Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-08-04, 18:56   #1
DJ 35 GAB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 51
Default ULTIMELE IMFORMATZII OFICIALE LEGATE DE INTRARE SI INSCRIERE

TAXA DE INTRARE PENTRU PRIVITORI RAMANE 50000 DEOARECE BILETELE DE INTRARE AU FOST DEJA TIPARITE SI INREGISTRATE IN CONTABILTATEA LEGAL RACING!!!!TOTI C EI DIN CRAIOVA CARE VOR SA SE MAI INSCRIE SUNT RUGARZI SA VINA LA 22:00 IN FATZA UNIVERSITATZII!!!!DACA AVETZI VREO NELAMURIRE PE MINE MA PUTETZI SUNA LA 0741310850 IAR PE DAN WSM LA 0741696851.....EU CU CIOARA SI CU WSM-U PLECAM IN SEARA ASTA IN TOATE ORASELE DIN OLTENIA PENTRU A ADUNA LUME!!!!PA PA
__________________
my blood=N2O!!!!
DJ 35 GAB is offline  
Old 26-08-04, 19:14   #2
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

drum bun sa avetzi baietzi..
BoSsuL3TZ is offline  
Old 27-08-04, 00:58   #3
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: ULTIMELE IMFORMATZII OFICIALE LEGATE DE INTRARE SI INSCR

Quote:
Originally Posted by \"DJ 35 GAB\"
TOTI C EI DIN CRAIOVA CARE VOR SA SE MAI INSCRIE SUNT RUGARZI SA VINA LA 22:00 IN FATZA UNIVERSITATZII!!!!

LA ORA 22:00 in ce zi ?
Florica zicea ca inscrierile se fac la aeroport - NOI ASA AM INFORMAT LUMEA!!! acu veniti cu faza ca la universitate se fac inscrierile ?

...treaba voastra! oricum din start organizarea lasa de dorit...(NO OFENCE..dar sincer asa e...adica noi le spunem la oameni ca nu e intrare si ca se inscriu la aeroport si acu in ultima zi se modifica tot...) in fine sa zicem ca intrare era normal sa fie ... da inscrierile sa se faca cu o gramada de timp inainte ...si la ora aia si nici nu ati specificat ziua...
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 27-08-04, 01:27   #4
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"crisluca1985\"
Asa huooooooo
Lasa ba baiatule ca orice ar fi o sa iasa marfa
Macar or sa fim toti reuniti si ne vom distra ai sa vezi

\"ba baiatule\"...e vorba de cei care stiu ca vin acolo si se inscriu direct : INTELEGI? ...e vorba de cei la care le-am spus noi : veniti si voi in jur de 12 la aeroport ca atunci se fac inscrierile ..ei ce-o sa faca ? or sa vina si nu vor mai putea fi inscrisi ? ...de distrat stiu ca ne vom distra ...asta e garantat!
Al3xius is offline  
Old 27-08-04, 10:18   #5
Lao

Stage 5
 
Lao's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,205
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
..ei ce-o sa faca ? or sa vina si nu vor mai putea fi inscrisi ?
Stai linistit,se vor putea inscrie si sambata.Asa e de cand sunt cursele.
Lao is offline  
Old 27-08-04, 10:56   #6
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Am impresia ca ideea e in felul urmator: Florica ne inscrie aici pe cei din Buc, voi acolo la Craiova care sunteti va inscrieti si voi inainte, pentru ca sambata dimineata sa nu se piarda timp aiurea. Sambata raman sa se inscrie doar cei care vin din tara. Sa poata incepe la ora stabilita. Ca daca sta Florica sa completeze 100 de fishe de inscriere sambata dimineata o sa inceapa cursa duminica seara. Pe de alta parte ar fi absurd sa nu completam fisele cei care oricum ne vedem de 2-3 ori pe saptamana iar in ziua cursei sa ne inghesuim acolo. Deci eu cred ca exact genul asta de organizare o sa ne scoata ceva timp.
Sper ca am fost clar si sa inteles.
COObra is offline  
Old 27-08-04, 10:58   #7
DJ 35 GAB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 51
Default Re:

Alexius ce ai tata ??nu dai bine cu capu?era vorba de baietzi din craiova care vor sa se mai inscrie pentru ca sambata sa stim si noi pe cine avem pe liste .oricum inscrierile se fac pana sambata la ora 1 MAXIM!!!!inscrieri s-au facut si aseara la 10 si miercuri seara asa ca stai flexat ca esti in urma cu news-urile!!dar tu de unde sa afli?.... ca biciclete nu inscriem. lasati-o mai usor ca numai voi astia de 16-17 ani fara permis tensionatzi atmosfera pe forum......



DISEARA INSCRIERI IN FATZA UNIVERSITATZII DIN CRAIOVA LA ORA 22:00
DJ 35 GAB is offline  
Old 27-08-04, 11:04   #8
DJ 35 GAB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 51
Default Re:

MA crisluca1985 de ce vorbesti de organizare tu ma???????ba tu ai organizat ceva in viatza ta de vorbesti tu de proasta organizare!!!!bai aiuritule eu venii la 7:00 acasa,am fost cu cioara prin toata oltenia sa pun afise si sa strang lume!!o sa vezi ce o sa fie maine si mai vorbim!!!!!asa ca abtinete ca ne certam !!!!!!!!si tu alexius la fel pentru ca daca ne certam ne certam urat!!!!
DJ 35 GAB is offline  
Old 27-08-04, 11:11   #9
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Terminati bey cu tampeniile... sunt probleme mai interesante de discutat.
De ex. nu mi-a raspuns nimeni si mie la intrebarea \"Care e distanta de franare pt cei care se dau pe 1km\"... Dak stie cineva sa-mi zica cat se poate de adevarat cu cu presupuneri...
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 27-08-04, 11:19   #10
DJ 35 GAB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 51
Default Re:

distantza de franare este 500 de metri insa pe 1000 de metri se dau numai cei cu masini mai mari de 160 de cai...grupele A,B,C se dau numai pe 400 de m!!
DJ 35 GAB is offline  
Old 27-08-04, 11:22   #11
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Da... eu la categoria D intru... deaia te-am intrebat pt 1km ... nu fi nervos pe mine, doar am intrebat..
B|shOp-VR6 is offline  
Old 27-08-04, 11:31   #12
DJ 35 GAB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 51
Default Re:

nu e nimeni nervos!!!pentru orice imformatzie legata de cursa ma poti contacta
DJ 35 GAB is offline  
Old 27-08-04, 11:35   #13
Lao

Stage 5
 
Lao's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,205
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Motociclete primiti?
Eu cu cine pot sa fac?
Lao is offline  
Old 27-08-04, 11:38   #14
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DJ 35 GAB\"
MA crisluca1985 de ce vorbesti de organizare tu ma???????ba tu ai organizat ceva in viatza ta de vorbesti tu de proasta organizare!!!!bai aiuritule eu venii la 7:00 acasa,am fost cu cioara prin toata oltenia sa pun afise si sa strang lume!!o sa vezi ce o sa fie maine si mai vorbim!!!!!asa ca abtinete ca ne certam !!!!!!!!si tu alexius la fel pentru ca daca ne certam ne certam urat!!!!

Io te inteleg ca venisi tu la 7 acasa ... da nush ce iei foc asa pe mine... eu doar spuneam o chestie : noi cand am impartit afisele si fluturasii la lume pe strada ei au intrebat : CAT COSTA INSCRIEREA SI UNDE SE FACE ? ...noi le-am raspuns : inscrierea in jur de 100-200 de mii nu se stie exact si inscrierea se face la aeroport dimineata inainte sa inceapa cursa...pentru ca eu stiam ca asa s-a facut dintotdeauna ! si de-asta am zis ca e aiurea cu universitatea ca multi or sa vina acolo sa se inscrie(mai bine ar sta cativa sa il ajute pe florica la inscriere...la completarea formularelor and shits...).... acum voi stiti mai bine ce aveti de facut ...ca deh eu inca mai merg pe bicicleta !
Al3xius is offline  
Old 27-08-04, 11:48   #15
DJ 35 GAB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 51
Default Re:

salut LAO!ma am inteles ca motocicletele nu se vor putea da pentru ca asigurarea privitorilor este enorma daca se dau si motociclete si nu o pot plati...la timisoara am inteles ca i-ar fi lasat pe aia care sant campioni nationali sa se dea o data demonstrativ......nu stiu....vino acolo si vedem......pa pa
DJ 35 GAB is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -