Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Anunturi Auto VW

Anunturi Auto VW Masini VW de vanzare si piese pentru VW

Reply
 
Thread Tools
Old 14-05-09, 19:20   #1
xpert_customs

Stage 5
 
xpert_customs's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 697
Member of:
[VW]
Default Cumpar suspensie sport fata pentru golf 1

de preferinta reglabila si ideal sa fie koni...dar in principiu accept orice este ok...ma intereseaza numai fata sau toata suspensia daca e la un pret fara concurent...astept...pm sau pe ym: gyoisstrong
__________________
Mess with the best...die like the rest...
xpert_customs is offline   Reply With Quote
Old 17-05-09, 21:41   #2
djhojd

Stage 5
 
djhojd's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 985
Default Re: Cumpar suspensie sport fata pentru golf 1

iti pot aduce la 250euro sport reglabila noua pe comanda, 0722 289 738 pt detalii
djhojd is offline   Reply With Quote
Old 17-05-09, 23:21   #3
xpert_customs

Stage 5
 
xpert_customs's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 697
Member of:
[VW]
Default Re: Cumpar suspensie sport fata pentru golf 1

stiu..si sunt interesat....dar vream pentru moment ceva sh sa fie...ca am de investit mult.....miam luat motor..carburi....axa...roti...etc....deci...no money for now...
xpert_customs is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 00:08   #4
djhojd

Stage 5
 
djhojd's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 985
Default Re: Cumpar suspensie sport fata pentru golf 1

ok, nici o problema, cand te pot ajuta stii unde ma gasesti ...vad ca ai planuri mari pentru masinutza sa ai bafta la proiect!
djhojd is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 00:20   #5
xpert_customs

Stage 5
 
xpert_customs's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 697
Member of:
[VW]
Default Re: Cumpar suspensie sport fata pentru golf 1

mc mc...dami te rog detalii despre suspensie....este dinaia la 200 de euro in germania?...zimi o firma producatoare si cat coboara..poate ne combinam....
xpert_customs is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 00:45   #6
djhojd

Stage 5
 
djhojd's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 985
Default Re: Cumpar suspensie sport fata pentru golf 1

firma de pe suspensie este RaceLand, coboara maxim 90mm insa doar 75mm e recomandat de TUV, nu este o suspensie care sa faca diferenta pe circuit insa e suficient de dura pentru o masina de zi cu zi pt drumurile noastre si e suficient de dura pentru a nu face balans mare la masini joase si da este din germania, am vandut multe pentru a spune ca isi merita toti banii, eu am o masina la care tin si ma intereseaza ce piese cumpar pentru ea si mi-as mai lua si a 2 a oara aceeasi suspensie care o am si acum tot de la RaceLand, nu as merge pe varianta profesionala si scumpa gen KW, KONI, etc. pentru ca de banii aia schimb 3 suspensii de genu asta si sigur KW ul nu le-a testat pe drumurile noastre

Last edited by djhojd; 18-05-09 at 00:47.
djhojd is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -