Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 07-12-10, 16:19   #76
All4Speed

Stage 4
 
All4Speed's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 187
Member of:
[Opel]
Default re: Danger Toys Club

va salut .. ne intalnim .. foarte des asta nu este important pt acest forum.. esentialul sunt membrii noi si alte discuti aduse cu alte cluburi ... iti multumim pentru post

Last edited by All4Speed; 07-12-10 at 16:23.
All4Speed is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 14:30   #77
raluca321

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 8
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by All4Speed View Post
va salut .. ne intalnim .. foarte des asta nu este important pt acest forum.. esentialul sunt membrii noi si alte discuti aduse cu alte cluburi ... iti multumim pentru post
va intalniti si o frecati aiurea....,sunteti foaaaaarte "tari"!!!!
raluca321 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 18:23   #78
B138ALX

Stage 3
 
B138ALX's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 95
Member of:
[Fanatik MotorSport]
Talking re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by raluca321 View Post
va intalniti si o frecati aiurea....,sunteti foaaaaarte "tari"!!!!
Da scumpo foarte adevarat asa este ne intalnim si o frecam aiurea in sezonu asta rece......dar asa cum spui u "o frecati aiurea"totsi la noi se vad rezultatele finale......nu k la prieteni tai:tuning obligatoriu........:folie pe geamuri si tipsul de la toba finala adaugat
Apropo mai esti si la primult post........pe bune raluca pune mana invata mamy ca ai bacu pe urma poate vrei sa iti iei si permisu ...........si poti iesi la o samanta linistita la capat.......

Last edited by B138ALX; 10-12-10 at 18:51.
B138ALX is offline   Reply With Quote
Old 11-12-10, 02:06   #79
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default re: Danger Toys Club

Mai oameni buni, sincer sunteti penibili, de ce nu postati cu numele voastre, nu sa va apucati sa creati acum useri fantoma pe acest forum. Serios acum, nu aveti altceva mai bun de facut decat sa postati aici. Toate cluburile la inceput au fost mici si pentru ei a fost o joaca de copii, numai ca pe vremuri nu erau atatia ipocrizi care sa faca pe inteligentii, desi au un singur neuron in capatana si ala terminat deoarece se loveste tot timpul cu capul de pereti. LASATI OAMENII IN PACE, NU MAI FACETI POSTURI INUTILE.
__________________
Pasiunea nu are limite, iar noi stim cel mai bine acest lucru ... www.ambreiaje-custom.mht.ro

AMBREIAJE CUSTOM, ambreiaje reconditionate, service auto, diagnoza auto la cele mai mici preturi...Execut evacuari, trasee intercoolere la cele mai mici preturi. 0732.952.851 / 0761.596.290


flipper is offline   Reply With Quote
Old 11-12-10, 16:16   #80
raluca321

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 8
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by B138ALX View Post
Da scumpo foarte adevarat asa este ne intalnim si o frecam aiurea in sezonu asta rece......dar asa cum spui u "o frecati aiurea"totsi la noi se vad rezultatele finale......nu k la prieteni tai:tuning obligatoriu........:folie pe geamuri si tipsul de la toba finala adaugat
Apropo mai esti si la primult post........pe bune raluca pune mana invata mamy ca ai bacu pe urma poate vrei sa iti iei si permisu ...........si poti iesi la o samanta linistita la capat.......
stai linistita ca nu sunt prieteni mei,saraca de tine...app stai cam prost si cu memoria si cu vederea...am trecut deja de bac,ce rezultate????....am vazut aveti niste masini de nota 10 invers...la voi se intra pe baza de ochelari sau cum?...nu ma lua pe mine cu"scumpo,mami" ca nu ne permitem,sincer nu stau sa intru aqm in polemica cu "toti"...asta e parerea mea mi.am expus.o ,dak va deranjeaza inseamna ca asa e...oricum carutele mereu vor exista

Last edited by raluca321; 11-12-10 at 16:29.
raluca321 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-10, 19:14   #81
All4Speed

Stage 4
 
All4Speed's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 187
Member of:
[Opel]
Default re: Danger Toys Club

iti multumim ca ne-ai vizitat . la REVEDERE...
All4Speed is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 12:48   #82
raluca321

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 8
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by All4Speed View Post
iti multumim ca ne-ai vizitat . la REVEDERE...
cine va vizitat?...v.ati ofuscat?
raluca321 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 13:09   #83
B138ALX

Stage 3
 
B138ALX's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 95
Member of:
[Fanatik MotorSport]
Thumbs up re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by raluca321 View Post
cine va vizitat?...v.ati ofuscat?
Nu iti inteleg rost tau pe acest forum,pe bune acum unde vrei sa ajungi sau ce vrei sa demonstrezi?asa cum ti-am spus si mai devreme scumpo esti libera sa postezi k nu te retine nimeni ,dar tin sa iti aduc aminte ca nu este un site de socializare.daca vrei sa cunosti pe cineva anume din club iti ofer nr lui/lor!o zi buna
B138ALX is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 16:22   #84
raluca321

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 8
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by B138ALX View Post
Nu iti inteleg rost tau pe acest forum,pe bune acum unde vrei sa ajungi sau ce vrei sa demonstrezi?asa cum ti-am spus si mai devreme scumpo esti libera sa postezi k nu te retine nimeni ,dar tin sa iti aduc aminte ca nu este un site de socializare.daca vrei sa cunosti pe cineva anume din club iti ofer nr lui/lor!o zi buna
chiar asa te deranjez?ma distrez si eu...va tin de urat...app o sa afli rostul meu

Last edited by raluca321; 12-12-10 at 16:31.
raluca321 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 18:04   #85
B138ALX

Stage 3
 
B138ALX's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 95
Member of:
[Fanatik MotorSport]
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by raluca321 View Post
chiar asa te deranjez?ma distrez si eu...va tin de urat...app o sa afli rostul meu
Nu ne deranjezi deloc,distractie virtuala placuta..........si multumim de companie!!!
Auzi raluca intrebare de la baieti:Cat costa placutele de frana de la Pejos?)
B138ALX is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 22:12   #86
hate2loveyou

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by raluca321 View Post
chiar asa te deranjez?ma distrez si eu...va tin de urat...app o sa afli rostul meu
iubire mica... nu a trecut de mult ora ta de culcare? daca afla mami ca stai npt tarziu si postezi "prostioare" pe forumuri serioase ce zice??? Virginia ai gresit la faza cu bacul... la cum vorbeste, se baga-n seama si se exprima eu cred ca trebuie sa invete pentru capacitate nu ptr bac sincer raluca nu s-a ofuscat nimeni aici ci doar ne minunam de "fufe"...pardon fete ca tine... o seara buna iti doresc!!!
hate2loveyou is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 10:01   #87
All4Speed

Stage 4
 
All4Speed's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 187
Member of:
[Opel]
Default re: Danger Toys Club

Nu inteleg ce vrei sa dovedesti...? cum ti-am zis si mai sus Multumim pentru vizita acordata
Daca ai chef de caterinca si misto intra pe alte pagini
Nu ii vad rostul tau pe aici ..cine te-a trimis..?
Si inca o data iti multumim pentru vizita acordata
All4Speed is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 14:10   #88
raluca321

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 8
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by hate2loveyou View Post
iubire mica... nu a trecut de mult ora ta de culcare? daca afla mami ca stai npt tarziu si postezi "prostioare" pe forumuri serioase ce zice??? Virginia ai gresit la faza cu bacul... la cum vorbeste, se baga-n seama si se exprima eu cred ca trebuie sa invete pentru capacitate nu ptr bac sincer raluca nu s-a ofuscat nimeni aici ci doar ne minunam de "fufe"...pardon fete ca tine... o seara buna iti doresc!!!
ms oriqm ca iti faci griji de orele mele de somn,da nu cred ca asta intereseaza pe cineva....dak de la o simpla exprimare de opinie sa ajuns la asta...e bine,ca va duce mult capul,inseamna ca o sa ajungeti departe,in viata te mai si lovesti cateodata rau cateodata doar asa ca sa te mobilizezi...nu ma bag in seama...eu doar am zis cva,care este si va fi parerea mea si voi va bagati in seama...nu te minuna de mine ca nu ai de ce!m-ai bine de minunezi de alte "fete" care sunt extrem de cuminti...informeazate sau poate deja stii ca poate ai avut parte!!i

Last edited by raluca321; 13-12-10 at 14:29.
raluca321 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 14:16   #89
raluca321

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 8
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by All4Speed View Post
Nu inteleg ce vrei sa dovedesti...? cum ti-am zis si mai sus Multumim pentru vizita acordata
Daca ai chef de caterinca si misto intra pe alte pagini
Nu ii vad rostul tau pe aici ..cine te-a trimis..?
Si inca o data iti multumim pentru vizita acordata
se zice "nu vad rostul tau pe aici",scz da invat pentru capacitate care nu se mai da si se numesc teste nationale,da ce sa-i faci...

Last edited by raluca321; 13-12-10 at 14:28.
raluca321 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 14:22   #90
raluca321

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 8
Default re: Danger Toys Club

Quote:
Originally Posted by B138ALX View Post
Nu ne deranjezi deloc,distractie virtuala placuta..........si multumim de companie!!!
Auzi raluca intrebare de la baieti:Cat costa placutele de frana de la Pejos?)
stiam ca nu deranjez pe nimeni ca nu are cum pentru ca "stiu sa ma fac placuta"...nu va tin companie,ca nu am cui...sunteti foarte funny=haiosi...o sa ma interesez,e urgent?dak nu ai frane poti sa.i dai si cu praf de mers

Last edited by raluca321; 13-12-10 at 14:27.
raluca321 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -