Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-10, 22:07   #856
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

Sunt de acord cu schimbarea parasolarului, si bulina este ok
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:10   #857
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

Masina mea intra an operati de transplant AC cu clima automata, nu stiu daca ma apuc anainte sau dupa expo, va anunt si sper sa revin cu poze
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:11   #858
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

cu parasolarul, mai exact cu fontu de la parasolar...avem o problema...mai este folosit si de alt club, si in plus, pt o lungime de 1 m ar iesi gros de 20 si ceva de cm. eu zic ca e cam mult, sper sa inteleaga si racer asta..
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:11   #859
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by LEO.SR View Post
Masina mea intra an operati de transplant AC cu clima automata, nu stiu daca ma apuc anainte sau dupa expo, va anunt si sper sa revin cu poze
succes si spor la treaba
Tank is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:26   #860
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
1.OK nu va certati
2.Si p-asta am inteles-o
3.Treaba e inca valabila daca aveti materialu
4.Eu propun sa ramana acelasi parasolar...
5.OK...masuri drastice poate chiar prea drastice....
6.Mama ce te-as injura....
7.Nu am masina momentan
8.Mai bine nu se schimba locatia si ramane polivalenta
9.De acord...o parcare ceva ...fac Liviu si cu Leo SR> nist poze ca stiu ca au aparate bune...
10.Locatie.....Lacul Morii!!!
Referitor la locatie ... eu unu nu sunt de acord cu lacul morii pentru ca:1.pentru ca este in capatul celalalt al orasului, 2.pentru ca este foarte departe de mine,tazz si nu numai, 3.pentru ca este foarte aproape de tine,tank,blu si cine mai sta acolo in crangasi/lacul morii(si nu ar fi corect fata de ceilalti membrii).ar trebui sa fie o locatie accesibila pentru toti,ca asa pot sa propun si eu sa ne intalnim la rond la 23,sau la cora pantelimon ca e mai aproape de mine si de tazz...nu o zic cu rautate,daca stau bine sa ma gandesc s-au mai tot propus locatii, cu cateva pagini in urma si la intruniri s-au mai enumerat locatii ... si eu si racer si njd si alex_ptm am enumerat destule locatii dar cred ca am vorbit degeaba...(SI LEGAT DE AFIRMATIILE MELE DE MAI SUS,DACA AVETI CEVA SA-MI SPUNETI SI SA-MI REPROSATI,DACA V-AM DERANJAT CU CEVA, VA RAOG SA-MI SPUNETI,UNDE VRETI VOI,PE MESS,FORUM,LA TEL,LA INTALNIRE[nu stiu daca ajung nici vinerea asta,imi cer scuze]). Bafta,numai bine si astept sa va spuneti parerea in legatura cu locatiile,dati cateva pagini mai in urma si spuneti-va parerea ... RESPECT SRS
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:30   #861
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
cu parasolarul, mai exact cu fontu de la parasolar...avem o problema...mai este folosit si de alt club, si in plus, pt o lungime de 1 m ar iesi gros de 20 si ceva de cm. eu zic ca e cam mult, sper sa inteleaga si racer asta..
Ce club il foloseste deja?Am vorbit cu raceru si a zis ca s-a interesat si ca nu mai este folosit de nimeni,daca tu ai gasit posteaza o poza sau un link ceva sa vedem si noi ...
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:33   #862
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by andyskn View Post
Ce club il foloseste deja?Am vorbit cu raceru si a zis ca s-a interesat si ca nu mai este folosit de nimeni,daca tu ai gasit posteaza o poza sau un link ceva sa vedem si noi ...
am vazut pe strada o masina de la GTT, nu am apucat sa-i fac poza...
Tank is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:35   #863
Blue.e46

Stage 3
 
Blue.e46's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 154
Default Re: Street Racing Squad

Scuzatima daca deranjez...desi am zis ca nu mai postez pe forum tre sa zic ca ideea lu grin este foarte tampita)))))
Cum frate sa facem intrunirea la lacu morii ???
Deabea intra tank prin damburile astea da sa vina njd-u sau diciu sau bobo ma rog mai multi deci se exclude lacu morii!!!!
Eu sustin ideea lu tank tot acolo la poli' dar cu 20 de metrii dupa colt unde e linistit si poti sa dai muzica in blana.
Respect SrS!
__________________
:X:X:X CrosS UseR :X:X:X:X
Respect SNR

Last edited by Blue.e46; 29-06-10 at 22:40.
Blue.e46 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 23:06   #864
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
am vazut pe strada o masina de la GTT, nu am apucat sa-i fac poza...
o sa ma interesez de ce zici tu desii momentan nu cred
si am pus la vot ca sa stie tot clubul si sa vede cate voturi ia
ca daia suntem club
daca ia mi multe voturi ramane(teoretic, dar acum tine si de incapatanarea voastra)
deci MEMBRII SA VOTEZE CA DAIA E UN CLUB!!!
2. propun carol sa ne intalnim nu de alta dar nu ne vede la polivalenta oricum in viata mea nu am mai intalnim locatie mai cretina ca polivalenta...
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 23:09   #865
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Racer_e30 View Post
o sa ma interesez de ce zici tu desii momentan nu cred
si am pus la vot ca sa stie tot clubul si sa vede cate voturi ia
ca daia suntem club
daca ia mi multe voturi ramane(teoretic, dar acum tine si de incapatanarea voastra)
deci MEMBRII SA VOTEZE CA DAIA E UN CLUB!!!
2. propun carol sa ne intalnim nu de alta dar nu ne vede la polivalenta oricum in viata mea nu am mai intalnim locatie mai cretina ca polivalenta...
si la carol o fi mai bine? k nu aveam unde sa parcam masinile... ca pana la urma daia am plecat de acolo, corect? si legat de masina aia, v-am zis ce am vazut. nu am nici un motiv sa mint
Tank is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 23:17   #866
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
si la carol o fi mai bine? k nu aveam unde sa parcam masinile... ca pana la urma daia am plecat de acolo, corect? si legat de masina aia, v-am zis ce am vazut. nu am nici un motiv sa mint
ca om fii si mare club cu 235456546 de masini si nu avem unde sa le parcam hai ma ce dracu, neam strans de cand ma stiu la carol si nu au fost probleme plus ca mai vin masini noi alte cluburi alta atmosfera si inca ceva
daca veniti de la ora 20-22 normal da ia stati si dupa 22 sa edeti ca se schimba treaba
da **** mea voi aveti si masini si va plangeti de mine ce ziceti ca vin cu ce pot ??? puntete in locul meu sa vezi cum e si dupa sa imi zici
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 23:29   #867
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
si la carol o fi mai bine? k nu aveam unde sa parcam masinile... ca pana la urma daia am plecat de acolo, corect? si legat de masina aia, v-am zis ce am vazut. nu am nici un motiv sa mint
Nu inteleg de ce am plecat de la carol, ma frate,daca eram vreun mare club cu zeci de membrii si masini,mergea sa ne gasim noi o locatie unde sa stam numai noi si sa n-avem treaba cu altii, dar asa dupa ce ca suntem cativa,maxim 10 masini,hai zi 15,dar nu fac toate parte din club,sa mai si stam singuri, 5 masini, ca sinistratii, e aiurea...si n-ai cum sa nu ai unde sa parchezi masina...iti gasesti tu un loc,cum ne-am gasit si pana acuma...sau tu ce vrei?,sa stai numai langa masina ta,sa gasim o parcare cu plata,unde sa gasim sigur loc ... ?! pana mea aiurea...la polivalenta stam in bezna,exact ca sinistratii...acolo la carol .. nah stam si noi mai "la sosea, mai in lume" mai vezi una alta mai te gasesti cu unu altu mai schimbi o vorba,asa daca stam numai noi cativa pana mea normal ca ne plictisim si incepe asa cate unu sa se evapore,respect pentru bobo si diciu care bat atata drum pana acolo si de multe ori am observat ca au plecat pentru ca se plictisisera ... ma rog nu mai zic nimic ....

Last edited by andyskn; 29-06-10 at 23:45.
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 23:34   #868
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by andyskn View Post
Nu inteleg de ce am plecat de la carol, ma frate,daca eram vreun mare club cu zeci de membrii si masini,mergea sa ne gasim noi o locatie unde sa stam numai noi si sa n-avem treaba cu altii, dar asa dupa ce ca suntem cativa,maxim 10 masini,hai zi 15,dar nu fac toate parte din club,sa mai si stam singuri, 5 masini, ca sinistratii, e aiurea...si n-ai cum sa nu ai unde sa parchezi masina...iti gasesti tu un loc,cum ne-am gasit si pana acuma...sau tu ce vrei?,sa stai numai langa masina ta,sa gasim o parcare cu plata,unde sa gasim sigur loc ... ?! pana mea aiurea...la polivalenta stam in bezna,exact ca sinistratii...acolo la carol .. nah stam si noi mai "la sosea, mai in lume" mai vezi una alta mai te gasesti cu unu altu mai schimbi o vorba...
unu la mana nu yo am am venit cu ideea sa schimbam locatia, tot voi ati vrut. cum am fost de atatea ori la carol, putem sa mai mergem tot de atatea ori, mie unu mi-e indiferenta locatia atata timp cat e accesibila pt toti si kt suntem toti... vreti la carol...ok facem la carol.. nu e problma. mie unu imi convine k ajung mai rpd
Tank is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 23:39   #869
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
unu la mana nu yo am am venit cu ideea sa schimbam locatia, tot voi ati vrut. cum am fost de atatea ori la carol, putem sa mai mergem tot de atatea ori, mie unu mi-e indiferenta locatia atata timp cat e accesibila pt toti si kt suntem toti... vreti la carol...ok facem la carol.. nu e problma. mie unu imi convine k ajung mai rpd
pai sa schimbat locatia ca au venit niste unii care au vrut sa intre in club si au zis ei , atunci EU nu am fost de acord, cine a fost atent stie despre ce vb
tazz nu zice nimic, de cand e clubu asta numai eu am "tipat" cand nu mia convenit ceva legat de club si nu de mine in special
tazz ar trebuii sa fie mai tare in gura ca eu mam saturat sa tot fiu...si oricum pe mine nu ma asculta nimeni...
ca de oamenii se cred smecheri daca ii iau pe cativa la intrebi dece sunt in club habar nu au nici ei......vai de ei unii... frate daca nu nicio treaba cu clubul sa se care unde vor **** lor...clubul asta o sa fie si daca raman 3 oameni si stiu destui membrii care isi doresc ceva in acest club si oamnei care vin de caterinca ... nu asta e problema dar unii sunt vai de ei , nu au nicio treaba cu asa ceva (no offence, dar asa EEEEEEEEE)

Last edited by Racer_e30; 29-06-10 at 23:44.
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 23:46   #870
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

nu cred k numai tu ai "tipat", pt k nu ai fost de fiecare data ca sa sti ce s-a intamplat...
Tank is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -