Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-12, 21:54   #16
bib_andrey

Stage 5
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,345
Member of:
[RENAULT]
[SEAT]
Default Re: Wrecked Society

Stiker-ul care o sa fie ? "WS" sau "Wreck Society" ?
Sau "Wreck Society"[parasolar] si "WS"[stiker] ?

P.S - am scris ''Wreck'' pentru ca in imagine asa apare..asa o sa si ramana sau o sa fie "Wrecked" ?

Last edited by bib_andrey; 02-02-12 at 21:58.
bib_andrey is offline   Reply With Quote
Old 02-02-12, 22:22   #17
Devu
Honda Driver

Stage 5
 
Devu's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 1,668
Member of:
[Honda]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by bib_andrey View Post
Stiker-ul care o sa fie ? "WS" sau "Wreck Society" ?
Sau "Wreck Society"[parasolar] si "WS"[stiker] ?

P.S - am scris ''Wreck'' pentru ca in imagine asa apare..asa o sa si ramana sau o sa fie "Wrecked" ?
"Wrecked Society"[parasolar] si "WS"[stiker]
Devu is offline   Reply With Quote
Old 02-02-12, 23:22   #18
speeedy

Stage 4
 
speeedy's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SEAT]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by chyryCRY View Post
Am mentionat foarte CLAR ! ca nu suntem un club... deci nu avem de ce sa fim mandrii,deci nu avem ce sa distrugem ... Ce importanta are cum s-a intemeiat ? suntem o mica comunitate,o mica familie ! si ma/ne asteptam sa ne sariti in cap ) .... bafta

atunci ce cautati pe 4t? care e scopul Topicului daca nu sunteti club?
v-a zis-o bine gabi..
speeedy is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 00:18   #19
CrS.

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 64
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Stau si ma intreb cate "cluburi" veti mai infiinta ca, apoi, sa le distrugeti tot voi, prin carcoteli si certuri pe motive mai mult sau mai putin intemeiate.

Cat de mandri sunteti ca aveti "club"? Cata valoare va da un astfel de club? Cand veti realiza ca ceea ce faceti voi nu inseamna decat destramare?
Din cate stiu,un thread se citeste de la inceput pana la capat.Vad ca tu,Domnule Super Moderator,ai citit doar titlul si sectiunea unde a fost postat.Unde scrie ca este un CLUB ? Prin voi cred ca te referi la Devu,eu vad ca a infiintat doar DreamWorks si mai vad ca merge pe un drum bun!

Cativa oameni incearca sa mai iasa si ei pe afara,sa nu stea toata ziua in casa ca sa butoneze . Cu asta cred am punctat tot.
Si ca sa-ti satisfac nevoie,de a spune si de un club auto. Nu toti oamenii gandesc ca tine,doar pentru RANG. Trebuie sa fi mandru ca deti un club? Nu cred,trebuie sa fi mandru de oamenii care sunt in acel club.
Destramare:
Cate lucruri au fost realizate de la 0 si inca mai sunt "alive"? Nu prea multe. ORICE se destrama la un moment dat. Daca nu ma crezi,ai avut ceva prietene(ca sa nu zic gagici) si te-ai despartit de ele sau ele de tine,ok? Asta e o DESTRAMARE,deci daca e s-o luam logic si sa gasim si un mic sinonim pentru destramare,aici faci si tu parte,si eu si toti!


Quote:
atunci ce cautati pe 4t? care e scopul Topicului daca nu sunteti club?
v-a zis-o bine gabi..
Ce cauta ei pe 4tuning? Niste oameni care stiu sa se distreze,care mai ies PRIN lume si cu niste "necunoscuti". Care este rostul Topicului?Unde scrie neaparat ca trebuie sa fie club,unde in regulile 4tuning-ului scrie asta?
Am punctat si asta. Bafta

@Topic starter
Mult succes!

Last edited by CrS.; 03-02-12 at 00:28.
CrS. is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 01:17   #20
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Wrecked Society

Domnu' individ care si-a facut user special ca sa posteze mesajul de mai sus, hai sa-ti explic de ce am postat mesajul meu anterior. M-am saturat de diverse pseudo "cluburi" (te rog si pe tine, si pe chyryCRY sa cititi inclusiv ghilimelele folosite de mine in amebele mesaje, cand am scris cuvantul CLUB; stiti de ce s-au folosit, nu?) care apar peste noapte, "sug" pana la 5-6 luni, apoi dispar ca magarul in ceata. M-am saturat de diverse gasti pline de suferinta, care apar peste noapte si a 2-a zi au pretentia de mari adunari de raceri (o sa va luati si voi suferinte de genu' asta, chiar daca "nu avem masini modificate".

Singura curiozitate pe care vreau sa mi-o lamuriti apoi, promit, plec si nu va mai deranjez cu prezenta mea nedorita, de ce ati simtit nevoia sa va identificati printr-un nume? Aveti crize de personalitate nerezolvate? S-a mai luat, mai de mult, in discutie "problema" astora ca voi, care apar ca ciupercile dupa ploaie, si dispar ca zapada in cuptor, dar ma indoiesc, sincer, ca vreunu' dintre voi a inteles ceva.

PS: gastile de prieteni se strang la coltul strazii, nu pe forumuri, dar... la coltul strazii nu v-ar fi observat nimeni, ca n-aveti nici masini de curse, nici de expo

PPS: CrSpunct, dragule, nu ma provoca, ca incep sa fac abuz de "rangul" meu si te banez, pentru ca esti o clona infecta
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 09:49   #21
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Wrecked Society

Eu va propun sa o luati m-ai usor,pe bune NU AVEM UN CLUB,NU SUNTEM RACERI,NU CAUTAM ATENTIE,iar daca am facut topic,asta ca raspuns la intrebarea"ce cautati pe 4tuning" am facut pentru ca aici vad si alti useri/membri care poate doresc sa vina la intilniri ... acesta e scopul + ca nu vad cu ce va deranjeaza pe dumneavoastra domnilor ! ... Bafta
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 09:56   #22
CrS.

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 64
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Domnu' individ care si-a facut user special ca sa posteze mesajul de mai sus, hai sa-ti explic de ce am postat mesajul meu anterior. M-am saturat de diverse pseudo "cluburi" (te rog si pe tine, si pe chyryCRY sa cititi inclusiv ghilimelele folosite de mine in amebele mesaje, cand am scris cuvantul CLUB; stiti de ce s-au folosit, nu?) care apar peste noapte, "sug" pana la 5-6 luni, apoi dispar ca magarul in ceata. M-am saturat de diverse gasti pline de suferinta, care apar peste noapte si a 2-a zi au pretentia de mari adunari de raceri (o sa va luati si voi suferinte de genu' asta, chiar daca "nu avem masini modificate".

Singura curiozitate pe care vreau sa mi-o lamuriti apoi, promit, plec si nu va mai deranjez cu prezenta mea nedorita, de ce ati simtit nevoia sa va identificati printr-un nume? Aveti crize de personalitate nerezolvate? S-a mai luat, mai de mult, in discutie "problema" astora ca voi, care apar ca ciupercile dupa ploaie, si dispar ca zapada in cuptor, dar ma indoiesc, sincer, ca vreunu' dintre voi a inteles ceva.

PS: gastile de prieteni se strang la coltul strazii, nu pe forumuri, dar... la coltul strazii nu v-ar fi observat nimeni, ca n-aveti nici masini de curse, nici de expo

PPS: CrSpunct, dragule, nu ma provoca, ca incep sa fac abuz de "rangul" meu si te banez, pentru ca esti o clona infecta
Si care este problema voastra ca un club dispare dupa 5-6 luni,cu ce te deranjeaza asta?
Te provoc?Hai zau. Clona infecta? Nu prea cred.De ce mi-am facut cont ca sa postez special aici? Ca am urmarit evolutia unor topicuri si chiar m-au enervat niste dobitoci(ca altfel nu le poti zice) care se bag ca musca-n lapte sa mai faca si ei niste post-uri. Cu ce te deranjeaza ca "x" isi face club,ca clubul "x" se destrama?
Crezi tu cel mai cunoscut club auto din Romania nu se va destrama?Nu fi prea sigur,totul are un sfarsit. Unii stau mai mult timp pe piata,unii mai putin. This is the life.
Crezi ca m-ai speriat ca imi dai "banut" de pe forum? Poti sa-mi dai tot ce vrei Domnule,atat timp cat dai dovada de imaturitate.Eu ti le zic in fata. Crezi ca pierd ceva daca imi dai ban? Din potriva,ma ajuti sa nu`mi mai irosesc cateva minute din viata ca sa dau explicatii unora.

Ce a fost 4t si ce a ajuns,un moderator AMENINTE un user? Hau Hau.
Te asigur,ca daca s-ar face un pool sa vedem cine are mai multa dreptate in ce a zis,pe tine te vor vota doar Staff-ul si 1% din useri.
Poate TU,ai incercat sa explici ceva in primul post,dar ai dat-o in bara cu niste cuvinte folosite gresit,nu e vina mea asta.

Ai pus "" la "club", poate insemna multe lucruri.Eu am luat-o ca pe o ironie,nu ca pe un sinonim!

Cu asta am zis tot. Good bye and Good luck
CrS. is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 10:20   #23
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by CrS. View Post
Si care este problema voastra ca un club dispare dupa 5-6 luni,cu ce te deranjeaza asta?
Te provoc?Hai zau. Clona infecta? Nu prea cred.De ce mi-am facut cont ca sa postez special aici? Ca am urmarit evolutia unor topicuri si chiar m-au enervat niste dobitoci(ca altfel nu le poti zice) care se bag ca musca-n lapte sa mai faca si ei niste post-uri. Cu ce te deranjeaza ca "x" isi face club,ca clubul "x" se destrama?
Crezi tu cel mai cunoscut club auto din Romania nu se va destrama?Nu fi prea sigur,totul are un sfarsit. Unii stau mai mult timp pe piata,unii mai putin. This is the life.
Crezi ca m-ai speriat ca imi dai "banut" de pe forum? Poti sa-mi dai tot ce vrei Domnule,atat timp cat dai dovada de imaturitate.Eu ti le zic in fata. Crezi ca pierd ceva daca imi dai ban? Din potriva,ma ajuti sa nu`mi mai irosesc cateva minute din viata ca sa dau explicatii unora.

Ce a fost 4t si ce a ajuns,un moderator AMENINTE un user? Hau Hau.
Te asigur,ca daca s-ar face un pool sa vedem cine are mai multa dreptate in ce a zis,pe tine te vor vota doar Staff-ul si 1% din useri.
Poate TU,ai incercat sa explici ceva in primul post,dar ai dat-o in bara cu niste cuvinte folosite gresit,nu e vina mea asta.

Ai pus "" la "club", poate insemna multe lucruri.Eu am luat-o ca pe o ironie,nu ca pe un sinonim!

Cu asta am zis tot. Good bye and Good luck
@ chicirichi, crs sau cum va spuneti,voi ati creat un topic pe 4tuning despre masini FARA tuning si la sectiunea cluburi despre o grupare care "nu este club".E ca si cum o virgina ar intra pe un forum de sfaturi despre sex si ar incepe sa posteze pe acolo.intelegeti schema????
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 10:21   #24
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
@ chicirichi, crs sau cum va spuneti,voi ati creat un topic pe 4tuning despre masini FARA tuning si la sectiunea cluburi despre o grupare care "nu este club".E ca si cum o virgina ar intra pe un forum de sfaturi despre sex si ar incepe sa posteze pe acolo.intelegeti schema????
Nici nu il cunoastem pe CRS ! spune-mi tu unde ar trebuii sa postam !?
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 10:23   #25
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by chyryCRY View Post
Nici nu il cunoastem pe CRS ! spune-mi tu unde ar trebuii sa postam !?
la divertisment...
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 10:25   #26
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
la divertisment...
Bun ! pentru placerea ta si a altora o sa inchidem topicul aici si o sa deschidem la divertizment ca suntem de ras ) :* Multam
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 10:40   #27
CrS.

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 64
Default Re: Wrecked Society

@bmwm5
Voi? N-am nicio treaba cu baietii care au creeat acest thread. Vad ca nici tu nu prea citesti posturiile in intregime. In primul post al meu,am scris CLAR ca EI nu au postat thread-ul in SECTIUNEA care trebuia + ca nu scrie nicaieri ca acesta este un CLUB sau ca va deveni CLUB.

Ma faci sa rad, o virgina nu are voie sa intre si sa posteze la sfaturi pentru sex? Hai lasama,daca parintii nu ii explica cum sta treaba,scoala n-o frecventeaza,saraca fata de unde naiba sa stie cum e bine sa inceapa? Si ne mai intrebam de ce raman astea de 13-14 ani gravide :-j.

GATA,am terminat.Imi dau Log Out de-aici,vad ca n-am cu cine vorbi. Ultimul post facut pe 4t.

Last edited by CrS.; 03-02-12 at 10:48.
CrS. is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 10:53   #28
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Wrecked Society

Quote:
Originally Posted by CrS. View Post
@bmwm5
Voi? N-am nicio treaba cu baietii care au creeat acest thread. Vad ca nici tu nu prea citesti posturiile in intregime. In primul post al meu,am scris CLAR ca EI nu au postat thread-ul in SECTIUNEA care trebuia + ca nu scrie nicaieri ca acesta este un CLUB sau ca va deveni CLUB.

Ma faci sa rad, o virgina nu are voie sa intre si sa posteze la sfaturi pentru sex? Hai lasama,daca parintii nu ii explica cum sta treaba,scoala n-o frecventeaza,saraca fata de unde naiba sa stie cum e bine sa inceapa? Si ne mai intrebam de ce raman astea de 13-14 ani gravide :-j.

GATA,am terminat.Imi dau Log Out de-aici,vad ca n-am cu cine vorbi. Ultimul post facut pe 4t.
Multumim Oricum dar nu schimbi nimic ) e grew cu baietii de pe Forum !
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 13:39   #29
BluBear

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,111
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Wrecked Society

Ziceti ma ca e club si gata!
Din cum vad eu treaba cam toata lumea are dreptate pe aici.SI ala care zice ca sunt doar o gasca ce nu prezinta nimic si ala care zice ca daca nu ti place nu te uita.
Vedeti va fiecare de treaba voastra si o sa puteti sa convietuiti toti impreuna, pana la urma e un forum, daca nu sunt aici sunt in alta parte.
BluBear is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 15:37   #30
Old_boy
Dacia Driver

Stage 5
 
Old_boy's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,711
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Wrecked Society

Eu am intrat aici cu gandu de a participa cand se face vremea frumoasa da vad ca lucrurile au degenerat

Nu inteleg de ce va certati asa pt nimic, nu inteleg de ce nu ati postat la Comunitati Locale daca tot spuneti ca e doar o intalnire, nu inteleg de ce trebuie sa va identificati printr-un sticker daca nu sunteti un club

Eu chiar imi doresc sa particip la o intalnire intre oameni pasionati de masini si atat, fara sa conteze ce masina, in ce club esti, ce varsta ai sau ce numar ai la pantofi
__________________
EX Dacia 1310 L '98
Dacia 1310 MLS '86
Suzuki DR750sBIG '90

"Dacia mea 1310MLS '86 AKA The Smurf 1710 "
"EX Dacia mea 1310L '98 AKA TEI 1610 "
"My DR 750s BIG"
Old_boy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -