Da, cu totii asteptam sa apara.. noi si inca mii de oameni ..
TDU a aparut in 2007 la inceput, lumea inca il joaca fluent .. nici eu nu m`am saturat de el..
TDU2 sunt sigur ca nu o sa dezamageasca.. o sa merite cumpararea lui si probabil schimbarea unor componente din pc

Pana acum, din ce am vazut, cel mai mult imi place ideea de 'racing school' si 'driving school' .. unde va trebui sa iti iei permis pentru a putea debloca anumite clase de masini..