Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 12-07-07, 21:37   #781
ADDOstreet_racer

Stage 5
 
ADDOstreet_racer's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 641
Default Re: Need for Speed: Pro Street

Nu uite cum sta treaba .....NFS NU A FOST SI NU VA FI NICIODATA UN SIMULATOR GEN TOCA , FORZA ..ETC ...A FOST SI VA RAMANE UN JOC AXAT PE TEMA UNDERGROUND , PE CURSE PETRECUTE ILEGAL ....ASEMENEA REALITATII ...SI DE ACEEA DINTRUN PCT DE VEDERE PRO STREET DEZAMAGESTE ,,,,,PTR K K SATI INDUCA ACEEA STARE DE ILEGAL RACING , CURSE PETRECUTE SUB LUMINA SIRENELOR .... FARA POLITIE , FARA TRAFIC , CURSE PETRECUTE IN MIJLOCUL ZILEI , PARCA AR FI O CURSA ORGANIZATA SI MIE UNU NICI MIE NUMI PREA PRIESTE ACEASTA ATMOSFERA ,,,,,AR FI INTELIGENT SA FACA SI CIRCUITE PRIN ORAS MAKAR ..ORICUM INTRADEVAR ACEL FILMULET EXPRIMA UN PCT DE VEDERE MAI MULT DECAT INTERESANT ....
__________________
ADDO TUNING .prietenii stiu de ce !
ADDOstreet_racer is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 22:08   #782
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Angry Re: Need for Speed: Pro Street

pushtiule , tzi s-a blocat caps lock-u' ?
Oxide is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 22:37   #783
ADDOstreet_racer

Stage 5
 
ADDOstreet_racer's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 641
Default Re: Need for Speed: Pro Street

Quote:
Originally Posted by Oxide View Post
pushtiule , tzi s-a blocat caps lock-u' ?
Da scuze ptr chestia aia ,..
ADDOstreet_racer is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 22:47   #784
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Need for Speed: Pro Street

omule...NFS tocmai a luat o intorsatura ciudata...spre ce a fost odata...oricum ca si NFS 1 nu va mai exista nimic...multe serii de acum incolo...sa nu uitam de high stakes si porsche care au facut istorie...cam de pe acolo a inceput partea arcade...daca te uiti atent in filmulet o sa vezi ca masina simte cam orice denivelare...fizica parand sa fie corecta...si la sarituri si la rasturnari..asteptam ca doar nu ne putem da cu parerea despre un joc asa doar din 3 filmulete
__________________
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 22:56   #785
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default Re: Need for Speed: Pro Street

am facut postu asta ca sa nu mai am 666 posturi..
si ca sa nu fiu offtopic:
Quote:
Originally Posted by EA
Compete at the highest level of street racing with Need for Speed ProStreet. It’s no longer good enough to simply rule your local neighborhood you need to dominate on a global stage. Build the ultimate battle machine, take it to multi-disciplinary showdowns and pit your skills and reputation against the world’s best street racers. This is your chance to prove that you have what it takes to be crowned the next Street King. ProStreet is your ultimate taste of the chaos and unbridled adrenaline of street racing. Every dent, every scratch and every crumpled body panel is a battle scar, proof of your commitment and competitive mettle. The atmosphere is electric – complete with energetic crowds, photo-realistic cars and billowing smoke – all designed to embody the pressure and intensity of the gladiatorial challenge known as Show Down. Need for Speed ProStreet is the realization of the raw power, visceral aggression and intense rivalry that embodies street racing culture. Need for Speed ProStreet races into stores October 31, 2007.
AdiNX is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 23:48   #786
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: Need for Speed: Pro Street

vad ca va cam agitati dupa jocu asta toti asteptati sa apara...eu nu ca si-asa nu mi-l suporta calc....cu athlon 2000+ 256 ram si fx5200 video.... ))))
__________________

Iubiţi-vă BMW-urile vechi, că altele la fel nu se mai fabrică !!!

NU exista viata dupa kitul de M de la BMW !!!
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 00:21   #787
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Need for Speed: Pro Street

Quote:
Originally Posted by 69WRX View Post
vad ca va cam agitati dupa jocu asta toti asteptati sa apara...eu nu ca si-asa nu mi-l suporta calc....cu athlon 2000+ 256 ram si fx5200 video.... ))))
cam aceeasi situatie e si la mine..insa poate pana va aparea (in noiembrie) am sa`mi upgradez un pic si pc`ul ...frumos jocu asa k o concluzie
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 02:43   #788
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: Need for Speed: Pro Street

hmm . din prezentarile care le-am vazut pare smeker :d. am vazut ca se farama masina , dar asa nush dak se intampla si in jok . in multe prezentari se farama masina in in jok .........
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 08:26   #789
viperthevenom

Stage 2
 
viperthevenom's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 74
Default Re: Need for Speed: Pro Street

Pai damage va avea sigur, si oricum pare mai realist decat carbonu unde masina zici ca avea poxipol pe cauciucuri ) nu se ridica la nivelul unor simulatoare dar EA nici nu vrea acest lucru , trebuie sa fie un joc accesibil petntru toti ca sa aiba si ei vanzari, dar oricum progresul fata de restul NFSurilor trebuie apreciat
viperthevenom is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 10:47   #790
Spookie

Stage 3
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 139
Default Re: Need for Speed: Pro Street

Quote:
Originally Posted by viperthevenom View Post
progresul fata de restul NFSurilor trebuie apreciat
Daca va fi asa ceva nu ai de unde sti pana nu vezi sper sa nu fim dezamagiti...
Spookie is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 11:16   #791
wlady
Design Team Member

Stage 5
 
wlady's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,689
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Need for Speed: Pro Street

Voi face un preview mai lunguiet deci stati confortabil pe scaune !
Incep cu cerintele ! Mai baieti stati voi linstiti ! Daca va merge TDU garantez ca va merge si Pro Street ! Nu va fi un joc atat de impresionant in cerinte ! Asteptati putin sa vina un argument oficial si atunci sariti cu banii sa va upgradati PCul... la fel a fost si cu colin Mcrae.. ziceau ca cere MINIM 1GB Ram, 3ghz proc iar mie mi-a mers impecabil avand putin peste cerintele minime...Oameni buni, nu va agitati inca nu se merita ! 70% Din ce auzim acum sunt ZVONURI, intelegeti acest cuvant ? Daca da e bine .
Jocul pare MULT deci chiar mult evoluat. Damageul sper sa fie chiar real ! Spuneau ceva de lipitul masinii cu scoci... Doamne ajuta sa fie real acest lucru ! Ar fi mult mai interesant ! Carlistul nu ar fi important sa fie mare dar sa fie bine construit ! Sper dupa cum am mai spus ca nu vom avea black edition sau mai stiu eu ce....Vreau sa vad cat mai mult realism iar acel buton de comutat arcade/simulator sa functioneze foarte bine ! Sper sa fie mai mult decat un joc usor pentru mase ! As mai avea multe lucruri de zis dar cred ca umplu degeaba aceste randuri pentru ca majoritatea vor ajunge doar dorinte si asteptari !
__________________

BMW 318i E90 /// Le-Mans Blau /// M Sport /// Conversie LCI /// Style 135
Plasti-DIP - DipYourCar
wlady is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 11:19   #792
Spookie

Stage 3
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 139
Default Re: Need for Speed: Pro Street

Quote:
Originally Posted by wlady View Post
Din ce auzim acum sunt ZVONURI, intelegeti acest cuvant ?
exact asta vroiam eu sa spun
Spookie is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 12:19   #793
Craxy
VW Driver

Stage 5
 
Craxy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 714
Member of:
[VW]
Default Re: Need for Speed: Pro Street

Quote:
Originally Posted by wlady View Post
Voi face un preview mai lunguiet deci stati confortabil pe scaune !
Incep cu cerintele ! Mai baieti stati voi linstiti ! Daca va merge TDU garantez ca va merge si Pro Street ! Nu va fi un joc atat de impresionant in cerinte ! Asteptati putin sa vina un argument oficial si atunci sariti cu banii sa va upgradati PCul... la fel a fost si cu colin Mcrae.. ziceau ca cere MINIM 1GB Ram, 3ghz proc iar mie mi-a mers impecabil avand putin peste cerintele minime...Oameni buni, nu va agitati inca nu se merita ! 70% Din ce auzim acum sunt ZVONURI, intelegeti acest cuvant ? Daca da e bine .
Jocul pare MULT deci chiar mult evoluat. Damageul sper sa fie chiar real ! Spuneau ceva de lipitul masinii cu scoci... Doamne ajuta sa fie real acest lucru ! Ar fi mult mai interesant ! Carlistul nu ar fi important sa fie mare dar sa fie bine construit ! Sper dupa cum am mai spus ca nu vom avea black edition sau mai stiu eu ce....Vreau sa vad cat mai mult realism iar acel buton de comutat arcade/simulator sa functioneze foarte bine ! Sper sa fie mai mult decat un joc usor pentru mase ! As mai avea multe lucruri de zis dar cred ca umplu degeaba aceste randuri pentru ca majoritatea vor ajunge doar dorinte si asteptari !
pt. multi dintre noi TDU este un vis nu crk sunt multi la care sa le mearga TDU fara sa le sacadeze asa ca daca o sa aibe cerinte ca si TDU nu prea stiu cum o sa il jkm.....pana la urma un pc mai bun costa si ceva bani si nu crk toata lumea is permite(la fel si eu )......sper sa-l faca sa mearga si pe pc mai slabutze
__________________
"APLICAM TOTI LEGEA JUNGLEI DESI STAM INTRE BETOANE..."
Craxy is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 12:21   #794
Spookie

Stage 3
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 139
Default Re: Need for Speed: Pro Street

TDU = test drive unlimited ? Ala imi merge ca ceapa :-/
Dar toca race driver 3 cred ca are cam aceleasi cerinte si imi merge pe full graphics ...nu stiu ce e cu jocurile astea...cred ca tdu mere greu din cauza ca e harta foarte mare...multe masini , grafica sooper..
Spookie is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 13:10   #795
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Need for Speed: Pro Street

wow...ar fi perfect sa fie ca tdu...imi merge tipla...macar daca ar avea si optiuni sa se poata juca fara umbre&stuff...
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -