Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Machete Auto > Vanzari Cumparari Machete

Vanzari Cumparari Machete Vanzari Cumparari Schimburi Machete

Reply
 
Thread Tools
Old 13-05-10, 21:32   #241
L4uR

Stage 5
 
L4uR's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,445
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

ultimele 3 posturi ...adica 2010 olfi si cel al meu...sa fie sterse am precizat in ultimul post de pe pagina precedenta faptul ca a confundat....el a facut poza respectiva cu cayenneul vopsit...inainte sa scrieti dati un refresh va rog...
L4uR is offline   Reply With Quote
Old 13-05-10, 21:35   #242
10lfy

Stage 5
 
10lfy's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by L4uR View Post
stai linistit...omu chiar a fost cu mine cand am luat cayenneul de la vopsit....el a facut poza respectiva....dar tot el stie si de q7ele negru ....si probabil se incurca...nu trebuie sa te ambalezi asa tare...stai relax...tiam zis iti trimit macheta imi primesc banii si cu asta basta....tiam zis de la inceput nustiu cat dureaza nu am avut ce sa iti fac...tia convenit a fost alegerea ta...o seara buna!....sper sa nu mai poluam topicul...gata ai anuntat lumea ce si cum e de ajuns..nu are rost sa te certi aici atata timp cat e doar pentru feedback....exista messul...telefonul ....private messages...mail...multe medote...

poi s a bagat aiurea fara sa stie despre ce e vorba, deci e clar ca nu a fost instruit cum trebuie Iar partea cu macheta si cu banii e urmatoarea : imi trimiti macheta cum ti am trimis o , iti dau banii la care ne am inteles"...sper ca ai inteles ideea...
Pe mess ma ai pe invisible, la tel te am sunat azi de 3 ori si nu mi ai raspuns, PM dau singur, numai aici putem vorbi si noi......sa stie si lumea ca poate mai trimite cineva vreo macheta intr-adevar scumpa si nu cred ca i ar conveni sa i o trimiti fara roti inapoi sau fara capota

Quote:
Originally Posted by L4uR View Post
ultimele 3 posturi ...adica 2010 olfi si cel al meu...sa fie sterse am precizat in ultimul post de pe pagina precedenta faptul ca a confundat....el a facut poza respectiva cu cayenneul vopsit...inainte sa scrieti dati un refresh va rog...
Deci cum si cand imi trimiti macheta L4uR ?
__________________

www.folii-auto.com/galerie/
10lfy is offline   Reply With Quote
Old 14-05-10, 06:03   #243
L4uR

Stage 5
 
L4uR's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,445
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

daca el a fost instruit inseamna ca ma lupt cu morile de vant...
L4uR is offline   Reply With Quote
Old 14-05-10, 20:40   #244
10lfy

Stage 5
 
10lfy's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 415
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Quote:
Originally Posted by L4uR View Post
daca el a fost instruit inseamna ca ma lupt cu morile de vant...

Deci cand imi trimiti macheta ca deja imi pierd rabdarea...pe 19 se face o luna de cand am trimis o...?
10lfy is offline   Reply With Quote
Old 21-05-10, 23:12   #245
10lfy

Stage 5
 
10lfy's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 415
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
RECOMAND PEPSIMAN , vânzător de nota 10 !!!!!
Am luat si eu de la Pepsi, nota 10 da.
Si o dovada de nesimtire fara limite: KAGULA_89 a bagat iar la vanzare Impreza alba pe care mi a zis de 2 ori ca mi a trmis o E criminal omul, chiar nu l inteleg criminal sau retard cum zicea un prieten Scuze milliondollarbaby dar ma intelegi tu
10lfy is offline   Reply With Quote
Old 31-05-10, 21:29   #246
10lfy

Stage 5
 
10lfy's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 415
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Multe minusuri ------ pentru topicul lui L4uR
Masina a stat la el 40 de zile, vopsita penal si returnata fara oglinzi.
10lfy is offline   Reply With Quote
Old 03-06-10, 22:01   #247
mikkado

Stage 5
 
mikkado's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 367
Member of:
[DACIA]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Un - pentru Strada, neseriozitate.Ba vinde, ba nu mai vinde, ba e scump la posta romana, si tot asa..Deci....
mikkado is offline   Reply With Quote
Old 04-06-10, 08:04   #248
strada

Stage 5
 
strada's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 639
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Quote:
Originally Posted by mikkado View Post
Un - pentru Strada, neseriozitate.Ba vinde, ba nu mai vinde, ba e scump la posta romana, si tot asa..Deci....
da...merit un minus.mi-l acord eu.da nu pot sa dau o macheta pe nimic.
strada is offline   Reply With Quote
Old 04-06-10, 08:33   #249
mikkado

Stage 5
 
mikkado's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 367
Member of:
[DACIA]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Quote:
Originally Posted by strada View Post
da...merit un minus.mi-l acord eu.da nu pot sa dau o macheta pe nimic.
Ti-am oferit 30 de ron pe o macheta 1/24, daca tu asta consideri a fi un nimic, atunci sa fii sanatos.Oricum pentru mine subiectul e inchis.
mikkado is offline   Reply With Quote
Old 11-06-10, 18:59   #250
web2andrei

Stage 3
 
web2andrei's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 150
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

sharky-vw neserios. Ma face sa ii retin un produs 2 saptamani dupa care nu mai raspunde la mesaje. Trageti voi concluzia.
web2andrei is offline   Reply With Quote
Old 16-07-10, 10:45   #251
aokimare

Stage 5
 
aokimare's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 5,291
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

un mare minus ptr LEHANU TRAIAN
Zici ca e in varsa si ar trebui sa fie mai serios....sunt pe forum pusti de 15 ani cu mai mult bun simt

M-a sunat ptr Aston Martin, mesaje, s-a targuit, tot tacamul....iar azi ce sa vezi.....macheta a venit inapoi....

eu tot asteptam banii, si i-am dat PM...dom'le ai primit marfa??? ceva vesti??



i-am trimis PM, l-am sunat...nimic...pauza totala - deci aveti grija.....sa nu va luati plasa de la domnu' asta cum am patit eu...
__________________

ORICINE VREA CEVA CU MINE POATE SA MA SUNE
DACA NU RASPUND POATE SA INCERCE DIN NOU
0722277200

Machetele mele
aokimare is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 01:42   #252
aokimare

Stage 5
 
aokimare's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 5,291
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

plus maaaaaare ptr costi (alias 2010) -
plus ptr VRS - rapid si eficient
plus ptr OVIBONAPARTE -
plus ptr cotabitza

si vreau sa lamuresc ceva - legat de Leahu Traian...am reusit pana la urma sa vorbes cu el....se pare ca a fost o neintelegere - cu toate ca mi-a dat adresa ptr a trimite macheta in final nu a fost sigur ca o vrea 100% - ceea ce eu nu am mai inteles si am trimis-o
oricum mi-a promis ca se va achita de datorie morala si materiala cu alta ocazie.
Ce si cum va fi - vom vedea
aokimare is offline   Reply With Quote
Old 02-08-10, 21:17   #253
FED express
Old School Cars

Stage 5
 
FED express's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 5,265
Member of:
[Colectionar Machete]
[Old School Cars]
[FORD]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Azi am primit coletul de la pytbull.Am fot putin dezamagit.Nu stiu daca e vina lui sau a celor de la Posta, dar hartia era foarte slaba.Inauntru m-a deranjat cel mai tare ca machetele erau lipite cu scotch.Au ramas urme urate pe caroserie si pe geamuri.
Asta a fost odata, acum vreau sa zic cam-a spuarat faptul ca la o atenta examinare a machetei BMW am observat vopsea sarita la rama de la parbriz si la usa din dreapta.Pe usa din stanga sunt niste zgarieturi.Macheta probabil ca oricum o luam, dar m-a deranjat ca nu a spus absolut nimic de treaba asta.Suruburile la Bmw sunt ruginite si ma gandesc ca puteam sa stiu si eu de asta.Nu cred ca era mare secret.
In al treilea rand m-a deranjat faptul ca atunci cand a deschis thread-ul de vanzare al mechetelor(prima data) m-am anuntat de vreo 2 ori si am zis ca vreau BMW 635.M-a ignorat complet si cat timp am fost plecat l-a vandut altcuiva.
Vreau sa stie ca nu am nimic cu el, dar lucrurile astea m-au deranjat umpic, si prim intermediul acestui mesaj vreu sa-l sfatuiesc sa fie umpic mai atent la alte vanzari/cumparari.
posibil sa zica acum ca acele zgarieturi/sau vopsea sarita vor fi de la transport.Nu stiu si nu merita sa ne certam pe tema asta.Atat vreau sa zic.ca sa fii mai atent pytbull si pana la urma e bine ca nu m-am trezit cu o caramida in colet.numai bine, Emil.
FED express is offline   Reply With Quote
Old 05-08-10, 09:19   #254
2010

Stage 5
 
2010's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 20,550
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Dau si eu un mare plus dar si un minus mai mic pentru PyttBull, la fel neintelegere la costul transportului si lipsa suporti stegulete
Astept o reducere data viitoare..
2010 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-10, 09:34   #255
CIPONE

Stage 5
 
CIPONE's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,452
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Quote:
Originally Posted by FED express View Post
Azi am primit coletul de la pytbull.Am fot putin dezamagit.Nu stiu daca e vina lui sau a celor de la Posta, dar hartia era foarte slaba.Inauntru m-a deranjat cel mai tare ca machetele erau lipite cu scotch.Au ramas urme urate pe caroserie si pe geamuri.
Asta a fost odata, acum vreau sa zic cam-a spuarat faptul ca la o atenta examinare a machetei BMW am observat vopsea sarita la rama de la parbriz si la usa din dreapta.Pe usa din stanga sunt niste zgarieturi.Macheta probabil ca oricum o luam, dar m-a deranjat ca nu a spus absolut nimic de treaba asta.Suruburile la Bmw sunt ruginite si ma gandesc ca puteam sa stiu si eu de asta.Nu cred ca era mare secret.
In al treilea rand m-a deranjat faptul ca atunci cand a deschis thread-ul de vanzare al mechetelor(prima data) m-am anuntat de vreo 2 ori si am zis ca vreau BMW 635.M-a ignorat complet si cat timp am fost plecat l-a vandut altcuiva.
Vreau sa stie ca nu am nimic cu el, dar lucrurile astea m-au deranjat umpic, si prim intermediul acestui mesaj vreu sa-l sfatuiesc sa fie umpic mai atent la alte vanzari/cumparari.
posibil sa zica acum ca acele zgarieturi/sau vopsea sarita vor fi de la transport.Nu stiu si nu merita sa ne certam pe tema asta.Atat vreau sa zic.ca sa fii mai atent pytbull si pana la urma e bine ca nu m-am trezit cu o caramida in colet.numai bine, Emil.
Subscriu in totalitate!
CIPONE is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -