Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

View Poll Results: Ce ziceti e buna ideea ?
Da, dar nu vin ! 11 23.91%
Da, si voi veni la intalnire ! 34 73.91%
NU! 1 2.17%
Voters: 46. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-08-04, 23:50   #31
mikey

Stage 4
 
mikey's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 215
Default

Baieti de venit vin sigur...plus ca pe 28 e ziua mea fac 24 de ani asa ca pe cateva navete de bere din partea mea puteti sa contati.Acum cu bairamul nush cum facem...eu am un chef planuit da` in mod sigur n-o sa avem loc toti membri 4tuning care venim din toata tara...daca vreti ne intalnim mai pe zi la cineva acasa (in caz ca se poate) si dau eu de baut.

Sau daca nu mergem printr-un bar ceva.
__________________
Este foarte periculos sa traiesti. Cine traieste, moare...
mikey is offline  
Old 19-08-04, 01:22   #32
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

bey.....exista sanse sa ma vedeti si pe mine printre clujeni... eu dupa capul meu,...vin sigur...sa vedem restul cum se decide...plus ca nu vin cu masina
strengaritza is offline  
Old 19-08-04, 02:16   #33
zip

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 292
Default

mikey eu sunt f uituc d felul meu...zoliat poate confirma chestia asta...asa k itzi spun LA MULTZI ANI !!! d p acum.... scuze d offtopic

ontopic: trebe sa organizatzi voi cei din craiova ceva ... ptr k noi nu stim ce se poate face p la voi prin oras...eu unu am incredere in voi

p.s dak e trec shi eu p la mine prin slatina shi mai aduc cate ceva ...
__________________
[img][/img]
zip is offline  
Old 19-08-04, 13:13   #34
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Ar fii super ca cei care vin sa mai ramana macar la un suc.. pt. cei cu masinile sau \"suc\" pt. cei fara & la o barfa.. daca tot bat atata drum

Ca sa organizam noi ceva.. trebuie sa shtim cam ce preferatii/ce va place.. iar pt. club .. ce muzica ascultati [personal sper ca nu manele ]

Gabi.. sari cu ideile ) Daca sunt multi poate ar trebui o terasa mai mare unde sa avem loc SIGUR si sa se poate lipi mesele.. sau in parc la un mic Donno .. think about it [pt. a organiza ceva cred ca si noi cei de aici ar trebui sa fim mai uniti.. sa vina fiecare cu idei.. ]

anyway i`ll be there.. mi`am amanat plecarea la mare pt. 28`u asta Nu ash fii putut rata legalele organizate de LR si nici ocazia de a va cunoaste .. ca de \"citit\" v`am tot citit
c`ya soon & drum bun pt. cei care vin din alte parti
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline  
Old 19-08-04, 13:14   #35
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Toata lumea va fi \"bagata in seama\". Nu stiu de ce scoateti astfel de vorbe. /\\LEX: cum sa nu fii frate bagat in seama? Daca vii si te prezinti (ca sa stim care esti ), esti langa noi, deci NO PROBLEM!

PS: cred ca toata lumea asculta house & RnB & rapp & all that shit.
Eliza: Pacha will do?!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 19-08-04, 13:23   #36
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Gabi : n-o sa avem toti loc in pacha .... ori mergem in parc la debarcader - si eu zic ca asta e cea mai buna varianta ca acolo putem uni mesele , ori mergem la o terasa...dar nu la carlsberg ca nu putem sa unim mesele(si mai sunt si scaunele naspa ! )
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 19-08-04, 13:24   #37
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

ce rapid ai fost cu raspunsu`
Pacha [daca raman si seara baietii] .. ar merge.. desi ultima data cand am fost era kam mult fum [kiar ceata rau ] si ... nu numai fum normal.. kam multe `high` stuff pe`akolo dar nah.. daca va hotarati e ok dar trebuie neaparat rezervate mese dinainte.. probabil tot spatele.. donno. Personal imi place mai mult Krypton.. si am si cunostinte la bar pt. mese.

Apropo de bagatu` in seama.. am auzit ca in buc. multi au fost dezamagiti ca nu s`au cunoscut intre ei.. sau nu au shtiut care cum sunt.. poate de data asta o sa fie mai multa comunicare sa nu se simta nimeni \"nebagat\" in seama
TranceGirl is offline  
Old 19-08-04, 13:27   #38
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Bai, sa nu fie scaune de plastic - am alergie












nu ma bagati in seama k nici nu stiu daca merg
BogdanSHA is offline  
Old 19-08-04, 13:28   #39
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Pentru locu' de dezmatz, mai ramane de vazut.

Cat despre Bucuresti... Prisma, 10 iulie 2004. Am avut vreo 4-5 tricourile cu 4tuning pe noi (eu, Vali - ZoliaT, Adi - K_gula, zip si nu mai stiu cine). Eram in mijlocul parcarii... Daca \"nu ne-au vazut\", nu e vina mea.

De data asta, o sa fim vizibili, trust me

PS: SHA - daca nu vii, fac ravagii
Gabi is offline  
Old 19-08-04, 13:33   #40
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

BogdanSHA huh ce m`am kiorat la scrisu` ala mic ) Anyway.. daca vii si mergem la scaune de plastic o sa venim cu o pernuta/covertura speciala pt. tine

Gabi.. aici poate ca daca nu te cunosteam pe tine poate mi`ar fii fost aiurea sa vin cu carmen sa ma bag in seama cu tricourile.. sau daca nu sa intreb daca e cumva pe`acolo careva care intra pe forum sa vad si eu care cum ) Sau mai bine sa vin cu o placutza mare \" sunt TranceGirl si as vrea si eu sa`i cunosc pe cei de pe 4tuning \" As fii venit/vazut/plecat fara sa ii shtiu..
TranceGirl is offline  
Old 19-08-04, 13:40   #41
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Eliza: in cazul asta (ca ti-ar fi fost aiurea), n-ar fi fost indicat sa pui apoi mesaje pe forum ca nu ne-ai vazut (cum s-a intamplat dupa intalnirea de pe 10 iulie). Sincer sa fiu, pe 10 iulie, am stat cu RoSonic la masa (ba mai mult, el ne-a dat startul - mie, lui Al3xius, EvlSant0s si aicad - la \"cursa\" desfasurata pe drumul spre Snagov ) si am aflat ca a fost el, abia dupa ce-am ajuns la Craiova.
Gabi is offline  
Old 19-08-04, 13:41   #42
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da...si eu pe am aflat abia pe 11 cine era RoSonic de pe forum !

so....ii ducem pe baieti(si fete) in parc ?
Al3xius is offline  
Old 19-08-04, 13:43   #43
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Am zis: ramane de vazut... Ne mai gandim.
Gabi is offline  
Old 19-08-04, 14:15   #44
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Se pot uni mesele la Sofia....Sau Versus...Sau gasim o terasa mai retrasa unde sa nu fie aglomerat si sa fim numai noi. Seara daca mai ramane cineva si are kef de club mergem in Krypton. Facem eu si TranceGirl rost de mese
Carmen is offline  
Old 19-08-04, 14:18   #45
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Sofia
Versus
Debarcader - Parcul Nicolae Romanescu


Parcul nu mai este accesibil dupa o anumita ora (care ora?) deci ramane Versus sau Sofia.

Sofia - terasa, nu? Inauntru e obscur si spatiu restrans.
Gabi is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -