Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-05-07, 01:49   #316
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: Street Virus Team Brasov

Bine ai venit intre noi...
corrado-vr6 is offline  
Old 08-05-07, 10:51   #317
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: Street Virus Team Brasov

Bine ai venit mugur !!!! speram sa te simti cat mai bine alaturi de noi
BMW-M-Power is offline  
Old 08-05-07, 16:55   #318
BascaBV

Stage 5
 
BascaBV's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 451
Member of:
[Honda]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Sanatatie ... tinere si bine ai venit printre bolnavi
BascaBV is offline  
Old 08-05-07, 17:51   #319
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Multumesc la toata lumea!!!
FreaK_Bv is offline  
Old 08-05-07, 21:18   #320
NEbunu

Stage 5
 
NEbunu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 364
Default Re: Street Virus Team Brasov

bine ai venit..
NEbunu is offline  
Old 08-05-07, 21:42   #321
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Arrow Re: Street Virus Team Brasov

ceea ce respect la tine este spiritul de competitie si dorinta de a invinge, ai si plusuri si minusuri...tot ce iti doresc este sa te maturizezi indiferent ce tricou porti.....tot respectul pentru ceea ce faci pentru pasiunea celor patru roti, nu te felicit fiindca eu am opinia mea si nu ma ascund sa mi-o expun...nu tin cont de diferenta de varsta da stiu ca ai si tu ratacirile specifice, asta este adolescenta uneori e mai prelungita...in fine poate intr-o zii va venii clipa in care vei analiza si vei constata ca deja ai responsabilitati...TU ai ales cealalta tabara, pasiunea ne uneste,gruparea ne diferentiaza...sper sa fie alegea dorita si sa fii inteles
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline  
Old 08-05-07, 23:45   #322
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Quote:
Originally Posted by catalyn View Post
ceea ce respect la tine este spiritul de competitie si dorinta de a invinge, ai si plusuri si minusuri...tot ce iti doresc este sa te maturizezi indiferent ce tricou porti.....tot respectul pentru ceea ce faci pentru pasiunea celor patru roti, nu te felicit fiindca eu am opinia mea si nu ma ascund sa mi-o expun...nu tin cont de diferenta de varsta da stiu ca ai si tu ratacirile specifice, asta este adolescenta uneori e mai prelungita...in fine poate intr-o zii va venii clipa in care vei analiza si vei constata ca deja ai responsabilitati...TU ai ales cealalta tabara, pasiunea ne uneste,gruparea ne diferentiaza...sper sa fie alegea dorita si sa fii inteles
sincer catalyn...eu nu mai intru in polemici din cauza interferentelor ce au fost intre noi(si mai sunt..)...da am ales ce e mai bun...si unde ma simt eu mai bine...e alegerea mea si e viata mea!sincer...ce a fost a ramas ingropat...ceea ce va fi...este o dorinta pe care mio impartasesc cu noul club...cu un club de prieteni...si acesta este clubul sub care ma dau...sub care masina mea va merge de acum incolo...este clubul STREET VIRUS TEAM BRASOV!! Sper ca ai inteles ...si sper sa nu ai vreun motiv sa faci tiganie pe forum...sincer sportul e sport...viata e viata...afacerile sunt afaceri...deci fiecare cu viata lui!! Iti doresc numai bine si tie si colegilor tai! Sper ca nu va iesi vreo polemica din asta! Daca vrei sa ne "razboim" ) ne vedem pe strazi!)
__________________

Apasa pedala de acceleratie cu grija...viteza ucide

Range Rover Sport HSE---> 3.6HSE ---> 272CP+
FreaK_Bv is offline  
Old 09-05-07, 00:09   #323
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv View Post
Flow multumesc de introducere...si cu ocazia asta sper sa ne unim din ce in ce mai mult toti pasionatii de masini din oras!!!! Salutari noilor colegi de club!!)
Tu cine mai esti,n-am mai auzit de tine!!!
dagosh88 is offline  
Old 09-05-07, 00:10   #324
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Quote:
Originally Posted by dagosh88 View Post
Tu cine mai esti,n-am mai auzit de tine!!!
Niciodata nu este prea traziu...hai norok colegu))
FreaK_Bv is offline  
Old 09-05-07, 00:18   #325
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv View Post
Niciodata nu este prea traziu...hai norok colegu))
Te astept sambata la un suc aici ca sa facem cunostinta! !Ca ceilalti au mai venit si m-au indemnat la prostii...
dagosh88 is offline  
Old 09-05-07, 00:32   #326
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Quote:
Originally Posted by dagosh88 View Post
Te astept sambata la un suc aici ca sa facem cunostinta! !Ca ceilalti au mai venit si m-au indemnat la prostii...
Ma eu weekendu asta il sar ca plec la raliu...dar urmatoru se lasa cu bascalie mare mare)
FreaK_Bv is offline  
Old 09-05-07, 00:44   #327
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Eu de abia weekendul viitor imi recapat dreptul de a conduce un autovehicul pe strazile mandrei romanii asa ca poate ne vedem atunci,daca nu plec cu sormea prin tara!!!
__________________
drive like a devil feel like a god
dagosh88 is offline  
Old 09-05-07, 09:22   #328
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Re: Street Virus Team Brasov

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv View Post
sincer catalyn...eu nu mai intru in polemici din cauza interferentelor ce au fost intre noi(si mai sunt..)...da am ales ce e mai bun...si unde ma simt eu mai bine...e alegerea mea si e viata mea!sincer...ce a fost a ramas ingropat...ceea ce va fi...este o dorinta pe care mio impartasesc cu noul club...cu un club de prieteni...si acesta este clubul sub care ma dau...sub care masina mea va merge de acum incolo...este clubul STREET VIRUS TEAM BRASOV!! Sper ca ai inteles ...si sper sa nu ai vreun motiv sa faci tiganie pe forum...sincer sportul e sport...viata e viata...afacerile sunt afaceri...deci fiecare cu viata lui!! Iti doresc numai bine si tie si colegilor tai! Sper ca nu va iesi vreo polemica din asta! Daca vrei sa ne "razboim" ) ne vedem pe strazi!)
am expus DOAR o parere, restul il expun pe asfalt. iar despre polemici nu am timp fiindca sunt ocupat cu treburi mai serioase...succese depline
Catalyn is offline  
Old 09-05-07, 10:52   #329
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: Street Virus Team Brasov

Ba de cand am plecat din Bv vad ca s-au mai schimbat treburile pe acolo. Cine ma pune si pe mine in tema? Ce s-a intamplat cu Ghost? Mi-am vazut numele pe lista de membrii street virus (lucru pentru care ma simt onorat) insa nu prea am idee ce se intampla cu noul club, cine l-a fondat etc.
__________________
Alfa Romeo 33 1.7 16V Quatrofoglio Verde
Alfa Romeo GTV V6 2.0 Turbo
alfa33 is offline  
Old 09-05-07, 16:08   #330
BascaBV

Stage 5
 
BascaBV's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 451
Member of:
[Honda]
Default Re: Street Virus Team Brasov

Quote:
Originally Posted by dagosh88 View Post
Te astept sambata la un suc aici ca sa facem cunostinta! !Ca ceilalti au mai venit si m-au indemnat la prostii...
NU cred ca ceilaltzi cred ca alcoolul ... asha un pic nu??? Poate dau o fuga prin sfantu sa observ ce se petrece
BascaBV is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -