Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 07-02-12, 19:17   #46
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Wrecked Society

Fratilor,oameni buni cu gerurile astea petreceti prea mult timp pe forum si nu aveti ce face decat sa va legati de noi frate daca eu vreau sa-mi deschid club/solietate locala/adunare etc ce vreau eu sa fie ... nu inteleg care e problema dumneavoastra de ce trebuie sa obiectati atit ? va da 4tuningul sa mancati ceva ? sau va incalzeste pe gerurile astea ? Pe bune nu am deschis topicul in acest scop ... puteam sa deschid un alt topic "discutii contradictorii" ... scuza-ti greselile de ortografie !
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 19:39   #47
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Wrecked Society

1.Nu esti frate cu noi ca nu ai treaba cu fenomenul si masinile.

2.Cand vrei sa faci ceva public,trebui sa iesi la start,nu doar din taste.


Nu ne da 4Tuningul de mancare,dar comunitatea asta e ridicata pe carca altora in decursul a multor ani si nu vrem sa fie calcata in picioare de toti samantarii care apar peste noapte cu ideea de club auto.

Mai esti si arogant ca ce treaba avem noi cu ce vrei u sa faci si etc dar problema sta altfel.Treaba ta si ce vrei sa faci ...o faci unde vrei u,dar nu aici unde sa investit multa pasiune,munca si ani de sustinere a acestei comunitati.

Ti-am mai spus,inainte sa te aprinzi asa,gandestete ca nu esti la tine acasa aici.

Cand Gabi spune un lucru,nu il spune de nebun ca vrea el sa faca posturii pe aici,dar este unul din oameni care a ridicat site'ul asta si comunitatea.Si apar uni ca tine,care ii vb in nas.De aici se deduce ca aveti lipsa de RESPECT pt cei mari.Cei mari care fara ei poate...nici in ziua de astazi nu stiati ce e aia folie pe geamurii.

Este ultimul meu post aici si cu asta am incheiat ce aveam de spus!
__________________
KNZ Performance

Last edited by KENZO; 07-02-12 at 19:49.
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 19:50   #48
robby207

Stage 4
 
robby207's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 261
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Wrecked Society

Kenzo, ce s-a stricat in ultimul timp pe aceasta sectiune de cluburi nu se repara prea curand.
robby207 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 19:58   #49
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Wrecked Society

Asa o fi,nu te contrazic frate.Dar,ce a mai ramas...trebui respectat si pretuit in continuare,ca aceasta comunitate si acest forum cu bune si cu rele,pe multi ne'a invatat cate ceva.

Dar cum sa nu te oftici,cand alti trag ani ca sa dezvolte treaba pe aici cat mai bine si apare un .......Racer..... sa spuna el ca ce ba ce nu va convine!Cand el habar nu are ce pompa de benzina are pe masina.


Scuzati gramatica dar sunt putin cam obosit si pe fuga.
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 20:08   #50
robby207

Stage 4
 
robby207's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 261
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Wrecked Society

O solutie frumoasa ar fi ca atunci cand se vrea a se crea topic despre infiintarea unui club, sa se puna la dispozitie niste poze, gandiri, acte si de ce nu, premii. Daca nu se pun niste conditii, macar pe aceasta sectiune, orice mastrapazlac isi poate deschide un topic, asa cum am mai vazut pe aici un anume Styling Club sau ceva de genul asta care isi asuma ca sponsori McChip-Dkr, Revo si asa mai departe, avand in vedere ca era un pusti de 14 ani. In loc sa se mai ironizeze pe topicuri, sfatuiesc moderatorii sau supermoderatorii sa inchida, eventual sa stearga topicurile care nu-si au locul. Numai bine.
__________________
robby207 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 20:09   #51
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by KENZO View Post
1.Nu esti frate cu noi ca nu ai treaba cu fenomenul si masinile.

2.Cand vrei sa faci ceva public,trebui sa iesi la start,nu doar din taste.


Nu ne da 4Tuningul de mancare,dar comunitatea asta e ridicata pe carca altora in decursul a multor ani si nu vrem sa fie calcata in picioare de toti samantarii care apar peste noapte cu ideea de club auto.

Mai esti si arogant ca ce treaba avem noi cu ce vrei u sa faci si etc dar problema sta altfel.Treaba ta si ce vrei sa faci ...o faci unde vrei u,dar nu aici unde sa investit multa pasiune,munca si ani de sustinere a acestei comunitati.

Ti-am mai spus,inainte sa te aprinzi asa,gandestete ca nu esti la tine acasa aici.

Cand Gabi spune un lucru,nu il spune de nebun ca vrea el sa faca posturii pe aici,dar este unul din oameni care a ridicat site'ul asta si comunitatea.Si apar uni ca tine,care ii vb in nas.De aici se deduce ca aveti lipsa de RESPECT pt cei mari.Cei mari care fara ei poate...nici in ziua de astazi nu stiati ce e aia folie pe geamurii.

Este ultimul meu post aici si cu asta am incheiat ce aveam de spus!
Bine punctat.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 20:14   #52
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Wrecked Society

Imi place cum gandesti Robby,nu vrei sa ne facem club?)=)))))
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 20:19   #53
robby207

Stage 4
 
robby207's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 261
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Wrecked Society

Club ? D-ala cu globuri si luminite ? Aduc eu animatoarele )
robby207 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 20:23   #54
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Wrecked Society

De care o fi ,club sa fie si mai ales public sa vada lumea tuningul din capul meu)))
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 08-02-12, 13:50   #55
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Wrecked Society

La modul general ! indiferent ce as posta aici tot gasesti ceva de care sa te legi ! eu zic 7 ... tu zici 8 !
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 09-02-12, 13:36   #56
N.e.K
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Wrecked Society

Frumos,Bravo , Nu multi inteleg exact ce faceti/ ce sunteti.
  Reply With Quote
Old 09-02-12, 13:54   #57
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Wrecked Society

Bine ca intelegi tu )
HoricutzWSR is offline   Reply With Quote
Old 09-02-12, 16:43   #58
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Wrecked Society

Ciudata situatia , oricum s-a mai discutat pe tema asta acum ceva timp in urma si am fost tot cam aceeasi useri implicati in discutii , ca ¨pe vremuri¨ nu mai are cum sa fie pentru ca mentalitatea oamenilor s-a schimbat , oamenii care inainte erau ¨grei¨ pe forum s-au retras din terte motive , eu eram pustan cand am dat de forumul asta si mancam posturile pe paine , nu indrazneai sa deschizi ciocul la discutii , dar acum vorba aia te trimite un mucos de 12 ani la culcare , de vina ca s-a ajuns aici suntem tot noi si cand zic noi ma refer si la useri si la moderatori si la tot ce tine de 4T , noi ( userii ) suntem vinovati pentru ca in ziua de azi aici pe forum domina gelozia, invidia ,imediat esti catalogat daca ai vreo apartenenta la vreun club , marca auto si etc , iar ¨ei¨ 4T pentru ca din dorinta de a avea trafic imens, publicitate ,au lasat sa se treaca peste anumite principii care la inceput erau ¨sfinte¨ nu mai zic de articolele ¨Masina mea¨ de pe prima pagina a siteului
Baietii astia nu sunt vinovati asa tare precum cei care au lansat moda asta si care au fost trecuti cu vederea la timpul lor , eu unul ii inteleg ca vor sa se adune , sa se intalneasca , e si vremea nashpa ,,,nu prea ai ce face altceva decat sa stai pe forum sa mai schimbi o vorba , o impresie , o poza etc, dar trebuie sa aiba un scop, un target ceva ....ca asa facuta o societate /club doar de dragul de a fi facuta e pierdere de timp.Poate isi vor da seama de chestia asta si vor spune baa nene suntem 10 da? Bun anul asta facem noi 10 pe dracu in patru si ducem o masina la : sound,style,drag,drift sau ce dracu vor ei , poate vor reusii poate nu.
Cluburi adevarate asa cum le stim noi astia ¨mai vechi¨ nu se vor mai face , cel putin o perioada buna de timp pur si simplu din cauza ca traim alte vremuri si nu mai e ca atunci cand trageau toti pentru unu si unu petru toti , azi trage fiecare pentru el si de acolo incep invidia,gelozia si etc .Cred ca ar trebuii sa ne obisnuim cu ideea asta
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 09-02-12, 18:14   #59
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Ciudata situatia , oricum s-a mai discutat pe tema asta acum ceva timp in urma si am fost tot cam aceeasi useri implicati in discutii , ca ¨pe vremuri¨ nu mai are cum sa fie pentru ca mentalitatea oamenilor s-a schimbat , oamenii care inainte erau ¨grei¨ pe forum s-au retras din terte motive , eu eram pustan cand am dat de forumul asta si mancam posturile pe paine , nu indrazneai sa deschizi ciocul la discutii , dar acum vorba aia te trimite un mucos de 12 ani la culcare , de vina ca s-a ajuns aici suntem tot noi si cand zic noi ma refer si la useri si la moderatori si la tot ce tine de 4T , noi ( userii ) suntem vinovati pentru ca in ziua de azi aici pe forum domina gelozia, invidia ,imediat esti catalogat daca ai vreo apartenenta la vreun club , marca auto si etc , iar ¨ei¨ 4T pentru ca din dorinta de a avea trafic imens, publicitate ,au lasat sa se treaca peste anumite principii care la inceput erau ¨sfinte¨ nu mai zic de articolele ¨Masina mea¨ de pe prima pagina a siteului
Baietii astia nu sunt vinovati asa tare precum cei care au lansat moda asta si care au fost trecuti cu vederea la timpul lor , eu unul ii inteleg ca vor sa se adune , sa se intalneasca , e si vremea nashpa ,,,nu prea ai ce face altceva decat sa stai pe forum sa mai schimbi o vorba , o impresie , o poza etc, dar trebuie sa aiba un scop, un target ceva ....ca asa facuta o societate /club doar de dragul de a fi facuta e pierdere de timp.Poate isi vor da seama de chestia asta si vor spune baa nene suntem 10 da? Bun anul asta facem noi 10 pe dracu in patru si ducem o masina la : sound,style,drag,drift sau ce dracu vor ei , poate vor reusii poate nu.
Cluburi adevarate asa cum le stim noi astia ¨mai vechi¨ nu se vor mai face , cel putin o perioada buna de timp pur si simplu din cauza ca traim alte vremuri si nu mai e ca atunci cand trageau toti pentru unu si unu petru toti , azi trage fiecare pentru el si de acolo incep invidia,gelozia si etc .Cred ca ar trebuii sa ne obisnuim cu ideea asta

Amin ! cine o putea spune mai bine !? Multam
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 09-02-12, 18:43   #60
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Wrecked Society

Mda...

4Tuning 2005 = Curse,pasiune 100%,evenimente si dezvoltarea comunitati.

4Tuning 2012 =Folie,tips,semnitze si Youtube/Liniute.

Forum 4Tuning 2005 :Ingineri,constructorii de masinii etc zilnic online.

Forum 4Tuning 2012:Niciunul online,dc?Pt ca nu au voie sa mai vb de asa zisi raceri care zilnic utilizeaza Youtube/Liniute tari!
KENZO is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -