Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 29-08-04, 18:28   #1
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Intalnirea de la Craiova... Why not?!

de ce nu neam strans toti?!
de ce nu sa mai tinut?!

ziceti aici...

noi am fost obositi rau de tot si oftikati de cursa si nu am mai avut putere sa stam...
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 18:29   #2
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default


Din primul mesaj ai dat raspunsul :P

Voi ati plecat, noi am ramas. Simplu
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 18:33   #3
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default

Asa este.. voi ati plekat.. noi am ramas..
Oricum si la noi s`a spart repede gasca.. oboseala si`a spus cuvantul ..
sonnya is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 18:34   #4
DnI

Stage 5
 
DnI's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 1,622
Member of:
[Moderators]
Default

cu urmatoarea ocazie sigur ne vom distra!
am fost terminati ieri.
DnI is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 18:34   #5
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

da ...tre sai intelegem si pe soferi, erau obositi si dezamagiti...

mie imi pare bine k mam vazut ku voi ( Gabi, copilotul :P , al3xius,Bossuletz, Addict ,g spott-pe care il tin minte dp duba ) ,k am vazut super oltcituri ku kare am facut poze

imi pare rau k nu mia facut nimeni cunostiinta cu ceilalti din craiova ,k nu am stat la o masa sa vb (desi au pun pariu k spuneam numai prostii k eram nedormit de 3 zile ) si k nu am condus un oltcit
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 18:50   #6
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

SpeedeR cum nu ti`a facut nimeni cunostinta cu restul? Ca pe mine m`ai cunoscut...in parcare la Mac...cand erati grabiti sa plecati, iar noi va rugam sa mai ramaneti :P
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 18:56   #7
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

aha!!! dci cu tine am facut cunostiinta la mc... eram atat de obosit.. nu se vedea pe fatza mea?!??!!?

nice 2 meet ya!

decat sa mai fi stat pe akolo degeaba,mai bine mergeam la un suc,cva... dar d unde sa stim noi k romanii vor fi atat de romani?!?!?!?!?! damn!!!

lasati k o facem noi lata altadata!!!
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 19:09   #8
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Cand si ce este la Bucuresti? Poate mai fugiti si de acolo
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 20:59   #9
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

daca la inceput nu se statea 1 ora sau cat sa stat sa se alinieze publicu.... si tot timpul care s-a perdut eu cred ca era loc si de intalnirea 4t.... daca toate masinile care se vedeau in poze... ca asteptau sa se duca sa se dea... nu stateau , nu erau nevoie sa astepte atat de mult ptr o singura cursa..
cred ca era loc si de intalnirea 4t....

oricum era loc de intalnirea 4t... in cazul in care shoferii ... plecau fericiti de acolo .. dar atata timp cat vii atatia kilometrii , dai atatia bani , si te dai odata.... e cam nasol... si nu prea mai ai chef de intalniri...

pai coobra a venit fericit... si a plecat roshu de suparare...

intrebati-l de ce..... deci lasa-ti-o cu intalnirea ca... daca era frumos si nush ce .. venea lumea.... era tarziu + lumea era obosita + nervoasa etc. inca o data scuze ptr nu am participat la intalnire..... a vb pe aeroport a fost super ok... ne-a parut super bine sa va vedem..

si acum un ptr dudu care a zis/crezut ca eu le-am zis ... celor nu mai stiu cati am fost , sa plecam......
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 22:36   #10
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Carmen\"
Cand si ce este la Bucuresti? Poate mai fugiti si de acolo
eeeeeeee...de aici nu plecam !!!

pey,c sa fie?!... la legalele de viteza...

Noi vam invitat pe toti la party sambata asta care vine akum... facem noi o mik intalnire 4t ... hmmmmm....ce ziceti?!
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 23:32   #11
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Speeder cum sa ne strangem cand imediat dupa ce s`a terminat cursa voi erati deja gata pregatiti sa plecati ?!?! Noi am venit la Mc.. voi erati deja in masini.. ce era sa facem?! Nici noi nu am inteles atunci care a fost pb.. de ce v`ati luat asa rpd jucariile sa plecati fara sa stati macar sa apucam sa facem cunostinta, mai ales dupa ce ati facut atat drum !
Dar na.. mi s`a spus ca sunteti ofticati.. &ca nu avem nici o sansa sa va convingem sa mergeti la un suc .. asa ca am mers doar noi cei de aici .
Eu te`am vazut o data, inainte sa se treaca de bariera.. eram cu Carmen si Evil sprijiniti de`o masina bleo.. dar ai venit incruntat.. l`ai intrebat ceva in graba de la distanta & te`ai tirat rpd Te shtiam din pozele de`aici, te`am recunoscut.. not my foult ca nu s`a facut cunostinta. Za same cu restul.. Asta e .. maybe next time.
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 23:40   #12
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

i'm sorry 2... eu nici nu mai tin minte knd si ce ku masina bleu... eram obosit rau... sa mor dk imi amintesc cva in legatura cu asta
ehhhhh.... next time!

soferii erau obositi si mai erau 250 km pana akasa......voi ati mai fi stat dupa ce ati stat 5 ore in soare degeaba+250 km....

mie imi pare rau k nu am mai putut sa stam!
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 30-08-04, 00:34   #13
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Imi asum toata vinovatia pt cei care au fost cu mine in masina.. poate ei ar fi stat dar depinzand de mine nu au mai stat... Asta e, dak vreti sa ma intelegeti bine dak nu ... mai mult nu am ce sa fac...

Nu mai vreau sa comentez asupra acestui fapt.. puteti sa ma considerati cum vreti voi.. bulangiu, nesimtit etc... asa a fost sa fie... nu am dormit toata noaptea cu gandul ca plec la Craiova sa ma dau, sa particip sa fac ceva... si mi s-a luat de tot la final...

Poate cu alta ocazie o sa va demonstrez ca nu sunt asa cum v-am lasat impresia...

Oricum mi-a parut bine sa va cunosc pe toti...
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-04, 00:36   #14
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si eu imi cer scuze ca nu am ramas la intalnire cu toate ca zisesem pe forum ca vin, scuzele sunt inutile
200SX is offline   Reply With Quote
Old 30-08-04, 00:40   #15
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Imi asum toata vinovatia pt cei care au fost cu mine in masina.. poate ei ar fi stat dar depinzand de mine nu au mai stat... Asta e, dak vreti sa ma intelegeti bine dak nu ... mai mult nu am ce sa fac...

Nu mai vreau sa comentez asupra acestui fapt.. puteti sa ma considerati cum vreti voi.. bulangiu, nesimtit etc... asa a fost sa fie... nu am dormit toata noaptea cu gandul ca plec la Craiova sa ma dau, sa particip sa fac ceva... si mi s-a luat de tot la final...

Poate cu alta ocazie o sa va demonstrez ca nu sunt asa cum v-am lasat impresia...

Oricum mi-a parut bine sa va cunosc pe toti...
ce vinovatie?! nu e usor sa nu dormi,apoi sa faci 250 km ,sa stai 5-6 ore in mijlocul campului k apoi sa afli k gata!!! se dau la libere!!!...si sa mai ai ink 250 km pana akasa.... cred k oricine se afla in situatia asta nu mai statea......... asa k nu au pt ce sa te ierte pt k tu esti nevinovat... dk era alta situatie, era altceva
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -