Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 09-09-04, 13:35   #16
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ba imi place...dar ce cauta intre celelalte?


PS:Ce semnatura, \"Best-Driver\"...nu ti se pare ca esti prea modest?
  Reply With Quote
Old 09-09-04, 15:25   #17
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Din Liban

Quote:
Originally Posted by \"chady\"
CINE A SPUS CA AM UN MOTOR MAI MARE DE 2.0 L INSEAMNA CA ESTE CEL MAI MARE PROST SI BULANGIU ............. I'm the BEST [img][/img]
check out the last part of the msg... esti modest bajete.... o chestie imi scapa mie .... de ce se cheama topicul \"Din Liban\" ???
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 15:32   #18
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Pentru ca de acolo e chady ... de-aia se cheama din Liban ... si masina e tot de-acolo ! ...corectati`ma daca gresesc !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 11-09-04, 16:25   #19
chady

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 13
Default

santos eu sunt libanez fratee si alexius ai dreptate in tot ce spui sper ca te ai lemurit doar mai am o intrebare santose : tu stii unde e ala liban :P
chady is offline   Reply With Quote
Old 11-09-04, 16:56   #20
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Esalam alekom, chady, sau marhaba, ca intre prieteni Frumoasa tara Liban, pacat ca e distrusa de razboi...la Beirut i se spunea odata Venetia Orientului si nu degeaba...Oricum e frumos si acum... Cu tot razboi, ii bateti pe sirieni la fund la capitolul frumusete(oricum marfa si in Damasc)... Acolo nu se fac curse legale?
  Reply With Quote
Old 11-09-04, 17:34   #21
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

wow bogdan ...ce le shti bv man .... :P


apropo ....LIban e in Asia (daca nu ma insel )
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 11-09-04, 20:08   #22
chady

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 13
Default

bogdan ma bucur ca stii ceva despre noi doar de unde stii atata ai fost pe acolo sau ce??? si habib albe ya zalame ps: nu iti face grigi nu te injur

golftuning ma bucur pentru tine ca te ai iutat si tu in atlas :P:P:P
chady is offline   Reply With Quote
Old 11-09-04, 20:37   #23
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Yup, am fost...Eu sunt un fan al civilizatiei musulmane, am si tablouri si un covorash cu citate din Coran...fii fara grija, stiu ca nu ma injuri...insh Alah...
Dar nu mi-ai zis, pe acolo se organizeaza sau nu curse legale? Macar niste ilegale mai mari...?
  Reply With Quote
Old 15-09-04, 10:15   #24
chady

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 13
Default

bogdane acolo cursele sunt zilnice , avem o otostrada care se numeste otostrada mortii acolo nu sunt restrictii pe vitezaaa si vezi acolo ce nu ai vazut .
tu ai fost doar fan doar si ai fost pe acolo???
chady is offline   Reply With Quote
Old 15-09-04, 10:44   #25
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Am fost in Liban, in Siria, Egipt, Iordania...Extrem de frumos, mi-a placut...in Egipt nema autostrazi, dar m-au impresionat strazile din Cairo...poduri peste poduri suspendate, sosele ca-n palma...frumos...in Liban am stat f putin, dar am vazut ca si acolo e frumos...in Siria in schimb mai au o autostrada Damasc-Aleppo destul de buna pe care i-am dat putin Totusi, infrastructura MULT mai buna ca in Romania...
  Reply With Quote
Old 21-09-04, 10:57   #26
chady

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 13
Default

ce mai faci domnilor ? ce liniste sa facut pe acii nu mai spune nimenic nimic cum va mai merg masinile ???? hai sport la condus la toata lumeaaaa :P
chady is offline   Reply With Quote
Old 21-09-04, 12:09   #27
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

chady: sectiunea asta o sa fie uitata definitiv in curand. Treci si prin celelalte, unde se discuta mult mai multe chestii. Aici deja suntem offtopic
Gabi is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -