Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-12-10, 19:44   #256
sKyNeT

Stage 5
 
sKyNeT's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,877
Member of:
[Honda]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Boicot Benzinărie

Sa moara bibi daca am stiut. Data viitoare dati si voi un semn ca vin.
sKyNeT is offline  
Old 28-12-10, 19:48   #257
B 83 RMJ

Stage 5
 
B 83 RMJ's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 512
Default Re: Boicot Benzinărie

asa am zis si noi care am fost acolo, ca a fost prea din scurt, de pe 26 pe 28 a fost prea repede si sunt si sarbatorile acum. mai incercam o data, dar trebuie sa facem rost de autorizatie de la primarie (djjony stie ce si cum) ca sa nu avem probleme, si cum zicea si djjony sa facem o coloana prin oras cu afise pe masini. asa nu mai avem probleme, azi ne asteptau jandarmii la sala sporturilor, probabil au citit pe forum. si facem lista, nume si nr de telefon, cine zice ca vine si nu apare il sunam sa ii aducem aminte. sa fim macar 15-20 masini la prima 'iesire' ca pe urma se aduna lumea.

putem incepe de acuma, propunem o data? sa fie macar o luna de acum incolo ca sa putem sa ne organizam si sa vada mai multa lume...
B 83 RMJ is offline  
Old 28-12-10, 21:33   #258
coni

Stage 4
 
coni's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 205
Default Re: Boicot Benzinărie

ca intodeauna vorba multa si fapte deloc,continuati tot asa
coni is offline  
Old 28-12-10, 21:44   #259
costinbv
Mercedes Driver

Stage 5
 
costinbv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,157
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[DACIA]
[MERCEDES]
[4Wheels]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by coni View Post
ca intodeauna vorba multa si fapte deloc,continuati tot asa
daca tot nu veniti nu mai comentati aiurea pt ca nu se pot face treburi calumea din cauza unor oameni ca voi...daca nu va puteti mobiliza nici macar la niste treburi care macar var putea folosi atunci ce mama dracu sa va mai cerem

macar am facut ceva folositor daca tot ati stat acasa la caldurica(in timp ce noi va asteptam) asa ca am fost la o cafea la macromall cu totii si am facut si niste gogosele pe acolo
__________________

Low bitch
1994 Mercedes Benz w202 C180 Classic 122HP - Gold Pearl (under construction)

2012 Range Rover Sport SE SDV6 3.0 Black Pearl
2007 Smart ForFour 1.3 Pulse 110HP Black & Silver
2006 SSangYong Rexton 2.7 XDi 180HP Candy Black Paint
1969 Dacia 1100 1.1 ~30HP X2
costinbv is offline  
Old 28-12-10, 22:08   #260
Robert Coca
Peugeot Driver

Stage 5
 
Robert Coca's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 2,062
Member of:
[4Rally]
[PEUGEOT]
Default Re: Boicot Benzinărie

Vezi ca nea' ala de sus a fost.
Robert Coca is offline  
Old 28-12-10, 22:15   #261
ROAD EMPIRE
Dacia Driver

Stage 5
 
ROAD EMPIRE's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,563
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie

Fratilor nu va lasa-ti,incepe incet incet in toateorasele din tara!
ROAD EMPIRE is offline  
Old 28-12-10, 22:16   #262
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

si noi am fost putini dar va garantez data viitoare cind ies pe strada o sa iasa tota tara o sa vedeti ceva ce nu sa mai vazut in rominia
http://www.bzi.ro/zeci-de-soferi-au-...o-video-201254
cu lanturi la miini si la picioare am sa tiri o masina ciuruita si vopsita in drapelul romaniei si urc pe unu imbracat in moartea cu fata lui boc pe el si sa ma biciuiasca si pe drumul care am sa il parcurg o sa mi se alature mai multi prieteni la fel ca mine cu lanturi la miini si picioare sa tragem dupa noi ciuveiul ala de masina
si garante ca dupa aia o sa inteleaga toti
mergeam pe strada si se uita lumea la mine de parca eram de pe alta planeta si puneau capurile in jos cind ajungeau in fata noastra si eram 2 oameni cu drapelul romaniei gaurit ca la revolutie imi era greata cind ii vedeam cum reactioneaza si tin sa cred ca 90% din romani au creerele spalate lli sa indus ideea '" e bine asa decit mai rau "
credeti ? asteptati sa fie mai bine fara sa faceti nimic : ASTEPTARE PLACUTA INCONTINUARE
criminales is offline  
Old 28-12-10, 22:33   #263
costinbv
Mercedes Driver

Stage 5
 
costinbv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,157
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[DACIA]
[MERCEDES]
[4Wheels]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Robert Coca View Post
Vezi ca nea' ala de sus a fost.
imi cer scuze atunci inseamna ca nul stiu dupa nume
costinbv is offline  
Old 28-12-10, 22:51   #264
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Boicot Benzinărie

Romanul mereu o sa aiba o scuza pentru orice in astfel de momente se vede unitatea oamenilor ... in brasov sa vazut azi si vedem mai incolo ce o sa iasa . Multe multumiri celor care au venit si scuze ca am intarziat, probleme cu masinuta :-<
Cipri10 is offline  
Old 28-12-10, 22:57   #265
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Syc@ View Post
Pai nu vezi ca prea li se umfla vena la unii paici pe tema asta nu alimentezi u de 50 lei il doare pala in cur de tine ca oricum vin 50 cu camioanele care alimenteaza 500 litri la BV si la Arad mai baga cate 1000l de fiecare caciula, mama si ce afacere am facut au pierdut aia de la OMV 500 ron de la 10 fraieri care nu alimenteaza 3 zile scandal trebuie sa faca transportatorii nu noi dai o sa fim bagati in seama dak facem revolutie altfel o fim in zeama.
Noi macar facem ceva, sau incercam sa facem ceva, tu stai frumos in cur pe canapea si te uiti cu creste pretul combustibilului. Felicitari.
Legat de tigari si benzina cred ca benzina este de 1000 de ori mai folositoare ca tigarile si dupa mine sa faca 1000 de lei pachetul de tigari .
Cipri10 is offline  
Old 28-12-10, 22:59   #266
costinbv
Mercedes Driver

Stage 5
 
costinbv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,157
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[DACIA]
[MERCEDES]
[4Wheels]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Cipri10 View Post
Noi macar facem ceva, sau incercam sa facem ceva, tu stai frumos in cur pe canapea si te uiti cu creste pretul combustibilului. Felicitari.
Legat de tigari si benzina cred ca benzina este de 1000 de ori mai folositoare ca tigarile si dupa mine sa faca 1000 de lei pachetul de tigari .
taci ma ca tu nu fumezi)sau cel putin nu team vazut fumand)
costinbv is offline  
Old 28-12-10, 23:01   #267
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Boicot Benzinărie

Mai bine fumam, eram mai sanatos, fumatul pasiv e mult mai daunator, si momentan fumatul domnului Syc@ ma omoara mai mult pe mine decat il omoara pe el emisiile de la masina mea .

Si n-ai vrea sa te lasi de fumat ? Ca la 100 de lei pachetul de tigari sigur nu mai fumezi ), in felul acesta scade poluarea si mor mai putini oameni. Si era ca un raspuns pentru ce zicea Syc@ legat de benzina si tigari, pentru ca nu ma intereseaza absolut deloc pretul tigarilor, sa le faca si 1 leu dupa mine, dar sa nu bage combustibilul cu 500 de lei litru .

Last edited by Cipri10; 28-12-10 at 23:08.
Cipri10 is offline  
Old 28-12-10, 23:37   #268
djjohnbv

Stage 2
 
djjohnbv's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 50
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
si noi am fost putini dar va garantez data viitoare cind ies pe strada o sa iasa tota tara o sa vedeti ceva ce nu sa mai vazut in rominia
http://www.bzi.ro/zeci-de-soferi-au-...o-video-201254
cu lanturi la miini si la picioare am sa tiri o masina ciuruita si vopsita in drapelul romaniei si urc pe unu imbracat in moartea cu fata lui boc pe el si sa ma biciuiasca si pe drumul care am sa il parcurg o sa mi se alature mai multi prieteni la fel ca mine cu lanturi la miini si picioare sa tragem dupa noi ciuveiul ala de masina
si garante ca dupa aia o sa inteleaga toti
mergeam pe strada si se uita lumea la mine de parca eram de pe alta planeta si puneau capurile in jos cind ajungeau in fata noastra si eram 2 oameni cu drapelul romaniei gaurit ca la revolutie imi era greata cind ii vedeam cum reactioneaza si tin sa cred ca 90% din romani au creerele spalate lli sa indus ideea '" e bine asa decit mai rau "
credeti ? asteptati sa fie mai bine fara sa faceti nimic : ASTEPTARE PLACUTA INCONTINUARE
Frumos spus!! +1
djjohnbv is offline  
Old 28-12-10, 23:44   #269
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

Old 28-12-10, 23:54 #858
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5

EvLSant0S's Avatar

Join Date: Jan 2004
Oras: Bucuresti
Age: 21
Posts: 11,846
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]

Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale
Nu se schimba nimic dom`le, terminati cu prostiile astea.
N-o sa faceti nimic.




30 de "idioti"
au ridicat mingea la fileu ...

e randul vostru sa faceti ceva
o seara placuta va doresc.
__________________



ce i sa zis lui santos dupa emisiune va place ???????????



ne meritam soarta ei tot fac ce vor ei
criminales is offline  
Old 29-12-10, 00:22   #270
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Boicot Benzinărie

Astazi, 29 decembrie, se īntāmplă şi la Ploieşti! La ora 13:00 la benzinăria de lāngă ACR (īn vest) !!
eMH is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -