Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-09-13, 20:15   #1
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Cumpar BMW 316 sau 318 urgent ! Doar BUCURESTI ! Poate fi usor avariat (sau cu mici probleme reparabile) / neinmatriculat (fara taxa de 1000 si ceva de euro) ! Sa aiba acte ok ca sa pot sa o trec pe numele meu si sa o inmatriculez in romania ! Ursulet sau Pisicuta ! PRIORITATE AU CELE COUPE ! Astept PM-uri ! Multumesc !

pret : sub 800e !

Cei care doresc sa vanda sub pretul acesta si au jante scaune muzica mai stiu eu ce nebunii sa se gandeasca daca v'or sa o dea fara ca n'am nevoie ! Masina cumparata o cumpar in interes personal pentru reconditionare totala ! Starea actelor sa fie buna ca sa pot sa circul intr-un fel cu ea !

Last edited by shoby13; 15-09-13 at 20:18.
shoby13 is offline  
Old 16-09-13, 10:02   #2
jaku

Stage 5
 
jaku's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,347
Member of:
[Nissan]
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

800e pt un bmw inmatriculat cu taxa platita ? fie el si defect ... realizezi ca , de fapt, 800e este doar taxa pt cel mai mic motor de bmw , nu ?
jaku is offline  
Old 16-09-13, 11:06   #3
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

ba frate mor eu pe stia care comenteaza gen cum o faci tu nu puteai sa treci linistit nu ? da frate un BMW la 800 de euro am zis eu de taxa platita ? mai citeste odata ce am scris eu si dupa comenteaza ! Nu stiu ce e in capu tau ai citit titlu si pretu pe care vreau sa il ofer...parerea mea ! Datat viitoare citte tot apoi pune-mi si mie citatu cu pasju ala subliniat in care scrie ca eu vreau ca masina sa aiba taxa platita ! Berbecule !
shoby13 is offline  
Old 16-09-13, 12:42   #4
jaku

Stage 5
 
jaku's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,347
Member of:
[Nissan]
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
(fara taxa de 1000 si ceva de euro) ! Sa aiba acte ok ca sa pot sa o trec pe numele meu si sa o inmatriculez in romania !

Starea actelor sa fie buna ca sa pot sa circul intr-un fel cu ea !
asa e , ai fost foarte explicit ... succes la cautari !
cred ca le-ai vazut deja , dar : https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...t-proiect.html
sau mai bine faci un efort si iei : https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...oupe-85-a.html
parca mai era unu pe la suceava, gri, 1.8...


ps: sunt sagetator , nu berbec

Last edited by jaku; 16-09-13 at 12:53.
jaku is offline  
Old 18-09-13, 00:18   #5
BMWE3O

Stage 3
 
BMWE3O's Avatar
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 149
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Quote:
Originally Posted by jaku View Post
asa e , ai fost foarte explicit ... succes la cautari !
cred ca le-ai vazut deja , dar : https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...t-proiect.html
sau mai bine faci un efort si iei : https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...oupe-85-a.html
parca mai era unu pe la suceava, gri, 1.8...


ps: sunt sagetator , nu berbec
haha foarte tare jaku comentul de aici se vede cine e educat si cine nu ai fost jignit de desteptul asta, si tu baiat finut nu ai intors inapoi. Bravo ca nu te agiti pentru toti prapaditi. Si eu care imi fac probleme ca nu gasesc nici pe la 2 mi euro unu cat de cat ok )))))))))) altii . . . LOL.
BMWE3O is offline  
Old 18-09-13, 13:37   #6
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Quote:
Originally Posted by BMWE3O View Post
haha foarte tare jaku comentul de aici se vede cine e educat si cine nu ai fost jignit de desteptul asta, si tu baiat finut nu ai intors inapoi. Bravo ca nu te agiti pentru toti prapaditi. Si eu care imi fac probleme ca nu gasesc nici pe la 2 mi euro unu cat de cat ok )))))))))) altii . . . LOL.
probabil tu ai 21 de ani esti un manelar care vrea bemve gata facut , sa agate pustoaice de 16 cu el....eu vreau unul sa il RECONDITIONEZ daca sti ce inseamna termenu asta ! Vorbesti de mine ca sunt prapadit...si te auto descrii ca esti un prapadit care n'are nici 2000 pentru aspiratorul de gagici.... Asa destept cum sunt eu imi caut o masina ieftina ca sa am in ce sa imi bag banii...

O mica rugaminte ce mama dracului v-am facut de toti comentati aiurea ? Lasati-ma sa imi cumpar fieru in ce bani vreau eu si in ce bani il gasesc ! E O LEGE IN CARE TRE SA SCRIE CA MASINA PE CARE VREI SA TI-O CUMPERI TRE SA FIE PESTE NU STIU CE SUMA ? Vedeti-va de ale voastre si lasati lumea in pace sa cumpere nu vad rostul comentariilor voastre ! Doar sa faceti posturi ?

Valabil !
shoby13 is offline  
Old 18-09-13, 15:31   #7
BMWE3O

Stage 3
 
BMWE3O's Avatar
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 149
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
probabil tu ai 21 de ani esti un manelar care vrea bemve gata facut , sa agate pustoaice de 16 cu el....eu vreau unul sa il RECONDITIONEZ daca sti ce inseamna termenu asta ! Vorbesti de mine ca sunt prapadit...si te auto descrii ca esti un prapadit care n'are nici 2000 pentru aspiratorul de gagici.... Asa destept cum sunt eu imi caut o masina ieftina ca sa am in ce sa imi bag banii...

O mica rugaminte ce mama dracului v-am facut de toti comentati aiurea ? Lasati-ma sa imi cumpar fieru in ce bani vreau eu si in ce bani il gasesc ! E O LEGE IN CARE TRE SA SCRIE CA MASINA PE CARE VREI SA TI-O CUMPERI TRE SA FIE PESTE NU STIU CE SUMA ? Vedeti-va de ale voastre si lasati lumea in pace sa cumpere nu vad rostul comentariilor voastre ! Doar sa faceti posturi ?

Valabil !




Bine ma bogatane !!! Succes la gasit vreun container , Iar legat de mine nu are rost sa ma complic cu un pamflet de 2 lei Poate descrierea cu aspirator de femei e pentru tine prietene am prietena de 3 ani si am motor daca vreau pizde uitete pe net daca ai auzit de Yamaha r6 Probabil ca o fi vreun meniu de la restaurant. Asa ca succes la cautat masina potrivita numa ai grija sa nu faci ca Flinston prin ea
BMWE3O is offline  
Old 18-09-13, 15:31   #8
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

La ce dracu' il tot bagati pe rahatu asta de copchil in seama habar n-am.

E acelasi cu SST 06 cu topicu ASTA .
Rasfoiti cateva pagini sa vedeti ce tampeni debiteaza si cum face el pe smecheru' cu toata lumea.

Ba vrea dacie , ba vrea e21 sa-l reconditioneze , acuma vrea urs sau pisica.Habar n-are pe ce planeta e si pierde timpu' oamenilor pe forum crezand ca e interesant cu "proiectele lui" imaginare.
Are si el 18 ani si face pl mare la toata lumea de parca e vreun zeu ceva.
Tzzantaru is offline  
Old 18-09-13, 15:35   #9
BMWE3O

Stage 3
 
BMWE3O's Avatar
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 149
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
La ce dracu' il tot bagati pe rahatu asta de copchil in seama habar n-am.

E acelasi cu SST 06 cu topicu ASTA .
Rasfoiti cateva pagini sa vedeti ce tampeni debiteaza si cum face el pe smecheru' cu toata lumea.

Ba vrea dacie , ba vrea e21 sa-l reconditioneze , acuma vrea urs sau pisica.Habar n-are pe ce planeta e si pierde timpu' oamenilor pe forum crezand ca e interesant cu "proiectele lui" imaginare.
Are si el 18 ani si face pl mare la toata lumea de parca e vreun zeu ceva.


La cine te refereai Tzzantaru ?
BMWE3O is offline  
Old 18-09-13, 15:49   #10
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

La papagalu asta de shoby13
Tzzantaru is offline  
Old 18-09-13, 16:38   #11
BMWE3O

Stage 3
 
BMWE3O's Avatar
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 149
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
La papagalu asta de shoby13

da e un mare PAPAGAL ! Te intrebi ce au toti cu tine ? Frate , daca stiai sa-i raspunzi lui Jaku care e un baiat fain si nu te dadeai tu mare ghertzoi , omul ti-a raspuns frumos calm iar tu cocalar de Romania ai inceput sa il jignesti fapt prin care ai dat dovada ca esti un mare lake MARO IN CHILOTII ! bafta

Last edited by BMWE3O; 18-09-13 at 16:41.
BMWE3O is offline  
Old 19-09-13, 11:36   #12
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Dute si joacate cu R6-le tau sa ma cauti si sa imi spui cum e pe R1 ! Daca o sa ai ocazia sa te plimbi ! Si eu sunt un baiat fain daca sti sa te comporti cat despre respect il ofer daca il primesc... ! Nu ma intereseaa sa imi fac prieteni cu fumuri in cap care ma iau de sus si pentru tipul de mai sus prietene probabil ai neamuri in fuste cu flori sau esi vre-un ghicitor insa mai baga o fisa si incearca , ca la varsta n'ai nimerit !

Nu mai raspund decat celor care vin cu adevarat cu oferte si rog moderatorii sa steearga offtopicul de aici ! Eu imi caut o masina atata tot ! Ca e dacie sau BMW nu intereseaza pe nimeni asa ca UP !
shoby13 is offline  
Old 21-09-13, 13:05   #13
Tis-ul

Stage 5
 
Tis-ul's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 1,150
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

Am eu unu' full de full.. genti de macneziu, tot ce vrei tu are pe ea !

Vreau 20 de sute si un meniu Big Mac.

PS: E pisicuta, dar a ramas fara coada .
__________________
Tis-ul is offline  
Old 21-09-13, 14:32   #14
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...rag-drift.html
pare ok la pret....buna de un proiect
jakal is offline  
Old 21-09-13, 18:26   #15
the_rifle

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,112
Member of:
[BMW]
Default Re: [Cumpar] BMW 3-- ! Pret de criza !

E Beton anuntul... )
O cumperi in interes personal... tare asta... Credeam ca o cumperi pt soacra-mea...

Deci cei ce vreti sa o vindeti SUB 800 puteti sa va luati si muzica jantele scaunele sport si alte investitii de pe ea...
Deci la 800 o vrea cu muzica jante sport cu scaune piele sau sport... de preferat E36...


Mi s-a parut usor arogant anuntul sincer... Daca spuneai ca vrei un urs sau o pisica cat de cat cinstita la 800 de euro nu se lua nimeni de tine dar cum ai formulat anuntul e dubios...

Bafta multa cu proiectul...

Last edited by the_rifle; 21-09-13 at 18:36.
the_rifle is offline  
Closed Thread
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -