08-03-10, 00:05
|
#781
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of: [Fiat] [VW]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Asa , mai Dan indemanarea din cate am vazut si auzit a fost beton ,imi pare rau ca nu am reusit sa ajung am si eu stresurile mele ... sa compensez am facut galeria foto de acolo , pe site , asa rapid , felicitari concurentilor , a fost spectacol  , a si sa nu uit de tombola accelerate !!! premiile sunt oferite de detailing auto brasov
accesati http://accelerateclub.ro/ pt. mai multe detalii  
sa mai adaug la lista pt. 4tuning days : Dani , Adi , Rares ja Man !!
Last edited by db_freak; 08-03-10 at 00:14.
|
|
|
08-03-10, 08:28
|
#782
|
|
Accelarate Club Member
Stage 2
Join Date: Aug 2009
Posts: 65
Member of: [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
Originally Posted by db_freak
eu , cici , alex , cristi , razvan ... hai sa mai adaug !
|
Adi, Florin
|
|
|
08-03-10, 09:23
|
#783
|
|
Accelarate Club Member
 Stage 5
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,582
Member of: [VW] [4Rally] [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
Originally Posted by db_freak
Asa , mai Dan indemanarea din cate am vazut si auzit a fost beton ,imi pare rau ca nu am reusit sa ajung am si eu stresurile mele ... sa compensez am facut galeria foto de acolo , pe site , asa rapid , felicitari concurentilor , a fost spectacol  , a si sa nu uit de tombola accelerate !!! premiile sunt oferite de detailing auto brasov
accesati http://accelerateclub.ro/ pt. mai multe detalii  
sa mai adaug la lista pt. 4tuning days : Dani , Adi , Rares ja Man !!
|
+ ceva poze de la Women Racing Sfantu Gheorghe...
http://picasaweb.google.com/bogdan.f...fantuGheorghe#
|
|
|
08-03-10, 13:08
|
#784
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of: [Fiat] [VW]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
Originally Posted by Romario2004
Adi, Florin
|
asa asa .... in rest? se pare ca , nu se mai derajeaza sa citeasca topiucu ... asta e pacat ca am acceptat pe unii care au venit pt. stickere , le doresc la multi ani pe ziua de azi !!
si am cutter la mine tot timpul si le dau eu jos !
|
|
|
09-03-10, 09:35
|
#785
|
Stage 3
Join Date: May 2008
Posts: 99
Member of: [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
In legatura cu 4tuning acum depinde si in ce zi doritzi sa ajungetzi... Dupa cum bine stiti din cauza unor probleme tehnice ale masinii, nu voi putea participa la prima etapa CNCA in cadrul 4tuning  . Daca se va pleca si sambata si ar exista posibilitatea sa ma agatze si pe mine cineva .. ne auzim.
O zi buna!
|
|
|
09-03-10, 12:10
|
#786
|
|
Accelarate Club Member
Stage 2
Join Date: Aug 2009
Posts: 65
Member of: [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
ACCELERATE CLUB @ SFANTU GHEORGHE 07.03.2010
|
|
|
12-03-10, 15:40
|
#787
|
|
Accelarate Club Member
Stage 2
Join Date: Nov 2007
Posts: 55
Member of: [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
ce mai faceit mai astia cu acceleratia?
cine vine la 4 tuning days????????????????
|
|
|
12-03-10, 15:42
|
#788
|
|
Accelarate Club Member
Stage 2
Join Date: Nov 2007
Posts: 55
Member of: [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
apropo mi-am coborat ursu cu vre-o 3cm, si i-am intarit suspensia(ma laud si eu)
|
|
|
12-03-10, 15:42
|
#789
|
|
Accelarate Club Member
Stage 2
Join Date: Aug 2009
Posts: 65
Member of: [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Cauza accidentelor
- De ce credeţi că 90% dintre accidente sunt provocate de către şoferi īn stare de ebrietate?
- Deoarece atunci cānd sunt beţi īşi pun soţiile să conducă!
__________________
BMW E30 323i
|
|
|
12-03-10, 15:43
|
#790
|
|
Accelarate Club Member
Stage 2
Join Date: Nov 2007
Posts: 55
Member of: [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
eu merg sigur duminica, si ar fi fain sa fim mai multi!
|
|
|
12-03-10, 15:43
|
#791
|
|
Accelarate Club Member
Stage 2
Join Date: Nov 2007
Posts: 55
Member of: [Accelarate Club]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
tare faza cu accidentele
|
|
|
12-03-10, 17:05
|
#792
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of: [Fiat] [VW]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
buna treaba flo ... ne auzim pe mess diseara si facem o conferinta pt 4tuning days cine ce si cu ce , ok?
|
|
|
13-03-10, 23:36
|
#793
|
Stage 2
Join Date: Mar 2009
Posts: 58
|
Re: ACCELERATE PROJECT
salut
numele meu e iustin si as vrea sa intru in acest club pt asta as dori mai multe detalii va rog
un id de mess sa comunicam se poate?
|
|
|
13-03-10, 23:43
|
#794
|
Stage 2
Join Date: Mar 2009
Posts: 58
|
Re: ACCELERATE PROJECT
https://forum.4tuning.ro/229-masina-m...lu-justin.html
sal
tot eu iustin
ma gandeam ca vreti sa vedeti cum arata masina
iar parasolarul cu crazy team racers nu mai exista pe maisna k nu mai sunt in acel club .
|
|
|
14-03-10, 08:45
|
#795
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of: [Fiat] [VW]
|
Re: ACCELERATE PROJECT
detalii gasesti pe site la noi ...
parasolaul cu CTR? dc nu il mai ai?
Clubul asta nu e Pt. Parasolare si stickere ...
vad ca scrie braila la tine , stai prin bv?
id : accelerateproject si mai discutam acolo ....
|
|
|
|
|