Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-11, 00:46   #106
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
aranjati-va masinile nu dau nume dar unele au vreo 6 tonuri de culoare pe ele , macar sa fie decente , nu mai vorbim de un tuning de calitate , stim cu totii cum e viata la noi , Bafta va doresc cu ¨ clubul ¨ si va rog mult nu raspundeti la postul acesta , O seara placuta in continuare !
Eu nu fac parte din acest club, sunt doar amic cu unii dintre cei din club si imi place compania lor. Am depasit faza de club din 2008.... Cat despre masina mea, arata bine, merge bine si nu e penibila la curse.
Problema e ca ironia ta nu a ajutat concret pe nimeni, nu e vorba ca are cineva ceva cu tine dar nu poti inlatura sau schimba ceva ce nu-ti place actionand de maniera asta. O seara buna si tie si imi pare rau daca am fost inteles gresit, nu voi mai interveni pe acest topic, oricum discutiile de genul nu se termina niciodata.
Gandeste-te doar ca asa cum unii dintre noi, mai trecuti, ne gandim cu nostalgie la anii trecuti cand era "altceva", "mult mai tare", asa si pentru cei de acum e la fel cum era si pentru noi atunci...si cand vor avea varsta noastra si se vor uita la cei care atunci vor avea varsta lor de acum vor avea poate aceleasi indignari ca si noi, doar pe considerente diferite. Asta e evolutia, nu zic ca merge intr-un sens bun dar cert e ca merge.
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 11-11-11, 09:31   #107
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by FXA- View Post
Asta e evolutia, nu zic ca merge intr-un sens bun dar cert e ca merge.
Pai asta e gandirea noastra ca natie "Merge si asa..."

http://www.exclusiveclub.ro/membri.htm pe o scara de la 1 la 10 masinile din linkul anterior luau nota 5-6 realist vorbind si comparativ cu multe alte masini care circula pe meleagurile patriei si la curse.

Comparativ cu altii sigur luau nota 10+

Conteaza foarte mult sa-ti vezi lungul nasului si sa fi realist..

O zi buna.
kimi is offline   Reply With Quote
Old 12-11-11, 23:49   #108
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
Pai asta e gandirea noastra ca natie "Merge si asa..."

http://www.exclusiveclub.ro/membri.htm pe o scara de la 1 la 10 masinile din linkul anterior luau nota 5-6 realist vorbind si comparativ cu multe alte masini care circula pe meleagurile patriei si la curse.

Comparativ cu altii sigur luau nota 10+

Conteaza foarte mult sa-ti vezi lungul nasului si sa fi realist..

O zi buna.

Asta e realitatea, ai perfecta dreptate...
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 13:45   #109
gbrheaton

Stage 5
 
gbrheaton's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 852
Member of:
[FORD]
[VW]
Default Re: STREET SOUL CREW

Voi nu intelegeti ca sunt deabia la inceput?
Nici eu nu fac parte din club, dar ma cunosc cu majoritatea membrilor!

Incet si sigur faci ceva frumos!

Minorule nu mai zici nimic ? Stiu ca iti place sa nu dai atentie unor lucruri inutile, dar dintr-un topic facut ptr club a devenit un topic cu critici....
__________________
MEMBRU STREET PHANTOMS


->>Imi plac fiarele vechi ce bat plasticele noi<<-
gbrheaton is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 14:29   #110
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by gbrheaton View Post
a devenit un topic cu critici....
Eu nu am criticat pe nimeni...doar i-am raspuns lui FXA..
Si daca erau critici trebuie sa le iei intr-un mod constructiv..nu ca o ofensa..
kimi is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 16:04   #111
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: STREET SOUL CREW

vera...sper ca ai banii...cel tarziu vineri
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 17-11-11, 09:18   #112
Minoru

Stage 2
 
Minoru's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 31
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by GopPo View Post

daca erai atent...am specificat putin mai sus ca nu am masina de cluburi auto de "reising"
Salut..nu m-am bagat pentru ca nu are rost. Multumesc celor care ne sustin in aceeasi masura pe care ii apreciez pe cei care ne critica. Poate k nu suntem un club de "reising", dar si noi avem masini care se dau, si noi avem masini frumoase de expo, si noi avem masini cu muzica, si avem si drifteri care fac show la Roua mai mult decat altii...dar ce crezi...asta nu conteaza. Sa ajungi in 6 luni de la 3 masini la 43 de masini pentru mine este o performanta. Nu este greu sa faci membrii, este greu sa ii convingi sa vina la intalniri si sa le captezi atentia cu chestii noi. Suntem pasionati, suntem tineri, si avem suportul celor care conteaza din trecutul glorios al cluburilor auto. Trebuie sa recunoastem ca nu va mai fi niciodata ca in 2006. Important e ca suntem impreuna si ca ne simtim bine unul in preajma celuilalt. Suntem peste tot si scriem mica noastra parte din strazi. Daca te intereseaza sti unde ne gasesti. Minoru VP ssc
Minoru is offline   Reply With Quote
Old 17-11-11, 12:06   #113
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by Minoru View Post
Sa ajungi in 6 luni de la 3 masini la 43 de masini
din care 39 stock sau cu folii pe geamuri si "subufar" in porbagaj.
GopPo is offline   Reply With Quote
Old 17-11-11, 12:36   #114
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by GopPo View Post
din care 39 stock sau cu folii pe geamuri si "subufar" in porbagaj.
Deja o dam in balacareala, mai bine las-o asa, criticile de pana acum, constructive sau nu, si-au atins scopul.
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 17-11-11, 13:03   #115
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: STREET SOUL CREW

nu vreau sa fiu ironic, dar ideea pe care s-a plecat cu "unde-s multi puterea creste" e total eronata (d'aia am si facut "remarca" in postul anterior)
mai bine putini care sa-si faca treaba bine decat multi si treaba deloc.

o zi buna!
GopPo is offline   Reply With Quote
Old 17-11-11, 13:23   #116
gbrheaton

Stage 5
 
gbrheaton's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 852
Member of:
[FORD]
[VW]
Default Re: STREET SOUL CREW

Ai dreptate Minorule!

Eu zic sa incetati cu astea.....sa nu fie topicu inchis aiurea
gbrheaton is offline   Reply With Quote
Old 18-11-11, 13:32   #117
alex.p7m

Stage 5
 
alex.p7m's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4,699
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
[Opel]
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by GopPo View Post
nu vreau sa fiu ironic, dar ideea pe care s-a plecat cu "unde-s multi puterea creste" e total eronata (d'aia am si facut "remarca" in postul anterior)
mai bine putini care sa-si faca treaba bine decat multi si treaba deloc.

o zi buna!
citesc si ma minunez , ma frate ce va fwt3 ma grija de clubu lor e treaba lor frate atata va atacati si criticati de n`am vazut asa ceva , bai fratilor lasati oamenii impace sa`si vada d`ale lor , ati zis 1 de 2 ori de 3 ... dar tu GOPPO de cateva pagini incoace numa critici numa mistouri , lasa`i frate in pacea lor si tu mai bine te-ai vedea de viata ta , crezi ca daca esti rautacios rezolvi ceva ? iti zic eu ca nu !!! ai vazut tu toate cele 43 de masini ale lor de iti dai pareri stii exact ce si cum fac ?! ce tot arunci atat cu pietre nu stiu !!! sunt alte " organizatii de genu MULT sub asta " dar la aia nu faceti atata tamtam , nu sunt prieten si nu cunosc persoanele clubului dar vad ca toti sunteti " reisari si tuningari si ei sunt ciobani .. in viziunea voastra "
era de ajuns o remarca un sfat dar nu atata tamtam !!!
salve
__________________
YM alex_p7m sau TEL 0764.944.033

Last edited by alex.p7m; 18-11-11 at 13:36.
alex.p7m is offline   Reply With Quote
Old 18-11-11, 14:09   #118
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: STREET SOUL CREW

Am dat din greseala peste topic si mi-am adus aminte de ceva ... baiatul cu renault clio ala gri cu folie pe stopuri, te rog mai da si tu semnale cand treci de pe o banda pe alta. Sa nu se inteleaga ca e misto sau mai stiu eu ce, vorbeam la modul cel mai serios
__________________

RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 18-11-11, 14:58   #119
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: STREET SOUL CREW

Quote:
Originally Posted by GopPo View Post
nu vreau sa fiu ironic, dar ideea pe care s-a plecat cu "unde-s multi puterea creste" e total eronata (d'aia am si facut "remarca" in postul anterior)
mai bine putini care sa-si faca treaba bine decat multi si treaba deloc.

o zi buna!
S-au vazut cazuri in care s-a inceput de la premize gresite si in timp, pe drum, lucrurile s-au organizat si a iesit ceva bun. Conteaza si cum incepi, ce impresie lasi la inceput, dar cel mai mult conteaza cum termini.
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 18-11-11, 15:45   #120
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: STREET SOUL CREW

Ceea ce facem o facem ca sa ne distram si sa ne simtim bine...nu ca sa fim faimosi...asa ca gata cu subiectul asta...Gappo dak stiam ca esti scandalagiu nu-ti raspundeam de la inceput. Va multumesc pt sfaturi..multe sunt f adevarate insa ne place sa facem lucrurile in stilul nostru. Haideti sa fim prieteni cu toooootiiiiii ca doar vin sarbatorile si trebuie sa avem sufletul bun )) ><
__________________
Presedinte Street Soul Crew
Pagina de facebook SSC: http://ro-ro.facebook.com/StretSoulRacers
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -