Am avut un server pe Mangos, dar din cauza preaiubitului meu HDD care m-a lasat, l-am pierdut si am zis sa trec mai departe.
Acuma am facut unul pe Ascent deoarece este mult mai mic si mai stabil.
Am facut cu pagina de web, cu de toate...singura problema fiind atunci can schimb ip-ul realmului ca sa poata intra lumea (default fiind 127.0.0.1:8129), nu ma mai pot conecta nici eu, ramane connecting.
Pe Mangos nu aveam astfel de probleme.
Ceva idei?