Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Anunturi Auto Oltcit

Anunturi Auto Oltcit Masini Oltcit de vanzare si piese pentru Oltcit

Reply
 
Thread Tools
Old 24-04-17, 08:58   #46
prunadan

Stage 2
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 41
Thumbs up Re: vind piese Oltcit

Va salut,aripile-300 lei toate trei,cele doua aripi si suportul de faruri.despre supape si culbutori de 1300, am citeva supape nu mai stiu daca sint de 1300 sau 1100 ,mai am doua axe cu 4 culbutori de 1300, si citeva arcuri,trebuie vazute.Daca va intereseaza va rog sunati-ma la tel.afisat 0770189676 si discutam,nu prea am timp sa intru aici ptr. mesaje,din cauza asta am afisat nr.de tel,este mai direct,o zi buna.
prunadan is offline   Reply With Quote
Old 29-07-18, 12:35   #47
prunadan

Stage 2
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 41
Thumbs up Re: vind piese Oltcit

Revin cu vinzarea unor piese de oltcit:
Doua aripi de fata aproape noi-100 lei bucata
Un haion de la nea ion aproape nou,nu este ruginit sau lovit,complet (ii lipseste doar kederul de la luneta)-300 lei
O bara plastic spate,tip spoiler culoare gri diamant metalizat
Un bandou de cauciuc ptr bara spate de tabla,primele modele de oltcit-
Faruri de oltcit aproape noi-
Patru roti complete de oltcit model franta-50lei buc.,la care dau gratis pernele din spate (spatarul si sezutul,in stare perfecta)
Un volan super-sport ptr.oltcit (culori rosu cu negru)are dimensiunile aproape cu cel original,merita vazut,e super-200 lei
O punte de spate simpla: adica,nu are butucii,amortizoarele,discurile de frina si amortizoarele,in rest este perfecta,are bratele si tot ce-i in interior originale,nu sa umblat la ea,este de la un oltcit dezmembrat,care a fost lovita caroseria in fata si nu sa mai reparat-100 lei,
Un ceas plafon cu suportul original jaeger-100 lei,perfect functional,il dau numai cu proba pe masina clientului pe loc ptr.a nu avea probleme ulterioare gen smecherii,in caz contrar fiind piesa electrica il dau fara proba pe raspunderea clientului.
Un etrier frina fata nou nout complet,cu garnituri si pistonase montate pe el din fabrica-200 lei nediscutabil,doar il pui pe masina,il umpli cu lichid ii faci aerisirea siiii...la drum.
Si multe alte piese noi si sh,dar functionale tel nr.nou-0726515544 sau0770189676
prunadan is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -