Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Anunturi Auto VW

Anunturi Auto VW Masini VW de vanzare si piese pentru VW

Reply
 
Thread Tools
Old 18-01-13, 20:31   #16
TwentyOne
VW Driver

Stage 5
 
TwentyOne's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 736
Member of:
[VW]
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

Esti foarte ((serios)), ti-am cerut un nr de tel de la 10.20, ti-am lasat eu unul, si acum imi spui ca ai vandut-o..puteai sa specifici ca anuntul e doar pentru Curtea de Arges, sa nu mai incurci lumea
TwentyOne is offline   Reply With Quote
Old 18-01-13, 20:38   #17
vw_gti

Stage 1
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 11
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

Amice goshy...stiu ff bine ce vorbesc...vrei sa spui ca nu ai vandut la niste baieti din mioveni suspensia reglabila cu bielete reglabile?Suspensia ta avea un amortizor distrus si tu stiai asta..iar acum baietii au luat niste arcuri de la tine sau invers si tot ai ramas dator la ei.

Macar ai bunul simt si nu te mai tine contra.

Daca vrei iti spun detaliat si celelalte cazuri dar nu mai vad rostul.

In ceea ce priveste vanzarea navigatiei,am vandut-o unui user care mi-a trimis adresa inaintea ta dar nu vazusem mesajul.Deci corect si ca sa fiu serios am dat-o primul client hotarat...si clientul este de la fetesti si nu C de arges.
vw_gti is offline   Reply With Quote
Old 18-01-13, 20:44   #18
sharky-vw

Stage 5
 
sharky-vw's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 873
Member of:
[VW]
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

....sterge-te la gura...si citeste....jantele ATS Classic....nu au ajuns....ci le-am dus la jumatatea autrostrazii, unde m-am intalnit cu cel care le-a luat...special sa nu existe discutii(lucru intamplat acum....4 ani???...)nu m-a sunt nici macar pana in ziua de azi cineva sa imi spuna ca a fost vreo problema...jantele nu au fost reconditionate de mine(am curatat doar buzele) se poate dovedi cu o multime de poze cu starea jantelor, facute inainte ca eu sa le primesc...asa le-am luat...asa le-am dat...nu puteam merge cu ele pe masina......cheile pentru jantele oz....au fost trimise la proprietar...proprietarul nu a ridicat coletul (a stat in depozit peste 2 saptamani), am platit depozitarea +tur retur...asadar, domnule avocat....sustineti-va si dumneavoastra punctul de vedere!

Tinand cont, de ce fac, in atelierul meu, nici macar un client care a avut vreo problema si a venit si a spus..nu a plecat cu problema nerezolvata, sub orice forma, lucrare refacuta gratis,banii dati inapoi...etc!



exact ce spuneam....nu stii ce vorbesti!!!suspensia s-a vandut fara bielete, bieletele au ajuns in cu totul alta parte, amortizoarele(nu arcurile..despre ce arcuri vorbesti?) au fost cumparate si achitata valoarea care s-a cerut!asadar...



Rog un moderator sa curete topicul, a degenerat mult prea mult!
__________________
Golf MK1 '77 1.3 NZ Turbo ]Reconditionez jante , POLISH!Sablat!Indreptat!Vopsit! Materiale profesionale!

www.dubgarage.ro <<<<----lucrarile mele

Last edited by sharky-vw; 18-01-13 at 20:56.
sharky-vw is offline   Reply With Quote
Old 18-01-13, 20:49   #19
goshy

Stage 5
 
goshy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,249
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

vezi ca vorbesti mult, prost si fara rost! reglabila aia asa o luasem si la fel cum am luat-o am si dat-o, am luat-o de buna, am dat-o de buna, mai departe nu stiu... bieletele le-am dat la Craiova, omu` nu s-a plans de nimic... "baietii"- nu exista niciun baiat care a luat arcuri de la mine... de la Mioveni am luat niste amortizoare si daca acel baiat nu stie si nu intelege ca datorita serviciului a trebuit sa plec, nu i-am dat banii, dar eu am pus mana pe amortizoare abia cand m-am intors acasa si atunci i-am si dat banii, acele amortizoare au stat la altcineva pana m-am intors eu, deci cum spuneam nu te mai lua tu dupa vorbe si-mi strica mie imaginea "amice"... in rest ce am trimis si am primit de pe net nu s-a plans nimeni de prin Timisoara, Bucursti, Arad si pe unde am mai trimis
__________________

VolksWagen Bora variant 1.9 TDI
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...-bora-tdi.html


Reconditionez jante, polish, sablat, indreptat, vopsit... Materiale profesionale!
https://www.facebook.com/pages/Recond...09226669120009

Last edited by goshy; 18-01-13 at 20:53.
goshy is offline   Reply With Quote
Old 18-01-13, 21:02   #20
TwentyOne
VW Driver

Stage 5
 
TwentyOne's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 736
Member of:
[VW]
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

Quote:
Originally Posted by vw_gti View Post
In ceea ce priveste vanzarea navigatiei,am vandut-o unui user care mi-a trimis adresa inaintea ta dar nu vazusem mesajul.Deci corect si ca sa fiu serios am dat-o primul client hotarat...si clientul este de la fetesti si nu C de arges.
Asa e, scuze..nu ai cum sa vezi cand ai un mesaj privat, iti apare ditamai banda galbena in pagina, e greu de vazut..dar deh...trebuie sa te cred, tu preferi sa trimiti colete in tara, primul pe care il aud ca prefera asta...bafta la vanzare, scuze de deranj
TwentyOne is offline   Reply With Quote
Old 19-01-13, 08:49   #21
vw_gti

Stage 1
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 11
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

@ sharky-vw...vrei cu tot dinadinsul sa te faci de ras...vrei sa iti enumar cateva dintre lucrarile tale facute profi sau alte "combinatii" cand ai pacalit lumea?Eu nu vreau sa intru in detalii cu tine si cu atat mai mult aici

Frumos din partea voastra ar fi fost sa intelegeti canu vreau sa fac afaceri cu astfel de oameni neseriosi si mincinosi.
vw_gti is offline   Reply With Quote
Old 19-01-13, 09:33   #22
sharky-vw

Stage 5
 
sharky-vw's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 873
Member of:
[VW]
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

"Combinatiile" pe care le fac eu...nu cred ca te privesc pe tine, nu?nu te-am angajat ca avocat si nu vad de ce vorbesti in numele altor persoane.aaa...sau tu esti unul din aia care vrea lucrari facute gratis, la cea mai buna calitate si cu cele mai bune materiale...cand vrei, iti fac cunostinta cu cateva ZECI de lucrari care de ani de zile ocupa desktop-ul multor pasionati ...doar spune
sharky-vw is offline   Reply With Quote
Old 19-01-13, 10:31   #23
sharky-vw

Stage 5
 
sharky-vw's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 873
Member of:
[VW]
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

ai dreptate....am pacalit lumea...si "lumea" nu a avut avocat si te-a pus pe tine....sa ma fac de ras singur...priveste...si cand vezi masinile astea live...mai priveste o data in amanunt...daca esti dispus sa continuam discutia, in fiecare ora ...iti pun poze cu cate trei lucrari...ce zici...?

Priveste >>>>>>>
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	282344_462190810498125_1952075215_n.jpg
Views:	28
Size:	62.3 KB
ID:	2663655   Click image for larger version

Name:	301818_376922292356601_1054783036_n.jpg
Views:	32
Size:	133.8 KB
ID:	2663656   Click image for larger version

Name:	482959_427476227315837_667377872_n.jpg
Views:	28
Size:	78.2 KB
ID:	2663657  

sharky-vw is offline   Reply With Quote
Old 19-01-13, 11:40   #24
goshy

Stage 5
 
goshy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,249
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

+ una a mea din trecut
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	26062011.jpg
Views:	28
Size:	189.0 KB
ID:	2663679   Click image for larger version

Name:	IMG_5491.jpg
Views:	27
Size:	1.38 MB
ID:	2663681   Click image for larger version

Name:	22072011(005).jpg
Views:	27
Size:	216.2 KB
ID:	2663682  

goshy is offline   Reply With Quote
Old 19-01-13, 20:57   #25
vladucutz

Stage 5
 
vladucutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,655
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

Ce s-a muncit la jantele lui Alex?ca alea au fost cumparate de noi...
vladucutz is offline   Reply With Quote
Old 19-01-13, 21:57   #26
sharky-vw

Stage 5
 
sharky-vw's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 873
Member of:
[VW]
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

daca nu stii, nu vorbi...cine a spus ca la masina lui alex am facut jantele?sunt multe altele facute de mine la acea masina...deci...nu vad rostul interventiei tale...ornamente bord,volan,comenzi semnalizare....etc..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	61464_456806937703179_759111447_n.jpg
Views:	36
Size:	79.9 KB
ID:	2664238  
sharky-vw is offline   Reply With Quote
Old 20-01-13, 12:52   #27
vladucutz

Stage 5
 
vladucutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,655
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

Pai acolo ai pus poza cu exteriorul si acolo se vad doar elementele care sunt noi ,elemente de care nu te-ai atins.nu vad de ce te aprinzi.eu am comentat la poza postata de tine .
Iar tu ai muncit la "ornamente bord,volan,comenzi semnalizare" butoane radio si poate alte cateva mici elemente pentru ca totul a fost luat de nou.
__________________
1.8T

Last edited by vladucutz; 20-01-13 at 12:54.
vladucutz is offline   Reply With Quote
Old 20-01-13, 13:23   #28
goshy

Stage 5
 
goshy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,249
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

vladucutz, eu nu inteleg faptul pt care te bagi in seama singur? vrei cumva sa-ti cresti nr de postari, sau?... esti cumva implicat in toata povestea asta, te roade ceva?... pur si simplu nu inteleg de ce te bagi in seama cu japca
goshy is offline   Reply With Quote
Old 20-01-13, 13:32   #29
sharky-vw

Stage 5
 
sharky-vw's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 873
Member of:
[VW]
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

Cutie viteze, oglinzi...elementele la care am lucrat eu se numesc reconditionate....deci nu au fost noi...nu vad care este treaba ta in toata aceasta poveste, daca ai vreun dubiu si nu iti da numarul de piese facute la broscuta lui Alex(facebook/60bug, aici se vede exact ce si cine a facut), suna-l!nu am nevoie de avocat...asa ca las-o moarta!

Last edited by sharky-vw; 20-01-13 at 13:35.
sharky-vw is offline   Reply With Quote
Old 20-01-13, 13:47   #30
vladucutz

Stage 5
 
vladucutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,655
Default Re: Vand navigatie color MFD Vw golf 4

Ma irita faptul ca ne laudam cu lucruri pe care nu le-am facut noi...tu cu faruri si jante( jante pe care nu le-ai avut niciodata dar tu aveai poze cum ca gata,sunt deja pe masina) iar poza cu broasca era postata in ideea " ia uite ce jante am facut eu...si ele asa au venit de noi".Ca s-a lucrat la alte piese,e alta treaba,poza postata se referea la jante sau bari,piese de care nu s-a atins nimeni.

Aaa..si nu ma bag in seama cu japca.pur si simplu nu suport mincinosii

Asta e tot ce am avut de zis.Cred ca am fost destul de clar.

O zi buna tuturor
vladucutz is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -