Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 04-05-10, 23:11   #421
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Vesti bune ...M-am angajat...de maine ma pun pe treaba ....ne vedem la concert,si la intruniri.....RESPECT SRS!!!
Deci, kitra mai kitra ca tine n-am vazut in viata mea mie nu mi-ai zis nimic ma?
ori 1 bax de cola ori 5 litri de benzina, ciste ca te-ai angajat (ai ragaz pana la primu salariu)
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 04-05-10, 23:12   #422
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

=))....primu salariu=scoala de soferi...o sa am si masina de la ei ....si ghici ce...au numai Opel-uri
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-10, 23:19   #423
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
=))....primu salariu=scoala de soferi...o sa am si masina de la ei ....si ghici ce...au numai Opel-uri
da cat bulan sa ai ma sa te angajeze ca eu am incercat ce mi-a venit rau si nu sa zici ca nam avut experienta ca am lucrat la czone da bulan ca tine sa iti dea si masina
kitra nene kitra nai bani de un bax de cola e 30 ron) hai ca benzina nu o mai ui ca te duce la 50 si e cam mult
bft la munca
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 04-05-10, 23:30   #424
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
da cat bulan sa ai ma sa te angajeze ca eu am incercat ce mi-a venit rau si nu sa zici ca nam avut experienta ca am lucrat la czone da bulan ca tine sa iti dea si masina
kitra nene kitra nai bani de un bax de cola e 30 ron) hai ca benzina nu o mai ui ca te duce la 50 si e cam mult
bft la munca
Stai calm ca nu-i da nimeni lui masina de firma el cred ca se referea la masina de scoala
oricum eu prefer benzina, 6 litri sunt tot 300 mii (aprox.) asa ca el decide
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 04-05-10, 23:41   #425
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

SALUT, FELICITARI TAZZ SI MULTA BAFTA LA LOCUL DE MUNCA, CU CINSTEA RAMANE DE VAZUT CA ESTE CRIZA FINANCIARA, IAR PRODUSELE SUNT EXPIRATE VAD CA UNI MEMBRI AU INCEPUT SA DEA DIN COLT IN COLT CU TAXA, PENTRU A REZOLVA PROBLEMELE DE GENUL ACESTA VENITI VINERI LA ORELE 20:00 DACA AVETI PLACERE SI RESPECT FATA DE ACEST CLUB, SI DISCUTAM CU CALM SI RABDARE FIECARE NELAMURIRE, NU VENITI CU SCUZE DE GENUL AM AVUT PROBLEME ETC PENTRU CA TOTI AVEM PROBLEMELE NOASTRE SI TOT VENIM, ALTI AU FAMILI, OBLIGATI DE SERVICIU SI VIN LA TOATE INTRUNIRILE CLUBULUI, IAR ALTI TAI FRUNZA LA CAINI, CARE SE SIMTE JIGNIT SA VINA SA IMI SPUNA VINERI LA FARFURIE, RESPECT SRS
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SRS 002.jpg
Views:	39
Size:	1.13 MB
ID:	1453783  
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 08:54   #426
klkn24E30

Stock
 
klkn24E30's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 8
Smile Re: Street Racing Squad

Si eu de asemenea SUSTIN ideea lu Leo SR....dar eu nu stiu dak pot veni k sunt cu munca si ies de la munca tocmai la 22:00 seara, poate daca as vb cu coleul meu de la pepsi sa stea pt mn 2 ore si dupa sa i le fac eu alea 2 ore dar nush dak vrea,dar faza proasta e k nu vreau sa ma risc k sa fiu dat afara( k de abia m-am angajat si imi place foarte mult aici unde sunt si ce fac:X->merchandiser la pepsi=carrefour berceni(grand arena):X cn vrea sa-mi faca o vizita ma gaseste la munca in programul: J-V-> 16-22, iar S-D->10-18=>in intervalul asta->apropo->parcare subterana aici la mall unde sunt)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	100_3061.jpg
Views:	35
Size:	997.1 KB
ID:	1454152  

Last edited by klkn24E30; 05-05-10 at 09:00.
klkn24E30 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 09:29   #427
leo jr bmw

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 82
Default Re: Street Racing Squad

eu unul nu am ce explicati sati dau eu tie...cei care ar trebui sati dea explicati in masura cu acest club sunt cei carel conduc...dar sunt taxe atunci cand al legalizezi clubul.....daca nu al legalizezi pot veni alti sa ia numele clubului sal legalizeze si sa nu mai aveti club sal aiba alti ..atata tot daia se legalizeaza un club...respect S R S
leo jr bmw is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 10:05   #428
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

baieti, mi-am luat masina de polishat, si caut un polish bun...ce imi recomandati?
Tank is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 18:08   #429
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by leo jr bmw View Post
eu unul nu am ce explicati sati dau eu tie...cei care ar trebui sati dea explicati in masura cu acest club sunt cei carel conduc...dar sunt taxe atunci cand al legalizezi clubul.....daca nu al legalizezi pot veni alti sa ia numele clubului sal legalizeze si sa nu mai aveti club sal aiba alti ..atata tot daia se legalizeaza un club...respect S R S
nu ma intereseaza ceva legat de club,de aceea te-am intrebat pe tine personal.
De la tine asteptam un raspuns prin PM,si nu de la ei. Un club nu se legalizeaza din acest motiv,dar daca tu crezi asa...nu pot comenta nimic.
Intredavar sunt taxe la inregistrarea clubului...dar tu ai spus ca sunt taxe lunare catre stat...si te-am rugat sa imi argumentezi aceasta afirmatie,nimic mai mult.
Inca astept un raspuns prin PM,ca sa nu mai poluam topicul baietilor.
__________________
Reducere pentru membrii 4tuning - 10%
doar cu acest cod : JHAGRIASG
Acest cod se va introduce in pagina de comanda...in josul paginii.
Atentie! acest cod nu va merge introdus pana nu va autentificati pe site!!
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 21:28   #430
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

SALUT PE ZIUA DE AZI, TANK-ule PLIS DE LA SPRINT 3M CU DOP VERDE PE ASTA IL AM SI EU SI ARE DE TOATE IN EL,IL VEZI VINERI, IN LEGATURA CU CLUBUL VB VINERI, IAR IN LEGATURA CU CEI CARE MUNCESC ACCEPTAM INVOIREA DAR CILALTI MEMBRI SA NU AIBA SCUZE CA NU AU AVUT BENZINA SAU MA BATUT TATA LA FUND CU CUREAUA SAU NU STIU CE SCUZE,RESPECT SRS
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	My Pictures 013.jpg
Views:	32
Size:	734.1 KB
ID:	1455249   Click image for larger version

Name:	My Pictures 014.jpg
Views:	32
Size:	1.13 MB
ID:	1455250   Click image for larger version

Name:	My Pictures 015.jpg
Views:	32
Size:	1.12 MB
ID:	1455251  

Click image for larger version

Name:	My Pictures 001.jpg
Views:	36
Size:	917.0 KB
ID:	1455252  
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 21:52   #431
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

SALU, AM 2 ANVELOPE CONTINENTAL PROFIL VARA 205/55/17 200LEI/BUC ELE AU PRETUL LA SH DE 300LEI/BUC, CINE DORESTE, SA MA CONTACTEZE
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	My Pictures 013.jpg
Views:	31
Size:	734.1 KB
ID:	1455344  
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 00:01   #432
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Racing Squad

abia m`am angajat cu greu, de anu trecut imi tot caut de lucru si umblu pe la firme cu cv-ul, sunt incepator in burger king si nu e usor, mai ales cand avem multi clienti si nu prea stiu toate meniurile sa le pregatesc ieri a fost prima zi azi am avut liber si am fost la facultate sa predau niste proiecte si am fost retinut putin mai mult, pe langa asta sincer mi`e jena din prima sapatamana sa ma invoiesc sau sa cer pe cineva in locu meu, fara suparare dar chiar nu pot ajunge vineri, am program de la 2 la 10 jumate seara, liber am doar marti si duminica, saptamana viitoare nu stiu ce program imi face, pentru ca nu depinde de mine, o sa le cer sa ma bage dimineata ca sa am restu zilelor libere si sa ajung la intalnire, acum cu noul loc de munca nu prea e de jucat si nici nu`mi pot permite sa fiu dat afara, daca nu va convine ceva legat de mine va rog sa`mi spuneti fara nici o suparare se poate discuta orice deschis si fara cearta, va respect si imi pare rau daca va fac probleme cu ceva
__________________
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 00:01   #433
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Sa va mai arat ceva ce deocamdata nu am timp sa le retusez si sa le pun pe masina, sunt facute din bagheta de plexiglas, tank a venit cu ideea si tot el m-a ajutat la ele.mai trebuiesc doar putin retusate,puse alte fire,lipite ledurile, sa trag firele prin bara, sa le lipesc si eventual daca ar avea cine sa ma ajute sa aduc firele in interior si sa le pun pe buton...:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Andi1066.jpg
Views:	38
Size:	488.3 KB
ID:	1455581   Click image for larger version

Name:	Andi1050.jpg
Views:	38
Size:	347.5 KB
ID:	1455582   Click image for larger version

Name:	Andi1065.jpg
Views:	46
Size:	396.1 KB
ID:	1455583  

andyskn is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 00:06   #434
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Am pus pe masina un singur cerculet,asa de proba, lipit cu scoch.Si am uitat, am si o varianta cu leduri rosii care mie imi place foarte mult dar nu am cu ce sa asortez rosu pe masina, in interior avand lumini albastre...nu prea se leaga de nimic rosu.Acum spuneti si voi ce parere aveti ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	26072010622.jpg
Views:	28
Size:	322.7 KB
ID:	1455601   Click image for larger version

Name:	26072010623.jpg
Views:	29
Size:	231.9 KB
ID:	1455602  

Last edited by andyskn; 06-05-10 at 00:12.
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 00:10   #435
crazyfornova

Stage 5
 
crazyfornova's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,479
Default Re: Street Racing Squad

voi faceti treburile astea in "subteran" ??
te-ai luat dupa tutorialu de pe youtube..
crazyfornova is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -