Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MERCEDES > Anunturi Auto Mercedes

Anunturi Auto Mercedes Masini Mercedes de vanzare si piese pentru Mercedes

Reply
 
Thread Tools
Old 13-11-10, 19:22   #16
Batman1986

Stage 4
 
Batman1986's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 179
Member of:
[MERCEDES]
[VW]
[Mitsubishi]
Default Re: Kit exterior de C36 A M G!!!

Quote:
Originally Posted by costinbv View Post
daca punea poze si erau ok eram in stare sa ii dau vreo 700 euro

Exact poate nu au fost okay si sa iti zic mai mult de 700 nu merita never... asa la preturi de 800 sau cum a zis la inceput 850 mai bine iti dau codurile de la kit C36 si mergi la mercedes si le ei si sti o treaba... sti care ii chestia nu este prost cine cere atat este prost ala care da atata pe ceva ) cum ai zis un 700 e un pret acceptabil si normal avand in vedere sa fie 100% ok si nu kituite/reparate si lipsa piese si etc
__________________
Anything is legal until you get caught and Drive it like you stole it

http://mercedesbenzclubtm.webs.com/
Batman1986 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 19:39   #17
costinbv
Mercedes Driver

Stage 5
 
costinbv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,157
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[DACIA]
[MERCEDES]
[4Wheels]
Default Re: Kit exterior de C36 A M G!!!

Quote:
Originally Posted by Batman1986 View Post
Exact poate nu au fost okay si sa iti zic mai mult de 700 nu merita never... asa la preturi de 800 sau cum a zis la inceput 850 mai bine iti dau codurile de la kit C36 si mergi la mercedes si le ei si sti o treaba... sti care ii chestia nu este prost cine cere atat este prost ala care da atata pe ceva ) cum ai zis un 700 e un pret acceptabil si normal avand in vedere sa fie 100% ok si nu kituite/reparate si lipsa piese si etc
si oricum 700 ar fi fost in caz de forta majora
oricum ar fi fost prea perfect sa gasesc kit c63 sau36 in romania si sa fie si folosibile
costinbv is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 20:43   #18
VISAN

Stage 5
 
VISAN's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,141
Default Re: Kit exterior de C36 A M G!!!

daca crezi ca te vei apropia in viata asta de un kit de C36 AMG NOU sub 2000-2500euro sa ma anunti si pe mine mr intrebari multe!
eu am dat 500 numai pe praguri! vezi ca numai un dop de prag e cca 300ron/buc si sunt 4! un proiector este cca 650ron,,,e t c

PS le tin pt mine daca tot se cer 1000 de raspunsuri da cand e vorba de cash va dati ,,cunoscatori,, de preturi!Deci se poate inchide!nu stau in banii astia!
__________________
**** CAC pe AOX****

Last edited by VISAN; 13-11-10 at 20:53.
VISAN is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 09:24   #19
Batman1986

Stage 4
 
Batman1986's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 179
Member of:
[MERCEDES]
[VW]
[Mitsubishi]
Default Re: Kit exterior de C36 A M G!!!

Quote:
Originally Posted by VISAN View Post
PS le tin pt mine daca tot se cer 1000 de raspunsuri da cand e vorba de cash va dati ,,cunoscatori,, de preturi!Deci se poate inchide!nu stau in banii astia!
Man nu am vrut sa ma iau de tine personal dar mi se pare logic sa te intreb de produsul pe care il vinzi.
Din aceasta caua exista forumul asta sa se discuta anumite chesti care tu in primul anunt nu le-ai descris.
Eu te-am intrebat anuminte chesti si clar se pun intrebari si se cer raspunsuri daca vinzi un produs. Eu pana acuma la ori ce am vandut am fost intrebat anumite chesti si nu mam suparat si am zis "ca il tin pentru mine" pt ca am fost intrebat detali.
Tu crezi ca oferi siguranta sau incredere unui client daca nu ii raspunzi la intrebari ? Eu zic ca nu....eu personal ma gandesc (oare dc nu pune poza ?? oare de ce nu zice ce contie Kitu etc etc poate are defecte,lipsesc chesti etc)
ma intelegi deci nu e nmk personal e vb ca fiind interesat doresc informati atata tot.


Iti doresc vanzari placute si banoase in continuare si nu mai te supara sa din nimicuri doar suntem toti aici pe acest forum ca suntem iubitori de masini/tuning/car audio etc.

Ciao si o Duminica faina
Batman1986 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 18:48   #20
VISAN

Stage 5
 
VISAN's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,141
Default Re: Kit exterior de C36 A M G!!!

nu am ce poze sa pun!barile sunt in pod,proiectoarele si elementele mai mici in alta parte,pragurile in cutii!
ce m-a deranjat a fost faptul ca mi ai cerut si codul de culoare!pai crezi ca eu il stiu? kit ul l-am adus din Germania(numai pragurile le am luat d'aici)
iar daca as avea de ascuns ceva fii sigur ca as face in asa fel incat sa nu apara in poze! sunt SH,mici zgarieturi au mai ales ca sunt depozitate in pod!mi e peste mana sa le cobor,sa le spal sa le urc la loc numai pt a te convinge pe tine ca le am si ca sunt ok!MAI ALES CA PIERD BANI LA ACEST KIT!

PS nu am chef sa fac nici cel mai mic efort pt a vinde acest KIT!eu am fost tocmai in Germania pt el si nu am cerut milioane de detalii!
VISAN is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 09:46   #21
VISAN

Stage 5
 
VISAN's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,141
Default Re: Kit exterior de C36 A M G!!!

up..............
VISAN is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -