Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > ROVER - MG > Anunturi Auto Rover - MG

Anunturi Auto Rover - MG Masini Rover de vanzare si piese pentru Rover

Reply
 
Thread Tools
Old 12-06-10, 09:40   #106
c_cdd

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 442
Default Re: DEZMEMBREZ ROVER 75

Quote:
Originally Posted by player1 View Post
frate in loc sa tot scrii up up ai pute sa raspunzi la intrebarie adresate...
In principiu raspund pe privat,dar daca dupa 2 luni te-ai trezit sa ma urechezi ca nu ti-am raspuns puteai sa dai un telefon,este afisat acolo,nu sa stai ca un chitros 2 luni sa astepti raspuns pt ca e prea scump un minut.Eu vand piese nu stau 16 ore pe zi la calculator cum fac unii...asa ca aceia care au nevoie de piese suna si se rezolva in masura existentei pieselor cerute pe stoc.
O zi buna!
c_cdd is offline   Reply With Quote
Old 25-06-10, 09:42   #107
c_cdd

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 442
Default Re: DEZMEMBREZ ROVER 75

Up!!!
c_cdd is offline   Reply With Quote
Old 26-06-10, 10:48   #108
player1

Stage 5
 
player1's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 943
Default Re: DEZMEMBREZ ROVER 75

Quote:
Originally Posted by c_cdd View Post
In principiu raspund pe privat,dar daca dupa 2 luni te-ai trezit sa ma urechezi ca nu ti-am raspuns puteai sa dai un telefon,este afisat acolo,nu sa stai ca un chitros 2 luni sa astepti raspuns pt ca e prea scump un minut.Eu vand piese nu stau 16 ore pe zi la calculator cum fac unii...asa ca aceia care au nevoie de piese suna si se rezolva in masura existentei pieselor cerute pe stoc.
O zi buna!
gata frate, ce te ambalezi asa? mi am rezolvat problema cu unii care sunt curiosi si vorbesc politicos cu "clientii"
player1 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 08:30   #109
c_cdd

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 442
Default Re: DEZMEMBREZ ROVER 75

Quote:
Originally Posted by player1 View Post
gata frate, ce te ambalezi asa? mi am rezolvat problema cu unii care sunt curiosi si vorbesc politicos cu "clientii"
Cu riscul de a ma repeta,la anunturi din cate stiu si din cate vad sunt trecute datele de contact.Ce e asa greu de inteles ca cei care se ocupa cu "dezmembrari auto" au foarte multe treburi si nu pot sta pe net ca sa raspunda la clienti?Tocmai de aceea este obligatoriu sa se dea si datele de contact,pentru ca cei interesati sa trimita un mail sau eventual sa dea un telefon si crede-ma ca sunt multi care o si fac.O zi buna!
c_cdd is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 13:48   #110
c_cdd

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 442
Default Re: DEZMEMBREZ ROVER 75

Up!!!
c_cdd is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 13:58   #111
c_cdd

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 442
Default Re: DEZMEMBREZ ROVER 75

Piese din dezmembrari ROVER 75,benzina sau diesel,berlina sau break,cutii manuale si automate,motoare 2,0 diesel ,1.8-2.0-2.5 benzina,radiatoare,capote,bari,usi,airbag-uri,tragere,faruri,stopuri,jenti aluminiu,elemente mecanica si electrica,interioare piele si plus etc 0723138690 sau cdd_autoshop@yahoo.com
c_cdd is offline   Reply With Quote
Old 05-05-11, 19:10   #112
luttecodrut

Stage 3
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 86
Default Re: DEZMEMBREZ ROVER 75

DEZMEMBREZ ROVER 75 2000CDT Vind piese auto din dezmembrari pentru rover 75 cdt motor de 2000 diesel calculator motor , airbag portiera , motor , cutie de viteza , alternator , compresor de clima , injector tdi , pompa de injectie , calculator , capota , pavilion , prag , lonjeron , punte fata si spate , tragar , radiatoar , scaun , abs , airbag , planetara , jamba , escop , ventilator , geamuri laterale , chiuloasa , vibrochen , piston , volanta , electromotor , scaune , bancheta , egr , compresor de clima , scaune , bancheta , egr , vibrochen , piston , volanta , electromotor , scaune , bancheta , egr , debitmetru , compresor de clima , alternator calculator , punte fata , spate , pompa tandem , pompa servo , caseta directie , butuc , , spate , tragar , jamta , , chiuloasa , vibrochen , piston , volanta , electromotor , scaune , bancheta , egr , debitmetru , compresor de clima , alternator piese motor . turbina , PLANETARA CHIULASA -INJECTOR -TURBINA -GRUP SPATE -CAPOTA SPATE -BARA SPATE MOTOARE -MACARA DE GEAM ALTERNATOR -ELECTROMOTOR -PIESEL AU GARANTIE SI SE POT LIVRA IN TARA PIESELE AU GARANTIE !! . etc
0720758664 sau email lutte_codrut_champion@ yahoo.com
luttecodrut is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 21:09   #113
avramnyku

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 4
Default Re: ROVER 75

ROVER 75.IMI TREBUIE O BANCHETA SPATE DIN PIELE ALBASTRA CU DECORATIUNI CREM.MAI PRECISAIA PE CARE SE STA.
avramnyku is offline   Reply With Quote
Old 02-12-11, 08:21   #114
luttecodrut

Stage 3
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 86
Default Re: ROVER 75

Quote:
Originally Posted by avramnyku View Post
ROVER 75.IMI TREBUIE O BANCHETA SPATE DIN PIELE ALBASTRA CU DECORATIUNI CREM.MAI PRECISAIA PE CARE SE STA.
nu am cu piele albastra. Am decat cu piele neagara si il vand cu tot interiorul. 800 de lei.
luttecodrut is offline   Reply With Quote
Old 02-12-11, 21:03   #115
avramnyku

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 4
Default Re: DEZMEMBREZ ROVER 75

ROVER 75.IMI TREBUIE O BANCHETA SPATE DIN PIELE ALBASTRA CU DECORATIUNI CREM.MAI PRECISAIA PE CARE SE STA.
avramnyku is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -