Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 15-06-10, 16:18   #751
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

Conducerea clubului sa ia o hotarare asupra locatiei de antrunire, acolo se vor discuta problemele fiecarui membru si nemultumirile care sunt, fiecare membru are dreptul sa comenteze si sasi spuna parerea si nemultumirea, cei fara permis de conducere au dreptul la replica doar daca fac parte din conducerea clubului sau o functie atriubuita de catre conducerea clubului, va multumesc pentru antelegere, respect si ami cer scuze pentru antarzierea la antrunire, la carol am venit la ultimul apel pe care lam primit de la ANDY eream la trcerea de pietoni, an masina lui LEO.JR dar ati plecat, deci astept hotararea conduceri si a purtatorului de cuvant
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	MERTU 004.jpg
Views:	33
Size:	990.0 KB
ID:	1520279  
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 15-06-10, 16:31   #752
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Talking Re: Street Racing Squad

- Opel DragRacing Event - Satu Mare International Airport -3-4 July 2010
- 24-25 IULIE 2010 - King of EUROPE - DRAG - Bucuresti, Romania


Locul intrunirii a ramas la polivalenta pentru vinerea aceasta,ora 20.30
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 15-06-10, 21:21   #753
Blue.e46

Stage 3
 
Blue.e46's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 154
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
- Opel DragRacing Event - Satu Mare International Airport -3-4 July 2010
- 24-25 IULIE 2010 - King of EUROPE - DRAG - Bucuresti, Romania


Locul intrunirii a ramas la polivalenta pentru vinerea aceasta,ora 20.30
Ba tazule da laso dreaq pe tine te intereseaza numai curse si drift ....panamea Tu esti presedintele tu decizi in clubu asta mai bagate dreaq sau lasal pe tank presedinte ca vad ca el se zbate mai mult; si treci tu vice si gata frate ca pe tine vad ca te intereseaza numai astea!
Nu te supara pe mine dar eu asta gandesc....
__________________
:X:X:X CrosS UseR :X:X:X:X
Respect SNR

Last edited by Blue.e46; 15-06-10 at 21:24.
Blue.e46 is offline   Reply With Quote
Old 15-06-10, 23:06   #754
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Leo imi cer scuze daca te-ai suparat ca vineri am plecat, am crezut ca vii cu masina ta, nu am stiut ca vii cu Leo jr. si exact cand el parca masina noi am plecat,nu am stiut ca esti cu el...deci scuze,te suna racer de la mine de pe telefon, pentru ca, asa zisa "conducere a clubului" NICIODATA NU ARE MINUTE/CREDIT(tazz) si din aceasta cauza niciodata nu poate lua legatura cu toata lumea ca sa anunte ceva, cat despre tank, stiu ca are telefon, si minute/credit ... Nu zic asta pentru ca vezi domne suna de la mine si ca mi-ar fi consumat mie minute si sa-mi aud vorbe ca sunt chitros si ca mor de cateva minute pe tel.... dar din moment ce esti "CONDUCEREA CLUBULUI", ar trebui sa te implci in treaba asta , conducerea sa faca toate anunturile si sa ia legatura cu membrii cand trebuie informati in legatura cu anumite chestii,macar raceru a venit la mine si mi-a zis ca sa mai stam putin ca vii si tu si i-am dat telu sa te sune ... ca restuuu .... aveau mancarimi,care sa plece mai repede... Oricum eu imi cer scuze ca am plecat asa fara ca macar sa ne salutam, si respectele mele pentru tine ca ajuti foarte mult clubul si esti un om serios care gandeste matru, nu ca alti membrii care viseaza cu ochii deschisi si pentru Racer care,dintre membrii e cel mai cu capul pe umeri dintre toti, si ii dau dreptate la treaba ca de multe ori spunea ceva, dar nu-l asculta nimeni, chiar imi aduc aminte de o faza cand mergeam spre sabareni ... dar nu mai are rost sa mai povestesc .... Bafta ....
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 15-06-10, 23:31   #755
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

vineri am vrut sa-l sun pe leo, dar nuj cine mi-a zis ca deja s-a vorbit cu el, deci... am considerat ca stie. dar e bine ca ai mentionat asta, data viitoare o sa sun personal ca sa nu mai apara vorbe si neintelegeri. ok?

si Leo, cand pot veni sa taiem bara aia? bafta
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 15-06-10, 23:51   #756
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Exclamation Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Blue.e46 View Post
Ba tazule da las-o dreaq pe tine te intereseaza numai curse si drift ....pana mea ,Tu esti presedintele ,tu decizi in clubu asta. Mai bagate dreaq sau lasa-l pe tank presedinte ca vad ca el se zbate mai mult; si treci tu vice si gata frate, ca pe tine vad ca te intereseaza numai astea!
Nu te supara pe mine, dar eu asta gandesc....
1.Vezi cum vorbesti,sau te trezesti cu bann!!!
2.Forumul nu e messenger
3.M-ai enervat in ultimu' hal vineri.Poti sa imi zici in fata ce ai de zis,nu in fata monitorului
4.Sunt membrii,care vor sa stie cand e un event,cursa,samd....ce am scris,am scris ca sa il ajut p Racer
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-10, 21:02   #757
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

Domnilor problema sta an felul urmator, eu am antarziat la antrunire nu voi ,multumesc pentru deranjul si grija pe care o aveti fata de mine, eu nu am cerut sa ma sunati doar sa-mi dati un apel si va sun eu, daca va resping apelul anseamna ca sunt aproape de voi, eu nu doresc sa ancurc distractia mebrilor care doresc sa consume putina adrenalina, iar problema cu benzina este de anteles la uni membri din club, omul calculeaza benzina doar pentru dus antors nu si pentru deplasarile ulterioare, de nene este criza si criza afecteaza pe toata lumea, sa nu mai criticam asa de dorul lumi, re3spect si inca o data ami cer scuze daca am deranjat pe cineva
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	MERTU 011.jpg
Views:	49
Size:	1.89 MB
ID:	1521638  
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 16-06-10, 21:43   #758
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

Cu barele acelea pe care leati pus deoparte puteti veni cand doriti si le luati de acolo de unde leati pus, doar un telefon an prealabil
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 16-06-10, 23:54   #759
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Racer_e30 View Post
Topicul NU ESTE MESENGER !!! vad ca repet si reped degeaba

rog toti membrii cu MASINI sa isi prezinte masina ... marca, an, model,modificari,poze si cateva cuvinte despre voi ( in special noii membrii)
multumesc pt intelegere sa stiti ca eu am postat mesajul de mai sus, doar de dragul de a pune ... NU... speram sa il cititi si sa intelegeti ce vreau... alti au inteles ...altii nu oare dc ?????????
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 17-06-10, 00:38   #760
Diciu

Stage 3
 
Diciu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 101
Default Re: Street Racing Squad

Salutare, cel mai bine vineri sa fie toata lumea sa vorim clar fata in fata!!!
Nu sa vorbim din taste!! Eu unu sunt deacord sa mergem unde vreti si sa facem ce vreti nu am nimic de obectat numai sa facem ceva asta este dorinta mea!! Bft!!

Last edited by Diciu; 17-06-10 at 00:44.
Diciu is offline   Reply With Quote
Old 17-06-10, 01:04   #761
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Racer_e30 View Post
multumesc pt intelegere sa stiti ca eu am postat mesajul de mai sus, doar de dragul de a pune ... NU... speram sa il cititi si sa intelegeti ce vreau... alti au inteles ...altii nu oare dc ?????????
pentru ca e prea stresant sa se certe oamenii din orice, sau cateodata e pustiu si daia, si pana mea faza cu coloana e cam aiurea, ca deh unii sunt incepatori si merg usor, iar primii din coloana incep sa dea blana, si cativa sa ramana in spate, cel putin asa sa intamplat odata in drum spre sabareni de am facut 5000 de stopuri si am pierdut o gramada de timp, dar asta e se mai intampla nu poti fi perfect de la inceput, eu zic ca atunci cand se merge in coloana undeva, sa tinem aproape unu de celalalt, si fara arfe de rege al soselelor. ACum e randu vostru!
__________________
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 17-06-10, 18:58   #762
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

Sunt cu totul deacord, vad ca ati mai deschis ochi, dar sa mergem sa facem ceva nu anseamna sa mergem la antamplare sau unde se duc toti de ani de zile si asta o stie si garda
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	B 92 CUK 003.jpg
Views:	26
Size:	1.43 MB
ID:	1522657  
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 17-06-10, 21:45   #763
D_a_N_i

Stage 4
 
D_a_N_i's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 233
Member of:
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

mai baieti ma bag pentru ca il cunosc pe tazz,la ce a zis leo sr ii dau dreptate puneti si voi un om sau 2 din club sa caute locatii ca sunt destule nedescoperite daca vrei si rivali pentru masinile voastre il astept pe tazz cu un telefon,iar problemele clubului discutatile fata in fata va strangeti toti intr-o zi si discutati.imi cer scuze daca deranjaza pe cineva postul meu.
D_a_N_i is offline   Reply With Quote
Old 17-06-10, 21:46   #764
D_a_N_i

Stage 4
 
D_a_N_i's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 233
Member of:
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

a si inca ceva un sfat foarte bun cand plecati pe o locatie nu plecati in coloana plecati cate 2 ,3 nu 20 odata si in coloana
D_a_N_i is offline   Reply With Quote
Old 19-06-10, 08:14   #765
Blue.e46

Stage 3
 
Blue.e46's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 154
Default Re: Street Racing Squad

Si acum intervin si eu pentru ultima data se pare...
Aseara am fost anuntat de catre conducere adica tazz ca eu nu am voie in club din modivul unei reguli a clubului, cum ca daca nu ai 16 nu poti sta in club si e si mai grav daca ai si scuter.Ma rog nu zic nimic, e adevarat. Acum sa te vad si cu ceilalti...eh tazzule mai stii cand ziceai sa iti zicem totul in fata uite ca iti zic:

1. Ce cautau ''Tovarasii'' tai la intrunire? Si ma rog, sa zicem ca au venit sa vada si ei cum e da macar nai avut bunu simnt sa stai cu ei....

2. CONDUCEREA nu inseamna doar TU mai e si un vice si e pus sa te consulti cu el nu sa lasi toata munca pe umerii lui sau sa faci cum te taie pe tine capu .....

3 si aici ma opresc: Ia exemplu de la Leo care are toate respectele mele .

Ma rog bafta la toti oamenii din club in special lu' Leo si Tank .

Last edited by Blue.e46; 19-06-10 at 08:17.
Blue.e46 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -