surpriza neplacuta, si o sa ne lase cu ochii in soarele asta de toamna, cu acelasi gust amar de ghinda putrezita (poetic, nu-i asa? )
AdiNX is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 23:41   #463
sky_man

Stage 3
 
sky_man's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 109
Default Re: Need For Speed ...NEW

Adevarul e k si andrei are dreptate...dar totusi...dak scrie pe nfs-planet k apare la sfarsitul sept/inceputul oct.... asa trebuie sa fie.... cel putin yo asa sper... deci dak vor sa se tina de 'cuvant' ar trebuii pana la sfarsitul saptamanii sa apara demo-ul
__________________
Skyline rulz
Halo(2) RULZ!! << the best FPS ever
My id: sky_man1492
I love Chevrolet Camaro and Dodge Challenger!
Disfunctional member of the Alkohaliks family!
sky_man is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 12:03   #464
Sl1V3R

Stage 5
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,013
Default Re: Need For Speed ...NEW

Looks like we have a bet...cine castiga ia fata ...si informatiile nu le aveam de la tanti florica de la 3 ci dp forum nfscarbon[deh,plictiseala]...vedem noi
Sl1V3R is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 12:51   #465
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default Re: Need For Speed ...NEW

Quote:
Originally Posted by Sl1V3R View Post
Looks like we have a bet...cine castiga ia fata ...si informatiile nu le aveam de la tanti florica de la 3 ci dp forum nfscarbon[deh,plictiseala]...vedem noi
oricat as incerca, nu pot downloada filmuletele
AdiNX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -