Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 19-01-12, 18:13   #211
apache

Stage 5
 
apache's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,150
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

am nevoie de niste informatii de la cineva care face taxi independent, sau la Ro.
apache is offline   Reply With Quote
Old 19-01-12, 19:14   #212
djandrewbv

Stage 4
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 174
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Quote:
Originally Posted by brasov 90 View Post
Salut cumpar supapa din poza.Daca aveti de vanzare sau idee unde pot gasi va rog sa ma contactati la nr 0752690502 sau pm.Masina opel calibra 2.0 ecotec.
Salut, ai incercat la dezmembrarile din Brasov si Sacele??In Brasov, gasesti pe str. Fundatura Harmanului, acolo din ce stiu sunt 2, mai este unul pe str. Feldioarei(dupa DSV, bartolomeu), pe str 13 Decembrie mai este unul, dupa ce treci de statia de capat a autobuzelor(spre Sampetru). In sacele la Bobes(dar pune piesa pe masina inainte sa ii dai toti banii) sau la intrare in Sacele mai este unul la "Italianu". O seara buna!
djandrewbv is offline   Reply With Quote
Old 19-01-12, 20:16   #213
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Quote:
Originally Posted by apache View Post
am nevoie de niste informatii de la cineva care face taxi independent, sau la Ro.
Ce informatii ai nevoie?
Flow is offline   Reply With Quote
Old 22-01-12, 17:07   #214
me_maxis

Stage 4
 
me_maxis's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 226
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

salut am un g3 ptr care as vrea un motor 1600 benzina si o trapa saau mecanismu de pe partea dreapta a si daca tot sunt aici poate are cineva usa stanga fata ms
me_maxis is offline   Reply With Quote
Old 22-01-12, 17:37   #215
brasov 90

Stage 1
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 10
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Quote:
Originally Posted by djandrewbv View Post
Salut, ai incercat la dezmembrarile din Brasov si Sacele??In Brasov, gasesti pe str. Fundatura Harmanului, acolo din ce stiu sunt 2, mai este unul pe str. Feldioarei(dupa DSV, bartolomeu), pe str 13 Decembrie mai este unul, dupa ce treci de statia de capat a autobuzelor(spre Sampetru). In sacele la Bobes(dar pune piesa pe masina inainte sa ii dai toti banii) sau la intrare in Sacele mai este unul la "Italianu". O seara buna!

Mersi mult...imi trimite un baiat din bucuresti supapa.La noi nu am gasit pe la dezmembrari
brasov 90 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-12, 17:54   #216
SethBv

Stage 5
 
SethBv's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 306
Member of:
[VW]
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Stie cineva vreun strungar bun in brasov? Am nevoie de 2 reductii.
SethBv is offline   Reply With Quote
Old 24-01-12, 22:59   #217
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Murariu - in curtea lui Maxipaint,in spatele halei
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 27-01-12, 19:33   #218
tavi_cc

Stage 3
 
tavi_cc's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 79
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Quote:
Originally Posted by tavi_cc View Post
Caut second hand un costum piele pentru un naked,ghete(42) si o casca bunicica. Tavi
p.s:am 181cm si 89 kg astept p.m cu date de contact cine are ceva din lista de mai sus
Casca am achizitionato,ramane valabil costumul sau macar o geaca.plus ghetele.E sezonul vanzarilor,e imposibil sa nu aveti ceva prin garaj,casa,pe la vecini etc0753402160 Tavi
__________________
A dracu domne ce ti-e si cu poluarea asta....deunazi desfac o conserva iar inauntru ce sa vezi...numai ulei si pesti morti !!!
tavi_cc is offline   Reply With Quote
Old 27-01-12, 21:02   #219
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Quote:
Originally Posted by tavi_cc View Post
Casca am achizitionato,ramane valabil costumul sau macar o geaca.plus ghetele.E sezonul vanzarilor,e imposibil sa nu aveti ceva prin garaj,casa,pe la vecini etc0753402160 Tavi
Ai fost la Edi (Ochiu) la magazin (13 decembrie) ? Tin minte ca avea ce cauti tu.
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 28-01-12, 08:05   #220
tavi_cc

Stage 3
 
tavi_cc's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 79
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

La edi/alex am fost chiar si ieri.El din pacate nu are ce imi doresc si oricum este axat mai mult pe partea tehnica,consumabile etc.Oricum il recomand ca avand preturi foarte bune.Combinezoane sau ghete insa nu prea are.Am totusi o promisiune de la un coleg de forum,sa vedem cum se va concretiza Am fost si la mymoto insa cam piperate preturile pt niste costume si ghete nitro sau mai stiu eu ce wanna be.Astept,inca nu a venit sezonul motoarelor Cu stima,Tavi
tavi_cc is offline   Reply With Quote
Old 31-01-12, 18:50   #221
apache

Stage 5
 
apache's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,150
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Caut coleg taxi pentru program 12 ore. Planul este de 45 lei . Masina este pe gaz
apache is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 20:05   #222
tavi_cc

Stage 3
 
tavi_cc's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 79
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Quote:
Originally Posted by tavi_cc View Post
La edi/alex am fost chiar si ieri.El din pacate nu are ce imi doresc si oricum este axat mai mult pe partea tehnica,consumabile etc.Oricum il recomand ca avand preturi foarte bune.Combinezoane sau ghete insa nu prea are.Am totusi o promisiune de la un coleg de forum,sa vedem cum se va concretiza Am fost si la mymoto insa cam piperate preturile pt niste costume si ghete nitro sau mai stiu eu ce wanna be.Astept,inca nu a venit sezonul motoarelor Cu stima,Tavi
Am rezolvat problema costumului,castii,ghetelor.Multumesc colegilorAcum mai am o problema,trebuie sa fac itp-ul motocicletei in regim de urgenta,nu de alta dar imi expira autentificarea.Am tot dosarul complet de transcriere proprietar inafara de itp-ul motocicletei.Deci un loc unde as putea face?La pop autoservice (langa rar) nu merge standul de frane momentan.Am inteles ca spre ghimbav la agro barsa se mai poate face?Multumesc anticipat de info
tavi_cc is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 21:25   #223
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Incinta Agro Barsa 100% la statia mica de ITP.
Flow is offline   Reply With Quote
Old 15-02-12, 16:46   #224
BV21DZD

Stage 4
 
BV21DZD's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 170
Member of:
[Opel]
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Salut!
Are cineva idee unde gasesc de cumparat intaritor pentru fibra de sticla? Mi-ar trebui cam jumatate de litru.
BV21DZD is offline   Reply With Quote
Old 16-02-12, 12:16   #225
Alex.T

Stage 4
 
Alex.T's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 294
Member of:
[DACIA]
Default Re: Am nevoie de../ Caut..

Un pot sa testez si eu niste injectoare 1.8 benzina? Am fost la bosch pe baba novac si cica nu fac benzinare...
Alex.T is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -